خانه / دسته‌بندی نشده / خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر + تصاویر

خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر + تصاویر

خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر + تصاویر

|خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر + تصاویر از اس پی سیتی|

خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر + تصاویر رسانه های ضددین با هجمه به مراسم شب های قدر امسال، بار دیگر عناد خودشان با باور های دینی و همچنين ارزشی را نمایان کردند.

– رسانه های ضددین با هجمه به مراسم شب های قدر امسال، بار دیگر عناد خودشان با باور های دینی و همچنين ارزشی را نمایان کردند.

به نقل از تيم وبگردی باشگاه خبرنگاران جوون”، از شایعه تا واقعیت: سومین شب از لیالی قدر سال شمسي ۹۹ با شرایطی که کرونا بر این مراسم سایه افکنده بود در سراسر کشورمان برگزار شد.

در مناطقی که وضعیت آن هم جا سفید و همچنين یا کم ریسک بود این مراسم به صورت دسته جمعی و همچنين با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

وزیر بهداشت ایران به دلیل رعایت حداکثری موارد و نکات بهداشتی در اکثر نقاط کشور تشکر کرد.

  ولي بايد توجه داشت همانطور که انتظار می رفت رسانه های ضدانقلاب و همچنين شبکه های ماهواره ای فارسی زبان از کنار این رعایت های حداکثری عبور کردند و همچنين معدود مکان ها و همچنين نقاطی که کمتر به مسائل بهداشتی توجه داشتند را برجسته کردند.

  آن هم ها به این بهانه سعی کردند تا بار دیگر قشرمذهبی را مورد هجمه قرار دهند و همچنين این قشر را متهم افزایش احتمالی کرونا جلوه دهند؛ خط خبری که البته از روز اول با شایعه طلاب چینی در قم در دستور این رسانه ها قرار گرفت و همچنين در ادامه، به شایعه سازی در مورد مخالفت علمای برجسته با رعایت قواعد بهداشتی ادامه یافت.

ولي بايد توجه داشت علي رغم انتظار رسانه های معاند، رهبر انقلاب از آن هم روز های نخست تمام قامت حمایت و همچنين تبعیت خودشان از تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کردند.

همچنین بسیاری از علما و همچنين مراجع تقلید نیز از شهروندان و مردم شهر خواستند تا توصیه های پزشکی را رعایت کنند و همچنين حتی در مقابل بسته شدن درب حرم های مقدسه، مساجد و همچنين تعطیل شدن نماز های جمعه و همچنين جماعات و همچنين اماکن مذهبی تمکین کردند.

(اینجا را بخوانید)   البته نقطه قابل تامل این است که رسانه های ضددین همزمان با هجمه به مراسم شب های قدر، مطالبی که بیشتر جنبه قبح شکنی دارد را منتشر کرد.

  منبع: فارس انتهای پیام/  
کلید واژه ها: شب های قدر – ضدانقلاب – مراسم – بهداشت – شبکه های ماهواره ای – رسانه های ضدانقلاب – باشگاه خبرنگاران – رعایت – شبکه های ماهواره – رسانه – حداکثری – بهداشتی – تصاویر – وزیر بهداشت – علاقه – خبرهاي جديد – خبرنگاران – لیالی قدر – مورد – کشور – دیگر – دینی – باور – کشورمان – ماهواره – باشگاه – انتظار – برگزار – پروتکل – شایعه

منبع

خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر + تصاویر در تاریخ ۱۷ May 2020 | 10:32 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …