خانه / دسته‌بندی نشده / افزایش صعودی کروناویروس در ۳ استان کشور/ شهروندان و مردم شهر حتما در منزل و خانه ها بمانند

افزایش صعودی کروناویروس در ۳ استان کشور/ شهروندان و مردم شهر حتما در منزل و خانه ها بمانند

افزایش صعودی کروناویروس در ۳ استان کشور/ شهروندان و مردم شهر حتما در منزل و خانه ها بمانند

|افزایش صعودی کروناویروس در ۳ استان کشور/ شهروندان و مردم شهر حتما در منزل و خانه ها بمانند از اس پی سیتی|

سخنگوی وزارت بهداشت از افزایش صعودی کروناویروس در سه استان خبر داد و همچنين گفت: افزایش آمار در گلستان نشان می دهد که این استان در حال تبدیل شدن به کانون شیوع کووید ۱۹ است.

– سایت خبری تحلیلی اندیشه ها: دکتر کیانوش جهانپور با اشاره به برخی شایعه پردازی ها و همچنين ارائه آمار و همچنين اطلاعات نادرست و همچنين ضد و همچنين نقیض از برخی شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های معاند، گفت: آنچه که ما به عنوان آمار قطعی منتشر می کنیم، آخرین آماری است که بر اساس یافته های قطعی آزمایشگاهی حاصل شده است که ممکن است با یافته های بالینی اولیه متغاير و متفاوت باشد؛ به طوری که گرچه آزمایش اولیه به همراه نشانه ها و علائم، برای آغاز درمان کافی است، ولي بايد توجه داشت از نظر اپیدمیولوژیک و همچنين به لحاظ مدیریتی تا زمانیکه آزمایش های نهایی قطعی نشوند، این موارد را به عنوان مورد ابتلای قابل ارائه در آمار رسمی قلمداد نمی کنیم.

وی افزود: همچنین تعداد موارد مشکوک به کرونا بسیار بیش از چیزی است که در نتایج آزمایشگاهی به عنوان مبتلای قطعی به کووید ۱۹ مطرح می مي شود.

شاید حداکثر ۱۰ تا ۱۵ قسمت و بخش اشخاص مشکوک، با تشخیص آزمایشگاهی به عنوان مورد قطعی ابتلای به کووید ۱۹ محسوب شوند.

در بسیاری از موارد ممکن است اشخاص به سندروم های حاد تنفسی و همچنين یا عفونت های تنفسی دیگری مبتلا شوند که با تابلوی مشکوک بستری شده و همچنين تحت مراقبت قرار می گیرند.

حتی ممکن است وضعیت شدیدتری نسبت به برخی بیماران کووید ۱۹ هم داشته باشند، ولي بايد توجه داشت نهایتا یافته های آزمایشگاهی ما را به سمت تشخیص کووید ۱۹ این اشخاص نخواهد برد.

بنابراین وقتی نقل از می مي شود که در یک بیمارستان ۵۰ یا ۱۰۰ فرد يا شخص مشکوک به کرونا ویروس جدید بستری خواهند بود، ولي بايد توجه داشت در یافته های آزمایشگاهی نهایتا ۱۰ تا ۱۵ قسمت و بخش آنها مبتلا خواهند بود.

وی با بیان اینکه افزایش آمار در گلستان نشان می دهد که این استان در حال تبدیل شدن به کانون شیوع کووید ۱۹ است، گفت: به نظر می آید که افزایش مبتلایان را به صورت چشمگیری در گلستان شاهد هستیم.

همچنین در استان اصفهان و همچنين با توجه به نزدیکی به کاشان، به نظر می آید که تعداد مبتلایان در کاشان هم با یک شیب تند صعودی رو به افزایش است.

همچنین در استان مرکزی هم با توجه به نزدیکی به قم به نظر می آید که تعداد موارد مشکوک به بیماری کووید ۱۹ در حال افزایش است.

جهانپور با تاکیدبر لزوم خودمراقبتی و همچنين رعایت بهداشت از سوی شهروندان و مردم شهر، گفت: در بسیاری از استان ها این حساسیت ایجاد شده است که از شهروندان و مردم شهر سپاسگزاریم.

در عین حال مجددا تاکید می کنیم که بحث خودمراقبتی، کاهش تردد و همچنين مراوادات، کاهش رفت وآمدها و همچنين سفرهای بین شهری و همچنين درون شهری و همچنين رعایت موارد و نکات بهداشتی را رعایت کنند.

به ویژه افرادی که پا به سن گذاشته اند، مبتلایان به بیماری های خاص و همچنين مزمن مانند دیابت و همچنين.

و همچنين حتی افرادی که داروهای سرکوبگر سیستم ایمنی مصرف می کنند، افرادی که تحت شیمی درمانی بوده و همچنين خواهند بود حتما ملاحظات جدی تری داشته باشند.

وی تاکید کرد: اشخاص حتما در منزل و خانه ها بمانند.

زیرا امن ترین مکان در برابر بیماری کووید ۱۹ منزل و خانه ها و همچنين شهرهای خودمان است.

شهروندان و مردم شهر ترددها را کاهش داده و همچنين به هیچ وجه در تجمعاتی اعم از مراسم ترحیم و همچنين.

شرکت نکنند.

در عین حال از رسانه ها هم تشکر می کنم که اطلاع رسانی و همچنين آموزش عمومی بی نظیری را در این حوزه انجام دادند.

کلید واژه ها: کروناویروس – آمار – سخنگوی وزارت بهداشت – افزایش – آزمایش – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – استان – کیانوش جهانپور – قطعی – وزارت بهداشت – آزمایشگاهی – در گلستان – آمار رسمی – ماهواره – اطلاعات – کووید ۱۹ – منزل و خانه ها – اندیشه – بالینی – گلستان – کیانوش – متغاير و متفاوت – بهداشت – درمان – آخرین – وزارت – کانون – شایعه – مشکوک

منبع

افزایش صعودی کروناویروس در ۳ استان کشور/ شهروندان و مردم شهر حتما در منزل و خانه ها بمانند در تاریخ ۲۹ February 2020 | 6:20 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …