خانه / دسته‌بندی نشده / خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر

خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر

خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر

|خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر از اس پی سیتی|

رسانه های ضددین با هجمه به مراسم شب های قدر امسال، بار دیگر عناد خودشان با باورهای دینی و همچنين ارزشی را نمایان کردند.

– از شایعه تا واقعیت: سومین شب از لیالی قدر سال شمسي ۹۹ با شرایطی که کرونا بر این مراسم سایه افکنده بود در سراسر کشورمان برگزار شد.

در مناطقی که وضعیت آن هم جا سفید و همچنين یا کم ریسک بود این مراسم به صورت دسته جمعی و همچنين با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شد.

وزیر بهداشت ایران به دلیل رعایت حداکثری موارد و نکات بهداشتی در اکثر نقاط کشور تشکر کرد.

  ولي بايد توجه داشت همانطور که انتظار می رفت رسانه های ضدانقلاب و همچنين شبکه های ماهواره ای فارسی زبان از کنار این رعایت های حداکثری عبور کردند و همچنين معدود مکان ها و همچنين نقاطی که کمتر به مسائل بهداشتی توجه داشتند را برجسته کردند.

  آن هم ها به این بهانه سعی کردند تا بار دیگر قشرمذهبی را مورد هجمه قرار دهند و همچنين این قشر را متهم افزایش احتمالی کرونا جلوه دهند؛ خط خبری که البته از روز اول با شایعه طلاب چینی در قم در دستور این رسانه ها قرار گرفت و همچنين در ادامه، به شایعه سازی در مورد مخالفت علمای برجسته با رعایت قواعد بهداشتی ادامه یافت.

ولي بايد توجه داشت علي رغم انتظار رسانه های معاند، رهبر انقلاب از آن هم روزهای نخست تمام قامت حمایت و همچنين تبعیت خودشان از تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کردند.

همچنین بسیاری از علما و همچنين مراجع تقلید نیز از شهروندان و مردم شهر خواستند تا توصیه های پزشکی را رعایت کنند و همچنين حتی در مقابل بسته شدن درب حرم های مقدسه، مساجد و همچنين تعطیل شدن نمازهای جمعه و همچنين جماعات و همچنين اماکن مذهبی تمکین کردند.

(اینجا” را بخوانید)   البته نقطه قابل تامل این است که رسانه های ضددین همزمان با هجمه به مراسم شب های قدر، مطالبی که بیشتر جنبه قبح شکنی دارد را منتشر کرد.

کلید واژه ها: بهداشت – بهداشتی – شب های قدر – شبکه های ماهواره ای – رسانه های ضدانقلاب – ضدانقلاب – رعایت – مراسم – شبکه های ماهواره – حداکثری – باورهای دینی – وزیر بهداشت – شایعه – رسانه – کرونا – لیالی قدر – مورد – کشور – دیگر – کشورمان – ماهواره – انتظار – برگزار – افزایش – پروتکل – فارسی – مسائل – علاقه – ایران – وضعیت

منبع

خبرهاي جديد مورد علاقه ضدانقلاب در شب های قدر در تاریخ ۱۷ May 2020 | 8:25 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …