خانه / دسته‌بندی نشده / اولین مسابقه کارتون کرونایی کلید خورد

اولین مسابقه کارتون کرونایی کلید خورد

اولین مسابقه کارتون کرونایی کلید خورد

|اولین مسابقه کارتون کرونایی کلید خورد از اس پی سیتی|

سید مسعود شجاعی طباطبایی از برپایی اولین مسابقه بین المللی کارتون «ما کرونا را شکست می دهیم» در ایران و همچنين جهان به منظور هم افزایی برای مقابله با این ویروس خبر داد.

– ۰ مهر منبع: عنوان مناسبی برای مسابقه است، چراکه ویروس های دیگری نیز در ایران و همچنين دنیا بروز کردند و همچنين از بین رفتند پس کرونا هم از بین می رود.

نقطه دوم این است شهروندان و مردم شهر ایران باید بدانند تنها و فقط ایران درگیر این ویروس نیست و همچنين همه کشورها با آن هم درگیرند.

نقطه سوم اینکه در این موضوع، بحث روحیه بخشی را مهم می دانیم؛ زيرا و به درستي که یکی از مواردی که باعث ابتلاء به کرونا می مي شود، ترس و همچنين ناامیدی است که در سیستم ایمنی بدن تأثیرگذار است.

شجاعی طباطبایی تاکید کرد: نقطه خیلی مهم برای ما، جنگ با ویروس کرونا است زيرا و به درستي که در کنار این اتفاق می بینیم که معاندان با ایران و همچنين نظام در فضای مجازی و همچنين شبکه های ماهواره ای به دنبال سیاسی کردن ماجرا خواهند بود و همچنين از آن هم بهره برداری سیاسی می کنند و همچنين این در حالی است که این ویروس گریبان همه جهان را گرفته است.

البته ما در این مسابقه به این موارد نپرداختیم ولي بايد توجه داشت در دل ماجرا به این نقطه اشاره کردیم که این اتفاق سیاسی نیست و همچنين مرتبط به کل دنیا است.

وی بیان کرد: این مسابقه بین المللی توسط وزارت بهداشت و همچنين دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همچنين با مشارکت مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری، بنیاد فرهنگی روایت فتح، اداره کل فرهنگ و همچنين ارشاد اسلامی فارس، معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری، شبکه مجازی آی گپ و همچنين… برگزار شده است.

از همه عزیزانی که می توانند در این راه کمک حال باشند و همچنين می توانند به ما کمک کنند درخواست دارم تا به کمک ما بیایند.

شجاعی طباطبایی در پایان گفت: فراخوان این مسابقه روز قبل منتشر شده است و همچنين تا این لحظه، از ۱۱ کشور اثر به مسابقه ارسال شده است و همچنين حتی از کشور چین سه هنرمند شرکت کردند.

فراخوان مسابقه بین المللی کارتون” و همچنين کاریکاتور ما کرونا را شکست می دهیم به شرح زیر است: شرایط: – هر شرکت کننده می تواند در هر قسمت و بخش حداکثر ۵ اثر ارسال نماید.

– آثار باید با فرمت png یا jpg و همچنين رزولوشن ۳۰۰dpi و همچنين در طول یا عرض ۲۰۰۰ پیکسل ارسال مي شود.

– ارسال نام و همچنين نام خانوادگی، آدرس پستی، آدرس ایمیل، تلفن، عکس و همچنين سوابق کاری در قالب فایل word توسط هنرمند الزامی است.

– به هنرمندانی که آثارشان به فینال راه یابد کاتالوگ نمایشگاه اهدا می مي شود، (۵۰ فینالیست ) و همچنين فایل الکترونیکی PDF کاتالوگ برای همه شرکت کنندگان ارائه می مي شود.

– اهدای جوایز برگزیدگان ایرانی منوط به حضور آنان در مراسم اختتامیه است.

(بدیهی است بعد از شکست کرونا!)، شایان ذکر است کمک هزینه سفر به برگزیدگان تعلق خواهد گرفت.

جوایز: فرد يا شخص اول: ۱۵۰۰ یورو به همراه تندیس و همچنين لوح تقدیر فرد يا شخص دوم: ۱۰۰۰ یورو به همراه تندیس و همچنين لوح تقدیر فرد يا شخص سوم: ۵۰۰ یورو به همراه تندیس و همچنين لوح تقدیر جوایز ویژه برای هنرمندان ایرانی: به هفت فرد يا شخص جایزه نقدی دو میلیون تومانی به همراه یادمان تقدیر تعلق می گیرد.

مهلت ارسال آثار: تا ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ مراسم اختتامیه و همچنين اهدای جوایز: متعاقباً اعلام می مي شود.

نشانی ارسال الکترونیکی آثار: [email protected]

com نشانی: شیراز ، بلوار زند، ساختمان مرکزی علوم پزشکی شیراز، مدیریت فرهنگی تلفن :۰۷۱۳۲۱۲۲۶۵۳ و همچنين ۰۷۱۳۲۱۲۲۶۴۹ موبایل :۰۹۱۷۳۰۵۲۶۷۱
کلید واژه ها: ایران – کرونا – ویروس – مسابقه – شبکه های ماهواره ای – طباطبایی – شبکه های ماهواره – در ایران – سیستم ایمنی بدن – کارتون – ویروس کرونا – بهره برداری – مسعود شجاعی – سیستم ایمنی – سیاسی – اولین – درگیر – شجاعی – شهروندان و مردم شهر ایران – فضای مجازی – بین المللی – هم افزایی – ماهواره – مقابله – کشورها – یکی از – ماجرا – مسعود – ایمنی – روحیه

منبع

اولین مسابقه کارتون کرونایی کلید خورد در تاریخ ۲ March 2020 | 1:51 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

3543622.jpg

شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد

شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد |شهرستان بیله سوار باید مرکز …