خانه / دسته‌بندی نشده / شهید سلیمانی دیپلمات برجسته و همچنين دکترین نظامی تمام عیار محور مقاومت بود

شهید سلیمانی دیپلمات برجسته و همچنين دکترین نظامی تمام عیار محور مقاومت بود

شهید سلیمانی دیپلمات برجسته و همچنين دکترین نظامی تمام عیار محور مقاومت بود

|شهید سلیمانی دیپلمات برجسته و همچنين دکترین نظامی تمام عیار محور مقاومت بود از اس پی سیتی|

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همچنين و علاوه بر اینکه یک فرمانده تمام عیار بود، به عنوان یک دیپلمات برجسته و همچنين با دکترین نظامی تمام عیار توانسته بود محور مقاومت را در منطقه غرب آسیا تشکیل دهد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری فارس از تربت حیدریه، علی رستمی ظهر امروز در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان تربت حیدریه که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همچنين و علاوه بر اینکه یک فرمانده تمام عیار بود، به عنوان یک دیپلمات برجسته و همچنين با دکترین نظامی تمام عیار توانسته بود محور مقاومت را در منطقه غرب آسیا تشکیل دهد.

فرماندار تربت حیدریه بیان کرد: تمام شبکه های اجتماعی داخلی و همچنين خارجی و همچنين همچنین شبکه های ماهواره ای قبل و همچنين بعد از شهادت شهید سلیمانی اوصاف این شخصیت نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تشریح دادند که همگان دیدیم در انتها همه این شبکه ها برای این شهید عزیز صفت کم آوردند.

وی تصریح کرد: اینکه گفته می مي شود این شهید والامقام یک دیپلمات برجسته بود بدان خاطر است که توانسته بود محور مقاومت را با قومیت ها و همچنين مذهب های متنوع و گوناگون و مختلف علیه استکبار جهانی متحد کند و همچنين تيم های مقاومت را در منطقه غرب آسیا تشکیل دهد.

رستمی با بیان اینکه شهادت شهید سلیمانی جریان سازی جدیدی در تاریخ انقلاب اسلامی به راه انداخته، افزود: در شرایط کنونی و همچنين وضعیت حساس داخلی و همچنين تحریم ها، تهدیدات و همچنين فتنه های خارجی، شهادت این شهید والامقام همه را حول یک محور متحد کرد و همچنين جریان سازی جدیدی در تاریخ انقلاب اسلامی به راه انداخت.

ابعاد بین المللی شخصیت سپهد سلیمانی باید تبیین مي شود فرماندار تربت حیدریه به ابعاد شخصیت بین المللی شهید سپهبد سلیمانی اشاره کرد و همچنين افزود: نظام سلطه از بعد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنين در طرح نظم نوین جهانی به دنبال آن هم بود تا با فتنه، ترور، جنگ و همچنين اختلاف، بهترین منابع خدادادی در جهان که در منطقه بین النهرین وجود دارد را از آن هم خود کند، بنابراین بدان جهت با حضور شرارت بار خود در منطقه به دنبال منافع نامشروعش است.

وی گفت: موتور محرک و همچنين پمپاژ ایدئولوژیک مقابل این سلطه خواهی از درون جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته که با تشکیل و همچنين تقویت تيم های مقاومت و همچنين استحکام زنجیره مقاومت به دنبال شکل گیری تمدن پهناور و بزرگ اسلامی است.

رستمی به رسالت امروز مسؤولان و همچنين شهروندان و مردم شهر در قبال این شهید اشاره کرد و همچنين افزود: رسالت ما این است که در مقابل سرمایه هایی همچون حاج قاسم، فضیلت ها، اخلاق، ولایتمداری و همچنين اطاعت پذیری او را برای نسل امروز و همچنين آینده انقلاب اسلامی تبیین و همچنين نهادینه کنیم.

شهید سلیمانی یک شخصیت انقلابی و همچنين شجاع بود در ادامه این جلسه امام و پيشوا جمعه تربت حیدریه نیز با اشاره به سخنان روز قبل رهبر معظم انقلاب اسلامی در وصف این شهید والامقام، گفت: شهید سلیمانی یک انقلابی تمام عیار بود و همچنين این باید الگویی برای انقلاب اسلامی که عزت اسلام و همچنين مسلمین در عصر حاضر را حفظ کرده و همچنين برای جامعه بشری تبیین و همچنين نهادینه مي شود.

حجت الاسلام عصمتی تصریح کرد: ویژگی تدبیر و همچنين شجاعت این شهید والامقام که مقام عظمای ولایت به آن هم اشاره فرمودند در کنار هم توانسته بود شخصیتی از این بزرگوار شکل دهد که با اخلاص مثال زدنی او همه حول یک محور در تشییع پیکر پاکش بر مبارزه با استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار تاکید کردند.

وی بیان کرد: شجاعت امروز در جامعه ما رعایت مُرّ قانون است هر چند این قانون خوب نباشد چرا که قانون بد از بی قانونی و همچنين هرج و همچنين مرج در جامعه به مراتب بهتر خواهد بود.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۱
کلید واژه ها: تربت حیدریه – محور مقاومت – حاج قاسم سلیمانی – سلیمانی – سپاه پاسداران انقلاب اسلامی – قاسم سلیمانی – نیروی قدس سپاه پاسداران – دیپلمات – به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری فارس – سپاه پاسداران انقلاب – فرماندار تربت حیدریه – مقاومت – شبکه های ماهواره ای – فرماندار – شهید – نظامی – جلسه شورای اداری – حاج قاسم – غرب آسیا – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – فرمانده – نیروی قدس سپاه – انقلاب اسلامی – سپاه پاسداران – خبرگزاری فارس – برگزار – شبکه – محور – شورای اداری

منبع

شهید سلیمانی دیپلمات برجسته و همچنين دکترین نظامی تمام عیار محور مقاومت بود در تاریخ ۹ January 2020 | 3:30 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000426000405_Test_PhotoO.jpg

اروپا را آب برد؛ رسانه های لندن نشین را خواب

اروپا را آب برد؛ رسانه های لندن نشین را خواب |اروپا را آب برد؛ رسانه …