خانه / دسته‌بندی نشده / دانش آموزان را از خبرهای کرونایی دور نگه داریم

دانش آموزان را از خبرهای کرونایی دور نگه داریم

دانش آموزان را از خبرهای کرونایی دور نگه داریم

|دانش آموزان را از خبرهای کرونایی دور نگه داریم از اس پی سیتی|

– عباس عزیزخانی روز سه شنبه در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار ایرنا، در زمینه نحوه رفتار اولیا با دانش آموزان و همچنين کودکان در روزهای ماندن در منزل و خانه، افزود: رشد ذهنی و همچنين درک دانش آموزان به ویژه زیر ۱۵ سال شمسي به درک درستی از شرایط بحرانی نرسیده است بنابراین در این روزها که رسانه های معاند و همچنين شبکه های ماهواره ای در حال بمباران خبرهای کذب و همچنين ناامید کننده کرونایی خواهند بود والدین با دوری از این فضا روان کودکان و همچنين دانش آموزان را مجروح نکنند.

وی تصریح کرد: وقتی پدران و همچنين مادران در خانواده در حضور دانش آموزان و همچنين کودکان با اضطراب و همچنين نگرانی از آمار مبتلایان و همچنين قربانیان صحبت می کنند دنیای کودکانه آنان را مخدوش می کنند.

عزیزخانی با اشاره به اینکه بچه ها به لحاظ ساختار روانشناختی نمی توانند به آینده دور بیندیشند، تاکید کرد: والدین با شاد کردن محیط منزل و خانه و همچنين قصه گویی روح و همچنين روان کودکان را شاد کنند.

رییس آموزش و همچنين پرورش شهرستان ابهر اظهار داشت: در چنین شرایط منزل و خانه نشینی فضای خانواده را با رفتارهای ناهنجار و همچنين اختلافات مسموم نکنیم چرا که ویروس های اضطراب و همچنين تشویش می تواند آثار مخرب تری از کرونا در روان کودکان جای بگذارد.

وی عنوان کرد: در سطح شناخت، درک و همچنين رشد ذهنی دانش آموزان در زمینه ویروس کرونا با آنان صحبت کنیم و همچنين اطمینان دهیم که با رعایت موارد و نکات بهداشتی این بیماری را شکست خواهیم داد.

این مسؤول ادامه داد: زمانی که کودکان به سراغ والدین برای بازگو کردن احساساتشان می آیند در دسترس آنان باشیم.

عزیزخانی ابراز کرد: در این روزها جنبه های مثبت این ویروس و همچنين بحران را به بچه ها منتقل کنیم بسیج شهروندان و مردم شهر، جانفشانی و همچنين ایثار جامعه پزشکی و همچنين پرستاری، کمک های مردمی را برای دانش آموزان باز کنیم و همچنين حس نوعدوستی را در آنان رشد دهیم.

وی خاطرنشان کرد: معلمان شهرستان تمام تلاش خود را برای انتقال مباحث و مطالب از طریق فضای مجازی به کار می بندند و همچنين مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است والدین نیز برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزشی رسانه ملی را پیگیری کنند.

عزیزخانی در پایان از همه دانش آموزان و همچنين اولیا آنان خواست، به پویش در منزل و خانه بمانیم بپیوندند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: دانش آموزان – کودکان – دانش – شبکه های ماهواره ای – رییس آموزش و همچنين پرورش – عزیزخانی – شبکه های ماهواره – رسانه های معاند – عباس عزیزخانی – والدین – روان – آموزش و همچنين پرورش – شهرستان ابهر – شرایط بحرانی – روانشناختی – روح و همچنين روان – قربانیان – منزل و خانه – قصه گویی – گفت و همچنين گو – روزنامه نويس و خبرنگار – شهرستان – کودکانه – بمباران – خانواده – ماهواره – سه شنبه – نگرانی – اضطراب – ناامید

منبع

دانش آموزان را از خبرهای کرونایی دور نگه داریم در تاریخ ۱۷ March 2020 | 8:51 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …