خانه / دسته‌بندی نشده / ابتلای ۱۷ معتاد استان فارس به کرونا تکذیب شد

ابتلای ۱۷ معتاد استان فارس به کرونا تکذیب شد

ابتلای ۱۷ معتاد استان فارس به کرونا تکذیب شد

|ابتلای ۱۷ معتاد استان فارس به کرونا تکذیب شد از اس پی سیتی|

مدیرکل توسعه پیشگیری و همچنين درمان نهاد بهزیستی کشور ابتلای ۱۷ فرد يا شخص از معتادان متجاهر استان فارس به کرونا را تکذیب کرد.

فرید براتی سده در جمع خبرنگاران در مورد نشر خبری در یکی از شبکه های ماهواره ای در مورد تعداد ابتلا معتادان به کرونا در استان فارس .

– ایسنا : مدیرکل توسعه پیشگیری و همچنين درمان نهاد بهزیستی کشور ابتلای ۱۷ فرد يا شخص از معتادان متجاهر استان فارس به کرونا را تکذیب کرد.

فرید براتی سده در جمع خبرنگاران در مورد نشر خبری در یکی از شبکه های ماهواره ای در مورد تعداد ابتلا معتادان به کرونا در استان فارس که به نقل از مدیرکل بهزیستی این استان منتشر شده بود، گفت: بر اساس خبر مذکور ۱۷ معتاد متجاهر مبتلا به کرونا در شیراز شناسایی شده ولي بايد توجه داشت با بررسی های انجام شده مشخص شد که از مصاحبه مدیرکل بهزیستی استان فارس مضر و همچنين بد برداشت شده است.

وی افزود: دکتر کشفی نژاد، مدیرکل این استان مصاحبه ای داشته و همچنين گزارشی از خدماتی که به معتادان متجاهر در محل تجمع آنها در پاتوق ها و همچنين منطقه ها و مناطق پرخطر شهرستان شیراز ارائه کردند.

در این نقل از عنوان شد که ۱۷ معتاد مشکوک به کرونا مورد بررسی قرار گرفته اند، همچنین ایشان تنها و فقط به مشکوک بودن ابتلای این اشخاص اشاره کردند.

مدیرکل توسعه پیشگیری و همچنين درمان نهاد بهزیستی کشور ادامه داد: در تماس های بعدی با همکاران بهزیستی استان مشخص شد که این اشخاص تنها و فقط مشکوک بوده و همچنين بعد از انجام تست کرونا با همکاران دانشگاه علوم پزشکی مشخص شد هیچکدام مبتلا نبوده اند ولي بايد توجه داشت متاسفانه برخی از رسانه های خارج از کشور این موضوع را به معنی ابتلا اشخاص تلقی کرده اند.

کپی شد
کلید واژه ها: استان فارس – استان – نهاد بهزیستی کشور – شبکه های ماهواره ای – معتاد – شبکه های ماهواره – مدیرکل – کرونا – پیشگیری و همچنين درمان – معتادان – بهزیستی – معتادان متجاهر – نهاد بهزیستی – ابتلا – فارس – مدیرکل بهزیستی استان – خبرنگاران – تکذیب – پیشگیری – ماهواره – نشر – مصاحبه – نهاد – معتاد متجاهر – یکی از – توسعه – درمان – خبری – کشور – شبکه

منبع

ابتلای ۱۷ معتاد استان فارس به کرونا تکذیب شد در تاریخ ۹ May 2020 | 4:31 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …