خانه / دسته‌بندی نشده / ابعاد بین المللی شخصیت سپهبد سلیمانی باید تبیین مي شود

ابعاد بین المللی شخصیت سپهبد سلیمانی باید تبیین مي شود

ابعاد بین المللی شخصیت سپهبد سلیمانی باید تبیین مي شود

|ابعاد بین المللی شخصیت سپهبد سلیمانی باید تبیین مي شود از اس پی سیتی|

شهادت حاج قاسم جریان سازی جدیدی در تاریخ انقلاب اسلامی به راه انداخت.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، علی رستمی در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان تربت حیدریه که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، – فرماندار تربت حیدریه گفت: شهادت حاج قاسم جریان سازی جدیدی در تاریخ انقلاب اسلامی به راه انداخت.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، علی رستمی در دهمین جلسه شورای اداری شهرستان تربت حیدریه که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، گفت: سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی همچنين و علاوه بر اینکه یک فرمانده تمام عیار بود، بعنوان یک دیپلمات برجسته و همچنين با دکترین نظامی تمام عیار توانسته بود محور مقاومت را در منطقه غرب آسیا تشکیل دهد.

دست يار استاندار و همچنين فرماندار ویژه تربت حیدریه اظهار کرد: تمام شبکه های اجتماعی داخلی و همچنين خارجی و همچنين همچنین شبکه های ماهواره ای قبل و همچنين بعد از شهادت شهید سلیمانی اوصاف این شخصیت نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تشریح دادند که همگان دیدیم در انتها همه این شبکه ها برای این شهید عزیز صفت کم آوردند.

وی با بیان اینکه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همچنين و علاوه بر اینکه یک فرمانده تمام عیار بود، بعنوان یک دیپلمات برجسته و همچنين با دکترین نظامی تمام عیار توانسته بود محور مقاومت را در منطقه غرب آسیا تشکیل دهد.

فرماندار تربت حیدریه تصریح کرد: اینکه گفته می مي شود این شهید والامقام یک دیپلمات برجسته بود بدان خاطر است که توانسته بود محور مقاومت را با قومیت ها و همچنين مذهب های متنوع و گوناگون و مختلف علیه استکبار جهانی متحد و همچنين تيم های مقاومت را در منطقه غرب آسیا تشکیل دهد.

رستمی با بیان اینکه شهادت شهید سلیمانی جریان سازی جدیدی در تاریخ انقلاب اسلامی به راه انداخته، افزود: در شرایط کنونی و همچنين وضعیت حساس داخلی و همچنين تحریم ها، تهدیدات و همچنين فتنه های خارجی، شهادت این شهید والامقام همه را حول یک محور متحد و همچنين جریان سازی جدیدی در تاریخ انقلاب اسلامی به راه انداخت.

فرماندار تربت حیدریه به ابعاد شخصیت بین المللی سپهبد سلیمانی اشاره کرد و همچنين افزود: نظام سلطه از بعد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنين در طرح نظم نوین جهانی به دنبال آن هم بود تا با فتنه، ترور، جنگ و همچنين اختلاف بهترین منابع خدادادی در جهان که در منطقه بین النحرین وجود دارد را از آن هم خود کند، لذا بدان جهت با حضور شرارت بار خود در منطقه به دنبال منافع نامشروعش است.

رستمی گفت: موتور محرک و همچنين پمپاژ ایدئولوژیک مقابل این سلطه خواهی از درون جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته که با تشکیل و همچنين تقویت گروههای مقاومت و همچنين استحکام زنجیره مقاومت به دنبال شکل گیری تمدن پهناور و بزرگ اسلامی است.

وی به رسالت امروز مسئولان و همچنين شهروندان و مردم شهر در قبال این شهید اشاره کرد و همچنين افزود: رسالت ما این است که در مقابل سرمایه هایی همچون حاج قاسم، فضیلت ها، اخلاق، ولایتمداری و همچنين اطاعت پذیری او را برای نسل امروز و همچنين آینده انقلاب اسلامی تبیین و همچنين نهادینه کنیم.

در ادامه امام و پيشوا جمعه تربت حیدریه نیز با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در وصف این شهید والامقام، گفت: شهید سلیمانی یک انقلابی تمام عیار بود و همچنين این باید الگویی برای انقلاب اسلامی که عزت اسلام و همچنين مسلمین در عصر حاضر را حفظ کرده برای جامعه بشری تییین و همچنين نهادینه مي شود.

حجت الاسلام عصمتی تصریح کرد: ویژگی تدبیر و همچنين شجاعت این شهید والامقام که مقام عظمای ولایت به آن هم اشاره فرمودند در کنار هم توانسته بود شخصیتی از این بزرگوار شکل دهد که با اخلاص مثال زدنی او همه حول یک محور در تشیع پیکر پاکش بر مبارزه با استکبار جهانی به سردمداری آمریکای جنایتکار تاکید کردند.

وی بیان کرد: شجاعت امروز در جامعه ما رعایت مر قانون است هر چند این قانون خوب نباشد چرا که قانون بد از بی قانونی و همچنين هرج و همچنين مرج در جامعه به مراتب بهتر خواهد بود.

کلید واژه ها: تربت حیدریه – فرماندار – انقلاب اسلامی – تاریخ انقلاب – حاج قاسم – شورای اداری – فرماندار تربت حیدریه – فرمانداری – شبکه های ماهواره ای – علی رستمی – شبکه های اجتماعی – شهادت – شبکه های ماهواره – شهرستان – سلیمانی – روزنامه نويس و خبرنگار – دست يار استاندار – سپهبد سلیمانی – اسلامی – برگزار – انقلاب – قاسم – قاسم سلیمانی – محور مقاومت – تاریخ – اداری – نقل از – رستمی – سپهبد – شورای

منبع

ابعاد بین المللی شخصیت سپهبد سلیمانی باید تبیین مي شود در تاریخ ۱۰ January 2020 | 8:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1391055_897.jpg

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود

خوزستان پنجشنبه شب آرام بود |خوزستان پنجشنبه شب آرام بود از اس پی سیتی| برخی …