خانه / دسته‌بندی نشده / سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند

سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند

سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند

|سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند از اس پی سیتی|

– امیرترقی نژاد روز پنجشنبه به ایرنا گفت: تلویزیون می توانسته بود با توجه به شیوع کرونا و همچنين منزل و خانه نشینی شهروندان و مردم شهر، اعتماد از دست رفته خود را دوبار به بدست آورد ولي بايد توجه داشت برنامه جذاب و جالب و خوب های تکراری و همچنين عدم جذابیت برنامه جذاب و جالب و خوب ها باعث شد تلویزیون نتواند خیل عظیمی از مخاطبان از دست رفته خود را باز گرداند.

وی در عین حال دوست داشتني و جذاب شدن برخی شبکه های ماهواره ای و همچنين اطلاع رسانی پرسرعت برخی شبکه های اجتماعی را عامل دیگری در این زمینه دانست و همچنين گفت: بهره بري و استفاده از ظرفیت های گروههای مرجع همچون بازگرداندن افرادی مانند فردوسی پور می تواند رونق دوباره برای تلویزیون باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یک از کارکردهای تلویزیون فرهنگ سازی و همچنين آموزش مي باشداظهار داشت:وقتی شهروندان و مردم شهر از این رسانه بسته های آموزشی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را دریافت نمی کنند نباید انتظار داشته باشیم که چرا شهروندان و مردم شهر در منزل و خانه نمی مانند.

این کارشناس و همچنين مدرس ارتباطات تاکید کرد:در صورتیکه حاکمیت بتواند بسته های آموزشی و همچنين رسانه ای مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای شهروندان و مردم شهر مهیا کند بی شک می تواند شهروندان و مردم شهر را در خصوص شیوع کرونا و همچنين در منزل و خانه ماندن بیشتر ترغیب کند.

ترقی نژاد افزود:این بسته باید در بازه های زمانی مناسب و همچنين متناسب با روز از طریق رسانه ها بخصوص شبکه های اجتماعی و همچنين خبرگزاری ها در اختیار شهروندان و مردم شهر قرار گیرد،بی شک این کار از بسته های غذایی و همچنين خوراکی مهمتر و همچنين ضروری تر است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: تلویزیون – شبکه های ماهواره ای – برنامه جذاب و جالب و خوب ها – شهروندان و مردم شهر – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – رفته – برنامه جذاب و جالب و خوب – اعتماد – اطلاع رسانی – آموزش – فرهنگ سازی – فردوسی پور – کارکردهای – ارتباطات – شبکه – منزل و خانه – کارشناس – اجتماعی – پنجشنبه – مخاطبان – بهره بري و استفاده – ماهواره – آموزشی – انتظار – فردوسی – جذابیت – پرسرعت – تکراری – فرهنگ

منبع

سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند در تاریخ ۲۶ March 2020 | 2:00 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …