خانه / دسته‌بندی نشده / از اظهارات عوام فریب سلبریتی ها در مورد کرونا تا منفعل بودن تلویزیون

از اظهارات عوام فریب سلبریتی ها در مورد کرونا تا منفعل بودن تلویزیون

از اظهارات عوام فریب سلبریتی ها در مورد کرونا تا منفعل بودن تلویزیون

|از اظهارات عوام فریب سلبریتی ها در مورد کرونا تا منفعل بودن تلویزیون از اس پی سیتی|

وارد شدن رسانه های متعدد و همچنين متکثر از فضای مجازی گرفته تا کانال های عجیب و همچنين غریب اینترنتی و همچنين ماهواره ای به فضای رسانه ای، – ” ادعاهای آفای سلبریتی در برنامه جذاب و جالب و خوب زنده رسانه ملی اکثریت حاصل عوام فربی و همچنين سوادی است که متأسفانه برخی سلبریتی های ما از فضای مجازی و همچنين نشستن بیش از حد پای برخی شبکه های ماهواره ای گرفته اند .

تيم فرهنگ و همچنين هنر خبرگزاری دانشجو: وارد شدن رسانه های متعدد و همچنين متکثر از فضای مجازی گرفته تا کانال های عجیب و همچنين غریب اینترنتی و همچنين ماهواره ای به فضای رسانه ای، الزامی است بر اثبات جای پای واژه مدیریت رسانه ؛ مدیریتی که در پی اتفاقات خاص رسانه ای خودش را جلوی روی مخاطبش محک می زند .

کرونا و همچنين شیوعش امروزش همه عرصه ها را درگیر کرده؛ علی الخصوص رسانه و همچنين بطور متمرکز صداوسیمایی که وظیفه ای خطیر به دست دارد.

ولي بايد توجه داشت همین رسانه گاه از سر بی احتیاطی کاری می کند که تنها نتیجه اش، تولید مواد مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای آبشخور رسانه های خلاف جهت ماست.

نمونه آن هم نیز ادعای نابخردانه ای است که گاه برخی غیرمطلعین و همچنين ساده انگارها در همین رسانه می زنند که یکی به ماجرای سلبریتی شب قبل برنامه جذاب و جالب و خوب فرمول یک برمی ‎ گردد .

این بخشی از یادداشت کوتاه محسن غلامی (قلعه سیدی)، در پی این گونه اتفاقات است که باقی در ادامه می آید : کشور ما مثل خیلی از کشورهای دیگر، درگیر کرونا و همچنين شیوع این بیماری است و همچنين روزهای سختی را می گذراند؛ روزهایی که از مسئولین کشوری تا برخی مشاغل حساس تر و همچنين درگیر اعم از کادر درمانی، مسئولین شهری و همچنين خصوصا رسانه های جمعی تلاقی بیشتری با این پدیده دارند .

رسانه هایی که بالتبع با توجه به دایره و همچنين گستره مخاطبینش، بیشتر متوجه صداوسیماست تا فضا را در این بلبشوی خبری از این بیماری بویژه در فضای مجازی و همچنين کانال های رسمی و همچنين غیررسمی، شکل منظم تری بدهد و همچنين لااقل این قسمت و بخش از ماجرا را به دور از هر تنشی برای مخاطبانش مدیریت کند.

همچنانکه در خیلی مواقع نیز پیشرو هم بوده است .

این اتفاق هم اکنون در بسیاری از قسمت و بخش های خبری و همچنين میزگردهای تخصصی هرچند گاه با کمی محافظه کاری ولي بايد توجه داشت به هرحال تا حدودی با موفقیت، درحال انجام است.

در عین اینکه همچنان مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري است بار کیفی اینگونه برنامه جذاب و جالب و خوب ها با حضور متخصصین بیشتر مي شود تا شهروندان و مردم شهر توصیه ها و همچنين پیامدهای حول این ویروس را جدی تر بگیرند .

امروز تلویزیون به عنوان رسانه جمعی محوری و همچنين ابزار دیپلماسی همگانی، در فضای بحران وظیفه ای ندارد جز خبررسانی دقیق و همچنين نمایش اطلاعات صحیح و همچنين البته مدیریت شده که جز حقوق مخاطب است تا بشود آنچه که مدیریت بالاتر می خواهد یعنی اجبار شهروندان و مردم شهر به منزل و خانه نشینی و همچنين نهایتا قطع زنجیره ای این فاجعه .

سال شمسي هاست ولي بايد توجه داشت مدیریت رسانه ای خیلی از این مولتی مدیاها شامل حتی خود تلویزیون، محل نقدهایی است تا لااقل در مواقع حساس، کمی منطقی و همچنين حرفه ای تر عمل کنند .

تلویزیونی که این روزها به عنوان تریبون مرکزی رسانه میدان داری می کند و همچنين همه جوره نیز وسط معرکه است، گاه البته بطور ناخواسته و همچنين نداشتن اتاق فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن درست و همچنين حسابی، کاری می کند که نتیجه اش تأمین خوراک برای رسانه های بیگانه فارسی زبان مثل BBC و همچنين ایران اینترنشنال و همچنين دیگران می مي شود .

ماجرای بازیگر میهمان برنامه جذاب و جالب و خوب فرمول یک مصداقی است بر این رویه؛ ادعاهایی که شاید یکی دو موردش درست ولي بايد توجه داشت اکثریت حاصل عوام فربی و همچنين سوادی است که متأسفانه برخی سلبریتی های ما از فضای مجازی و همچنين نشستن بیش از حد پای برخی شبکه های ماهواره ای گرفته اند ! ادعاهایی از جنس نقد توام با سطحی نگری و همچنين حرف های ریز و همچنين درشتی که در عمده موارد بار علمی و همچنين اطلاعاتی پشت آن هم نیست و همچنين آن هم است که باید رسانه زدگی نامش گذاشت.

ایراد گرفتن به نبود اقلام مورد نیاز بهداشتی در دست شهروندان و مردم شهر، توصیه های بهداشتی و همچنين حتی کمکاری های اولیه و همچنين حتی فعلی مسئولین و همچنين .

قابل ناديده گرفتن نیست ولي بايد توجه داشت نه با این حجم از افراط و همچنين اطلاعات غلط و همچنين چرکی که از فضای مجازی همه چیزگو گرفته شده است .

برنامه جذاب و جالب و خوب سازی در رسانه جمعی ما یعنی همین تلویزیون و همچنين مدیریتش خصوصا در قبال پدیده بحرانی خاصه شیوع کرونا و همچنين وحشت شهروندان و مردم شهر از این ماجرا، نیاز به تدبیر دوچندان دارد؛ چه در مورد حضور کارشناسان و همچنين مطلعین از حیث اطلاع رسانی باشد و همچنين چه سرگرمی آن هم بواسطه پیدا شدن سر و همچنين کله هنرمندان .

گویا مدیریت آنچنانی در پس پرده این برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی ها نیست و همچنين هنوز هم برنامه جذاب و جالب و خوب ساز تلویزیون نمی داند مخاطب منزل و خانه نشین و همچنين خانواده ها چشمشان به همین تریبون فراگیر است و همچنين اطلاعاتی که به خوردش می دهد.

در این ماجرا بالاخره داده های این نوع بازیگران را باور کند یا دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های باکیفیت خودتان یا اظهارات مسئولین و همچنين کارد اجرایی متخصصی که این روزها وسط معرکه کرونا خواهند بود؟ متأسفانه تنها راه حل سیما نسبت به اظهارات غیر واقع مثل همین مدعوین برنامه جذاب و جالب و خوب هایش، قطع برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنين نمایش پیام بازرگانی است و همچنين لابد پخش یک قطعه موسیقی در برنامه جذاب و جالب و خوب زنده؛ بجای اینکه تلاش کند این نقل ‎ قول ها را با حضور کارشناس و همچنين متخصص جوابگو باشد و همچنين یا هر راه دیگری .

اینگونه هم رسانه و همچنين مدیریتش را از سر تا پا زیر سوال می برد.

این وسط مخاطبی که دسترسی به هر نوع کانال و همچنين فضای مجازی دارد، حاصلی برایش جز اعتمادزدایی و همچنين سرگیجه از رسانه ها نمی ماند .

تنها نقطه این چنین فرآیند ناخواسته و همچنين برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی نادرست برنامه جذاب و جالب و خوب سازی، همچنان تأمین خوراک حسابی برای فضای مجازی و همچنين کانال و همچنين رسانه های غیرخودی است ولاغیر .

کلید واژه ها: رسانه – فضای مجازی – سلبریتی – ماهواره – عجیب و همچنين غریب – سلبریتی ها – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – مجازی – مدیریت – برنامه جذاب و جالب و خوب زنده – کانال – فرهنگ و همچنين هنر – کرونا – رسانه ملی – غریب – تلویزیون – خبرگزاری – عجیب – وارد شدن – اظهارات – برنامه جذاب و جالب و خوب – الزامی – فرهنگ – درگیر – نشستن – وظیفه – شبکه – تيم – زنده

منبع

از اظهارات عوام فریب سلبریتی ها در مورد کرونا تا منفعل بودن تلویزیون در تاریخ ۱۸ March 2020 | 7:05 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13980403000311_Test_PhotoO.jpg

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین

اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء الدین |اعتراض کسبه بخاطر قطع برق پاساژ علاء …