خانه / دسته‌بندی نشده / جولان سارقان در فضای اکران آنلاین فیلم ها/ vod راه نجات سینما

جولان سارقان در فضای اکران آنلاین فیلم ها/ vod راه نجات سینما

جولان سارقان در فضای اکران آنلاین فیلم ها/ vod راه نجات سینما

|جولان سارقان در فضای اکران آنلاین فیلم ها/ vod راه نجات سینما از اس پی سیتی|

علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار سینما رکنا، در مورد اکران فیلم ها به صورت آنلاین، سودها و همچنين ضررهایش اظهار داشت: اکران آنلاین به روش مسلم مورد استقبال مخاطبان قرار می گیرد ولي بايد توجه داشت چند مشکل درمورد اکران آنلاین وجود دارد.

– علیرضا داوودنژاد کارگردان سینما در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار سینما رکنا، در مورد اکران فیلم ها به صورت آنلاین، سودها و همچنين ضررهایش اظهار داشت: اکران آنلاین به روش مسلم مورد استقبال مخاطبان قرار می گیرد ولي بايد توجه داشت چند مشکل درمورد اکران آنلاین وجود دارد.

اولین اشکال نبود اینترنت پرسرعت و همچنين کم هزینه سراسری برای احاد ملت است و همچنين دومین علت دزدي و همچنين قاچاق فیلم هایی که به صورت آنلاین اکران می شوند و همچنين شبکه های ماهواره ای و همچنين سایت های اینترنتی این فیلم ها را دزدي می کنند و همچنين نمایش می دهند و همچنين سومین علت نبود یک پخش تخصصی برای فضای آن هم لاین است که بتواند با کمک نشريات و مطبوعات و همچنين تبلیغات محیطی و همچنين تبلیغات تلویزیونی و همچنين تبلیغات در شبکه های مجازی فیلم ها را به صورت گسترده و همچنين اثر گذار معرفی و همچنين تبلیغ کند و همچنين آمار مخاطبان را در همه کشور به صورتی چشم گیر افزایش دهد.

درچنین شرایطی مشخص است که فیلمسازانی که فیلم های با هزینه های بالا ساخته اند از این موضوع نگران خواهند بود و همچنين می دانند در صورتي که دزدی و همچنين دزدي نباشد و همچنين اینترنت نیز پرسرعت و همچنين کم هزینه باشد و همچنين در تمام نقاط ایران دسترسی شهروندان و مردم شهر به آن هم راحت باشد وهمچنین با کمک شهرداری ها و همچنين شبکه های تلویزیونی فیلم ها معرفی و همچنين تبلیغ شوند قطعااکران آنلاین برای آن هم ها بسیار سودمند خواهد بود.

فضای امن برای اکران آنلاین فیلم ها وجود نداردوی در ادامه افزود: دلیل عدم استقبال فیلمسازان ما نبود امنیت کافی برای اکران فیلم ها به صورت آنلاین است.

در صورتي که اینترنت را در همه نقاط ایران به راحتی و همچنين با کمترین هزینه و همچنين بیشترین سرعت فراهم کنند؛ فضای اکران آنلاین را ایمن نگاه دارند و همچنين کار تخصصی پخش هم صورت بگیرد فیلمساز هم رغبت نشان می دهد تا فیلمش به صورت آنلاین در چنین شرایط بحران ویروس کرونا به دست مخاطبانش برسد.

در این زمان اولویت نهاد سینمایی و همچنين وزارت ارشاد باید این باشد که با کمک اصناف به دنبال ایجاد شرایط مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برای فضای پخش آثار باشد ولي بايد توجه داشت به نظر می رسد هیچ خبری نیست و همچنين کماکان در صورتي که فضای آنلاین امنیت نداشته باشد و همچنين فیلم ها در انحصار نمایش فیلم ها در سالن هایی که در حال حاظر بسته است بمانداین از نظر ارشاد به گونه ایست که گویا هیچ مشکلی نیست و همچنين یا شاید حتی فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن می کنند این خوب است و همچنين الویت آن هم ها چیزهایی است که ربط چندانی به وضع مبتلابه جاری و همچنين حل مسایل ناشی از آن هم ها ندارد.

داوودنژاد در مورد اکران آنلاین فیلم ها در شرایط شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: این بسیار واضح است که نمایش فیلم های ایرانی به صورت آنلاین می تواند هم در منزل و خانه نگهداشتن شهروندان و مردم شهر بسیار موثر باشد و همچنين هم رونقی خارق العاده به بازار پسا کرونای تولید و همچنين توزیع فیلم های ایرانی بدهد.

چنین فرصتی که با اکران فیلم خروج به صورت آنلاین توانسته بود نشان دهد می تواند موفق باشد عجیب است که از سوی حکومت و همچنين نهادهای صنفی با اصرار و همچنين پشت کار پیگیری نمی مي شود.

چرا به دنبال ایجاد فضای ایمن برای اکران فیلم ها به صورت آنلاین نیستند؟ محصولات نمایشی به صورت vod می تواند چاره کار سینمای ما باشد ولي بايد توجه داشت مشکل امنیت نداشتن فضای اکران آنلاین و همچنين ضعف فناوری و همچنين فقدان پخش صحیح و همچنين تخصصی است.

و همچنين این معظلات و مسائل و مشکلات را تا حدود زیادی حکومت می تواند حل کند.

وی در پایان در خصوص اولین تجربه بازیگری خود بعد از سال شمسي ها کارگردانی سینما گفت: محمد کارت کارگردان فیلم شنای پروانه با من صحبت کرد و همچنين البته که من نيت و اراده نداشتم بازی کنم ولي بايد توجه داشت دلایلی که برای من آورد به نظرم قانع کننده آمد.

او کارگردان با استعدادی است که به صورت حرفه ای می تواند در سینمای ایران به خوبی کار کند.

کارت استدلال فنی دقیقی برای بهره بري و استفاده از من به عنوان بازیگر داشت باعث شد تا نقش را بپذیرم.

برای وارد شدن به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حوادث اختصاصی رکنا را اینجا بخوانید: آیا این خبر مفید بود؟ ۰ ۰
کلید واژه ها: اکران آنلاین – آنلاین – اکران – لاین – علیرضا داوودنژاد – کارگردان سینما – سینما – فیلم – اکران فیلم – داوودنژاد – شبکه های ماهواره ای – مورد – سایت های اینترنتی – کارگردان – شبکه های ماهواره – گفت و همچنين گو – استقبال – روزنامه نويس و خبرنگار – مخاطبان – اینترنت – اینترنت پرسرعت – علیرضا – صورت – قاچاق فیلم – قرار – دزدي – مشکل – کم هزینه – نشريات و مطبوعات – ماهواره

منبع

جولان سارقان در فضای اکران آنلاین فیلم ها/ vod راه نجات سینما در تاریخ ۱ May 2020 | 10:32 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟

چگونه می قدرت از خروج ارز برای خرید منزل و خانه در خارج جلوگیری کرد؟ …