خانه / دسته‌بندی نشده / خواسته جنجالی کشف حجاب از مهنازافشار + فیلم

خواسته جنجالی کشف حجاب از مهنازافشار + فیلم

خواسته جنجالی کشف حجاب از مهنازافشار + فیلم

|خواسته جنجالی کشف حجاب از مهنازافشار + فیلم از اس پی سیتی|

ماجرای توییت مهناز افشار و همچنين خواسته عجیب کشف حجاب از وی توسط بیژن فرهودی همکار روح الله زم از او و همچنين پاسخ مهناز افشار را در ادامه ديدن می کنید – مهناز افشار در شوی استعدادیابی شبکه mbc persia این برنامه جذاب و جالب و خوب که ابی و همچنين آرش دو خواننده مقیم خارج ایران در کنار مهناز افشار جزو داورانش خواهند بود قرار است بزودی پخش مي شود، ولي بايد توجه داشت شنیده ها از قرارداد مالی بسیار سنگین با مهناز افشار برای حضور به عنوان داور این مسابقه حکایت دارد.

حملات گسترده کاربران به مهناز افشار در فضای مجازی و همچنين علت جدایی ایشان از شوهر يا همسر خود باتوجه به حواشی اخیر مهناز افشار، کاربران در فضای مجازی به جدایی مهناز افشار از شوهر يا همسر خود و همچنين حضور او در مسابقه استعدادیابی یکی از شبکه های ماهواره ای واکنش نشان دادند به طوری که برخی کاربران مهناز افشار را وطن فروش خطاب کرده اند.

در قسمت زیر نظرات کاربران در ارتباط و رابطه با حواشی مهناز افشار را قرار داده ایم.

برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه ما را در سایت پرشین وی دنبال کنید.

حواشی مهناز افشار و همچنين توییت های شهروندان و مردم شهر ! *آنچه می خوانید منتخبی از این توییت هاست.

مهناز افشار همين امشب در سوئد داور ایرانی ها در برنامه جذاب و جالب و خوب زنده پرشین گات تلنت! در این شرایط ایران، خصوصا در اروپا کار تو و همچنين حضور یافتن در چنین اجراهایی نهایت[…] است ، خوب اولین توییت را بعد از یک هفته قطعی با کسی که خودش را ارزان فروخت، شروع کنیم.

مهناز افشار کنار ابی و همچنين آرش به عنوان داور ، مهناز افشار مدعی حب الوطن، کشورش را به دلارهای سعودی فروخت.

ظاهرا از اول هم خیلی به وطن حب نداشت زيرا و به درستي که حاضر نشد بچه اش رو در ایران به دنیا بیاره.

البته با اقدام اخیرش، علت طلاقش از یاسین رامین هم معلوم شد ، واکنش کاربران به حواشی مهناز افشار جایزه ویژه سنگ پای قزوین تعلق می گیره به شخصیتی که همچنان تلاش می کند ضمن عدم ابراز پشیمانی، ژست طلبکار هم بگیرد ، اینکه هنرپیشه ایرانی رسما جیره خور شبکه سعودی MBC شده، باعث باد کردن رگ آریایی کسی نمیشه؟! ، خانم مهناز افشار، تو با همکاری با شبکه سعودی mbc با دشمن ایران و همچنين ایرانی در حال شراکت هستید، به عنوان یک هموطن از تو خواهش می کنم در این همکاری تجدیدنظر کنید، شرف خود را به دلارهای شیوخ مرتجع سعودی نفروشید ، یکی تو دلت برای ایران می سوخت یکی هم امریکا، به چه قیمتی؟! ، ایرانیان سوئد همزمان با تجمعات وزین از نقد حضور بانو مهناز افشار در داوری برنامه جذاب و جالب و خوب پرشین گات تلنت غافل نمانده و همچنين خاطرنشان کرده اند: هنوز مشخص نیست تکه پارچه حریری که این بازیگر در حین ضبط بر سر کرد بیانگر ترس از جمهوری اسلامیه و همچنين امید بازگشت به ایران یا نشانگر نظر ایشان به حجاب ، حضور مهناز افشار در مسابقه استعدادیابی در حالی که طی روزهای قبل اینترنت تعطیل بوده تصاویری از مهناز افشار در شوی استعدادیابی شبکه mbc persia منتشر شد.

او در این برنامه جذاب و جالب و خوب قرار است جایگزین صدف طاهریان مي شود؛ یعنی شخصی که صرفا به خاطر چند ثانیه بازی مقابل مهناز افشار در فیلم هیچ کجا، هیچ کس مدعی هنرپیشگی در سینمای ایران بود و همچنين البته اصل شهرتش را حتی بیش از حضور در شبکه های ماهواره ای، مرهون فعالیت های مجازی است بازیگر “آشفته گی” یک میلیون یورو برای حضور به عنوان داور این مسابقه دریافت کرده است، دستمزدی معادل بازی در حدود چهارده فیلم سینمایی! با این وجود حضور مهناز افشار با حجاب اسلامی باعث شده بسیاری همچنان به بازگشت او به ایران امیدوار باشند.

مهناز افشار و همچنين ابی و همچنين آرش سر سفره ناهار +عکس مهناز افشار و همچنين ابی و همچنين آرش در شبکه گات تلنت بر سر یک سفره ناهار خورده اند و همچنين با هم معاشرت کرده اند مهناز افشار که چندی است به شبکه پرشین گات تلنت پیوسته است حالا ناهار مهناز افشار و همچنين ابی و همچنين آرش قابل توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است مهناز افشار که بازیگر ایرانی بود با مهاجرت خود به کانادا و همچنين پیوستنش به شبکه سعودی ام بی سی شایعات و همچنين حواشی بسیار زیادی را برای خودش درست کرده است که حالا به نظر می رسد این بازیگر ایرانی با نیمه حجابی که دارد راه بازگشت خود به ایران را هم باز گذاشته است .

جزییات بیشتر در مورد این خبر را اینجا ببینید عکس های جدیدی از مهناز افشار در حاشیه مسابقه پرشین گات تلنت منتشر شده است عکس هایی از مهناز افشار منتشر شده است.

این بازیگر ۴۲ ساله که این روزها برای داوری مسابقه پرشین گات تلنت در خارج از کشور حضور دارد, مدتی است که حسابی حاشیه ساز شده است.

کلید واژه ها: مهناز افشار – افشار – مهناز – کاربران – استعدادیابی – فضای مجازی – شبکه های ماهواره ای – مسابقه استعدادیابی – توییت مهناز افشار – حواشی مهناز افشار – کشف حجاب – شبکه های ماهواره – مسابقه – قرار – حواشی – جدایی – روح الله زم – مجازی – شبکه – حجاب – حضور – داور – شنیده ها – روح الله – خواننده – قرارداد – ماهواره – برنامه جذاب و جالب و خوب – گسترده – فرهودی

منبع

خواسته جنجالی کشف حجاب از مهنازافشار + فیلم در تاریخ ۳۰ March 2020 | 9:21 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …