خانه / دسته‌بندی نشده / تست ۱۷ معتاد مشکوک به کرونا در استان فارس منفی شد

تست ۱۷ معتاد مشکوک به کرونا در استان فارس منفی شد

تست ۱۷ معتاد مشکوک به کرونا در استان فارس منفی شد

|تست ۱۷ معتاد مشکوک به کرونا در استان فارس منفی شد از اس پی سیتی|

تهران ایرنا مدیرکل پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد نهاد بهزیستی کشور اعلام کرد: هیچکدام از ۱۷ معتاد متجاهر شناسایی شده در استان فارس، مبتلا به ویروس کرونا نیستند و همچنين تست آنها منفی شد.

– تهران ایرنا مدیرکل پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد نهاد بهزیستی کشور اعلام کرد: هیچکدام از ۱۷ معتاد متجاهر شناسایی شده در استان فارس، مبتلا به ویروس کرونا نیستند و همچنين تست آنها منفی شد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، فرید براتی سده روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به زیر نویسی که شب قبل یکی از شبکه های ماهواره ای معاند در مورد تعداد مبتلایان به کرونا در استان فارس و همچنين به نقل از مدیرکل بهزیستی استان فارس کار کرده بود مبنی بر اینکه تعداد ۱۷ معتاد متجاهر مبتلا به ویروس کرونا در استان فارس و همچنين در شیراز شناسایی شده اند، بررسی هایی در این زمینه به عمل آمد.

وی ادامه داد: به نظر می رسد که از مصاحبه مدیرکل بهزیستی استان فارس سوءبرداشت شده و همچنين نوعی شیطنت در کار بوده است.

کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی استان فارس مصاحبه ای با رسانه ها داشت و همچنين گزارشی از خدماتی که به معتادان متجاهر در محل تجمع آنها یعنی در پاتوق ها و همچنين محل های پرخطر شهرستان شیراز ارائه داد و همچنين اشاره کرده که تعداد ۱۷ معتاد که مشکوک قلمداد شدند، زيرا و به درستي که علائمی که داشتند، شبیه نشانه ها و علائم کرونا بوده است، مورد بررسی قرار گرفتند و همچنين او تنها و فقط صحبت مشکوک بودن معتادان متجاهر را کرده است.

  مدیرکل پیشگیری و همچنين درمان اعتیاد نهاد بهزیستی کشور گفت: در تماسی که با همکاران بهزیستی استان فارس گرفته شد، مشخص شد که آنها واقعا مشکوک بودند و همچنين بعد هم با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی از آنها تست کرونا به عمل آمد که خوشبختانه هیچکدام از آنها، اشخاص مبتلا به ویروس کرونا نبودند و همچنين نشانه ها و علائم مثبت کرونا در آنها وجود نداشته است.

براتی سده افزود: ولي بايد توجه داشت متاسفانه رسانه های خارج از کشور که ماهیت آنها مشخص است این را به عنوان وجود اشخاص مبتلا به ویروس کرونا در معتادان متجاهر قلمداد کرده بودند که ضمن اینکه این موضوع تکذیب می مي شود، به استحضار می رساند که مدیرکل بهزیستی استان فارس نیز بر مشکوک بودن این اشخاص تاکید داشت ولي بايد توجه داشت باید تاکید می شد که تست هم از آنها به عمل آمده و همچنين نتیجه تست هم نشان داده که هیچکدام از آنها مبتلا به کرونا یا نشانه ها و علائم آن هم نبودند.

کلید واژه ها: استان فارس – مدیرکل بهزیستی استان – نهاد بهزیستی کشور – استان – معتاد متجاهر – ویروس کرونا – پیشگیری و همچنين درمان – فارس – بهزیستی – نهاد بهزیستی – کرونا – مدیرکل – درمان اعتیاد – شناسایی – معتاد – شبکه های ماهواره ای – ویروس – ایرنا – شبکه های ماهواره – پیشگیری – نهاد – اعتیاد – منفی – تهران – اعلام – درمان – خبرنگاران – کشور – ماهواره – مصاحبه

منبع

تست ۱۷ معتاد مشکوک به کرونا در استان فارس منفی شد در تاریخ ۹ May 2020 | 3:47 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …