خانه / دسته‌بندی نشده / سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند

سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند

سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند

|سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند از اس پی سیتی|

ایرنا- یک کارشناس علوم ارتباطات اجتماعی گفت: برنامه جذاب و جالب و خوب های تکراری و همچنين عدم جذابیت آنها در این روزهای کرونایی باعث شد تا صدا و همچنين سیما نتواند خیل عظیمی از مخاطبان از دست رفته خود را بازگرداند.

– امیرترقی نژاد روز پنجشنبه به ایرنا گفت: تلویزیون می توانسته بود با توجه به شیوع کرونا و همچنين منزل و خانه نشینی شهروندان و مردم شهر، اعتماد از دست رفته خود را دوبار به بدست آورد ولي بايد توجه داشت برنامه جذاب و جالب و خوب های تکراری و همچنين عدم جذابیت برنامه جذاب و جالب و خوب ها باعث شد تلویزیون نتواند خیل عظیمی از مخاطبان از دست رفته خود را باز گرداند.

وی در عین حال دوست داشتني و جذاب شدن برخی شبکه های ماهواره ای و همچنين اطلاع رسانی پرسرعت برخی شبکه های اجتماعی را عامل دیگری در این زمینه دانست و همچنين گفت: بهره بري و استفاده از ظرفیت های گروههای مرجع همچون بازگرداندن افرادی مانند فردوسی” پور می تواند رونق دوباره برای تلویزیون باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه یک از کارکردهای تلویزیون فرهنگ سازی و همچنين آموزش مي باشداظهار داشت:وقتی شهروندان و مردم شهر از این رسانه بسته های آموزشی مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را دریافت نمی کنند نباید انتظار داشته باشیم که چرا شهروندان و مردم شهر در منزل و خانه نمی مانند.

این کارشناس و همچنين مدرس ارتباطات تاکید کرد:در صورتیکه حاکمیت بتواند بسته های آموزشی و همچنين رسانه ای مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري را برای شهروندان و مردم شهر مهیا کند بی شک می تواند شهروندان و مردم شهر را در خصوص شیوع کرونا و همچنين در منزل و خانه ماندن بیشتر ترغیب کند.

ترقی نژاد افزود:این بسته باید در بازه های زمانی مناسب و همچنين متناسب با روز از طریق رسانه ها بخصوص شبکه های اجتماعی و همچنين خبرگزاری ها در اختیار شهروندان و مردم شهر قرار گیرد،بی شک این کار از بسته های غذایی و همچنين خوراکی مهمتر و همچنين ضروری تر است.

کلید واژه ها: تلویزیون – برنامه جذاب و جالب و خوب ها – برنامه جذاب و جالب و خوب – شبکه های ماهواره ای – رفته – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – اجتماعی – مخاطبان – علوم ارتباطات – جذابیت – اعتماد – تکراری – اطلاع رسانی – ایرنا – عظیمی – کرونا – فرهنگ سازی – صدا و همچنين سیما – کارکردهای – ارتباطات – شبکه – شهروندان و مردم شهر – سیما – کارشناس – پنجشنبه – بهره بري و استفاده – ماهواره – پرسرعت – فرهنگ

منبع

سیما نتوانست اعتماد از دست رفته شهروندان و مردم شهر به خود را بازگرداند در تاریخ ۲۶ March 2020 | 1:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

حاشیه ترکیه ای مست عشق؛ از فیلم تا سریال ماهواره ای

حاشیه ترکیه ای مست عشق؛ از فیلم تا سریال ماهواره ای |حاشیه ترکیه ای مست …