خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش خانم ها به یک درخواست عجیب در خیابان + فیلم

واکنش خانم ها به یک درخواست عجیب در خیابان + فیلم

واکنش خانم ها به یک درخواست عجیب در خیابان + فیلم

|واکنش خانم ها به یک درخواست عجیب در خیابان + فیلم از اس پی سیتی|

واکنش خانم ها به یک درخواست عجیب در خیابان + فیلم فیلمی جذاب و جالب در مورد واکنش بانوان به درخواستی برای بچه دار نشدن را ديدن می کنید.

به نقل از تيم فیلم و همچنين صوت باشگاه خبرنگاران جوون، – فیلمی جذاب و جالب در مورد واکنش بانوان به درخواستی برای بچه دار نشدن را ديدن می کنید.

به نقل از ، بچه دار شدن یکی از اتفاقات زیبایی است که در زندگی هر زوج رخ می دهد، ولي بايد توجه داشت برخی مسائل شامل معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنين تبلیغات شبکه های ماهواره ای برای نگه داشتن حیوانات در منزل و خانه به جای فرزندآوری ممکن است دیدگاه برخی از زنان را برای بچه دار شدن تغییر دهد.

پایین بودن نرخ رشد جمعیت در ایران به یکی از مسائل مهم کشور تبدیل شده است.

کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت در توییتی نوشت: هشدار! با کاهش ۱۷۰ هزار نفری تولد، نرخ رشد جمعیت به زیر یک قسمت و بخش سقوط کرده و همچنين متاسفانه ساختار جمعیتی به هم خورده و همچنين سالانه در حال پیر شدن هستیم؛ به طوری که در ۲۰ سال شمسي آینده از پیرترین کشور ها محسوب شده و همچنين در ۳۰ سال شمسي آینده پیرترین کشور جهان خواهیم بود.

در ادامه فیلمی جذاب و جالب از واکنش خانم ها به درخواستی برای بچه دار نشدن را ديدن می کنید.

کلید واژه ها: درخواست – نرخ رشد جمعیت – بچه دار نشدن – فیلم – واکنش – بچه دار شدن – سخنگوی وزارت بهداشت – شبکه های ماهواره ای – رشد جمعیت – شبکه های ماهواره – جمعیت – کیانوش جهانپور – معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی – خیابان – بانوان – وزارت بهداشت – یکی از – مسائل – خبرنگاران – فرزندآوری – جذاب و جالب – عجیب – در ایران – حیوانات – اقتصادی – تبلیغات – ماهواره – زیبایی – معظلات و مسائل و مشکلات – دیدگاه

منبع

واکنش خانم ها به یک درخواست عجیب در خیابان + فیلم در تاریخ ۲۰ May 2020 | 11:33 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …