خانه / دسته‌بندی نشده / اکران آنلاین فرصتی برای سینماست

اکران آنلاین فرصتی برای سینماست

اکران آنلاین فرصتی برای سینماست

|اکران آنلاین فرصتی برای سینماست از اس پی سیتی|

از لحاظ آماری ما سینما کم داریم و همچنين حتی در برخی از شهرستان ها تنها و فقط یک سینمای ۱۰۰ نفره داریم و همچنين این بسیار نامطلوب است و همچنين حالا هم که اساساً سینماها تعطیل است، – اکران آنلاین فرصتی است برای گسترده کردن دامنه مخاطب سینما.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازآریا، محمد نیک بین تهیه کننده سینما با بیان این مطلب گفت: قبل از تعطیلی کرونایی سینماها هم آمار مطلوبی از مخاطبان نداشتیم و همچنين بسیاری از شهرستان ها و همچنين شهرهای کوچک سینما ندارند یا در صورتي که هم دارند کیفیت خوب ندارند و همچنين برای همین مخاطب رغبت نمی کند به سینما برود، بنابراین اکران آنلاین می تواند خیلی به فراگیری سینما کمک کند.

تهیه کننده آتش بس و همچنين تسویه حساب گفت: اصلی ترین مشکلی که پیشتر شبکه خانگی و همچنين حالا هم اکران آنلاین را تهدید می کند پيشامد جديد قاچاق غیرمجاز محصولات است که از فضای مجازی تا شبکه های ماهواره ای را دربرمی گیرد.

وقتی مشکل قاچاق را حل نکنیم نمی مي شود روی بازگشت سرمایه اکران آنلاین حساب باز کرد.

محمد نیک بین با اشاره به الگوی جهانی اکران آنلاین گفت: آنچه در جهان رخ می دهد محترم شمردن قوانین حق مؤلف و همچنين کپی رایت است و همچنين اینجا چنین چیزی را نداریم و همچنين تا وقتی هم تکلیف کپی رایت معلوم نشود، قاچاق ادامه خواهد داشت و همچنين ضرر اصلی به تولیدکنندگان مستقل وارد خواهد شد، وگرنه وابستگان حکومت که سودشان را در تولید می کنند.

تهیه کننده واکنش پنجم و همچنين دوزن خاطرنشان ساخت: به هر حال چاره ای نداریم جز اینکه برای تعطیلی های طولانی مدت سینماها، چاره ای بیندیشیم و همچنين این چاره بدون قطع کردن ریشه قاچاق محصولات فرهنگی امکان ندارد.

نیک بین ابراز امیدواری کرد: در صورتي که وزارت ارشاد در تعامل با وزارت ارتباطات چاره ای بیندیشد برای مقابله مستقیم و همچنين کاملاً سریع با سایت ها و همچنين کانال های غیرمجاز که فیلم ها را بدون اجازه منتشر می کنند یقیناً تهیه کنندگان هم بیشتر به سمت اکران آنلاین می آیند.

از آن هم سو باید یک بار برای همیشه تکلیف شبکه های ماهواره ای که فیلم های ما را نشان می دهند، مشخص مي شود.

در صورتي که این دو اتفاق بررسي کننده و پروهشگر مي شود یقیناً سودآوری اکران آنلاین چندبرابر می مي شود.

کلید واژه ها: اکران آنلاین – سینما – آنلاین – اکران – تهیه کننده – شهرستان ها – شبکه های ماهواره ای – مخاطب – شبکه های ماهواره – شهرستان – تعطیل – قاچاق – فضای مجازی – شبکه خانگی – شبکه – حساب – مشکل – آمار – محمد نیک – نامطلوب – کرونایی – غیرمجاز – مخاطبان – محصولات – ماهواره – بازگشت – تعطیلی – گسترده – سرمایه – مطلوبی

منبع

اکران آنلاین فرصتی برای سینماست در تاریخ ۲۶ April 2020 | 1:21 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …