خانه / دسته‌بندی نشده / جبران اعتماد به نفس از دست رفته با آرایش

جبران اعتماد به نفس از دست رفته با آرایش

جبران اعتماد به نفس از دست رفته با آرایش

|جبران اعتماد به نفس از دست رفته با آرایش از اس پی سیتی|

وقتی می پرسی چرا با این وضع آرایش در خیابان پیدا می شوی ؟ می گوید مد شده و همچنين به سن و همچنين سال شمسي و همچنين محیطی که در آن هم هستی، ربطی ندارد.

– ایسنا/خراسان شمالی وقتی می پرسی چرا با این وضع آرایش در خیابان پیدا می شوی ؟ می گوید مد شده و همچنين به سن و همچنين سال شمسي و همچنين محیطی که در آن هم هستی، ربطی ندارد.

یکی مژه مصنوعی چسبانده و همچنين صورتش را حسابی رنگ برنز کرده، آن هم طرف تر دختری که خیلی کم و همچنين سن سال شمسي است با الگو گرفتن از شبکه های ماهواره ای آرایش کرده است.

طرف دیگر چند دختر دیگر نیز که حول و همچنين حوش ۲۰ سال شمسي دارند با هم مشغول صحبت خواهند بود و همچنين با الگو از مدل های غربی آرایش کرده اند.

اینجا مهمانی یا عروسی نیست اینجا سطح شهرستان است یکی از آنان در حال خرید است و همچنين دیگری در مسیر دانشگاه و همچنين دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده دیگر نیز در حال پیاده روی و همچنين گشت و همچنين گذر در شهرستان خواهند بود.

یکی از شهروندان بجنوردی در گفت و همچنين گو با ایسنا، گفت: زمانی که شخص آرایش می کند زیباتر می مي شود و همچنين یکی از دلایلی که آرایش می کنم آن هم است که زیباتر شوم.

وی افزود: در واقع وقتی که آرایش می کنم، اجزای صورت با رنگ های لوازم آرایشی قشنگ تر می شوند و همچنين بیشتر به چشم می آیند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر در حال حاضر بیشتر خانم های جامعه آرایش دارند و همچنين در صورتي که آرایش نداشته باشیم تصور بر این است که به هیچ عنوان به سر و همچنين وضع خود نمی رسیم.

وی بیان کرد: من در هر موقعیتی که باشد و همچنين هر جایی که نيت و اراده رفتن داشته باشم، باید آرایش را انجام دهم وگرنه حضور در آن هم مکان بدون آرایش برای من سخت است.

یکی دیگر از شهروندان بجنوردی در ادامه در گفت و همچنين گو با ایسنا، با اشاره به اینکه دوست دارم آرایش کنم ولي بايد توجه داشت نحوه خوب آرایش کردن را به خوبی یاد ندارم، اظهارکرد: در مراسم مهمانی و همچنين عروسی آرایش می کنم و همچنين این هم به علت آن هم است که همه آرایش دارند و همچنين نمی خواهم از آن هم ها کم بیاورم.

یکی دیگر از شهروندان همچنین در گفت و همچنين گو با ایسنا، تصریح کرد: هیچ علاقه ای به انجام آرایش ندارم و همچنين تنها زمانی که آرایش را انجام می دهم مراسم مهمانی فامیل های درجه یک است ولي بايد توجه داشت همه می گویند چرا به خودت نمی رسی و همچنين دستی به سر و همچنين روی خود نمی کشی.

وی تاکید کرد: ولي بايد توجه داشت به نظر من هر چیزی جای خود را دارد و همچنين آرایش کردن هم زمان و همچنين موقعیت خود را می طلبد ولي بايد توجه داشت بسیاری از اشخاص متوجه این موضوع نیستند به عنوان مثال در صورتي که به تعدادی از محصل ها نگاهی بیندازیم مانند این است که سر کلاس درس نمی روند و همچنين به عروسی می روند.

سن مصرف لوازم آرایشی در خراسان شمالی کاهش یافته است دکتر حسن براتی زاده مدیر نظارت بر مواد غذایی، آرایشی و همچنين بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی در ادامه در گفت و همچنين گو با ایسنا گفت: سن مصرف لوازم آرایشی در این استان کاهش یافته است.

وی با اشاره به افزایش میزان مصرف مواد آرایشی در استان اظهارکرد: افزایش تعداد مراکز فروش لوازم آرایشی نشان دهنده افزایش مصرف و همچنين کاهش سن مصرف است.

وی افزود: در این استان تنها و فقط ۲۰۰ مرکز عرضه لوازم آرایشی و همچنين بهداشتی دارای مجوز در حال فعالیت است که غیر از این مراکز در تعدادی از مراکز غیرمجاز، داروخانه، برخی از سوپرمارکتی ها نیز لوازم آرایشی به فروش می رسد و همچنين تعدادی از شهروندان و مردم شهر نیز خرید اینترنتی لوازم آرایشی دارند.

براتی زاده خاطرنشان کرد: در حقیقت فعالیت ۲۰۰ مرکز مجاز عرضه لوازم آرایشی و همچنين بهداشتی با توجه به جمعیت این استان، تعداد زیادی است.

وی ادامه داد: تبلیغات اغوا کننده یکی از عواملی است که سبب شده تا مصرف لوازم آرایشی و همچنين بهداشتی افزایش یابد این درحالی است که برخی از لوازم بهداشتی با برندهای معروف توزیع می شوند ولي بايد توجه داشت در حقیقت تقلبی خواهند بود.

این مقام مسئول تصریح کرد: در همین راستا به دنبال آن هم هستیم تا سرمایه گذارانی را در استان جذب کنیم که اقدام به تولید لوازم بهداشتی به خصوص برپایه مواد گیاهی کنند.

وی تصریح کرد: در شهرستان جاجرم یک سرمایه گذار درخواست ایجاد یک واحد تولیدی کرم بر پایه گیاهی را داده است.

آرایش یکی از راه های پوشاندن کمبود اعتماد به نفس در شخص زهرا لشکریان یکی از روانشاسان خراسان شمالی همچنین در گفت و همچنين گو با ایسنا بیان کرد: یکی از مهمترین عواملی که سبب می مي شود تا خانم ها تمایل به آرایش داشته باشند کمبود اعتماد به نفس در آن هم ها است.

وی با بیان اینکه در صورتي که به دانش آموزان و همچنين یا دانشجویان نگاه کنیم می بینیم که تقریبا بیشتر این اشخاص آرایش بر روی چهره خود دارند، گفت: تعدادی از این اشخاص با آرایش کردن، تصور می کنند که زیبا شده اند، در نتیجه در خود احساس جذابیت و همچنين اینکه همه به آن هم ها نگاه می کنند را پیدا می کنند.

لشکریان افزود: آن هم ها تصور می کنند که در صورتي که نقصی در چهره آن هم ها وجود داشته باشد با انجام آرایش آن هم نقص پوشیده می مي شود، در نتیجه کمبود اعتماد به نفس را در خود افزایش می دهند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر تعدادی از این اشخاص دلیل انجام آرایش را مسائلی همچون جوش صورت و همچنين .

در چهره خود بیان می کنند که می خواهند آن هم ها را بپوشانند ولي بايد توجه داشت در واقع مشکل کار جای دیگر است و همچنين یابد معضل کمبود اعتماد به نفس در خود را حل کنند.

این روانشناس در ادامه خاطرنشان کرد: ولي بايد توجه داشت تعدادی از اشخاص نیز خواهند بود که در زندگی برای آن هم ها مشکلاتی پیش می آید و همچنين آن هم ها می خواهند یک حس خوب را در خود ایجاد کنند که تعدادی این حس خوب را با آرایش کردن در خود به وجود می آورند.

وی توضیح داد: این اشخاص مثل نقاش و همچنين یا خطاطهایی خواهند بود که مسائل و همچنين معظلات و مسائل و مشکلات خود را با نقاشی و همچنين خطاطی کردن تخلیه می کنند ولي بايد توجه داشت ممکن است ادامه این کار برای این خانم مضر باشد چراکه ممکن است به پوست خود آسیب وارد کند.

عدم آگاهی بیماران در ارتباط با مصرف لوازم آرایشی یکی از علل رفت و آمد و مراجعه به پزشکان پوست دکتر حمید سورگی پزشک پوست و همچنين عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی نیز در گفت و همچنين گو با ایسنا، گفت: بهره بري و استفاده بیش از حد هر چیزی برای بدن مضر است که لوازم آرایشی یکی از آن هم ها است.

وی افزود: یکی از دلایل رفت و آمد و مراجعه به مطب پزشکان پوست، عدم آگاهی بیماران در ارتباط با مصرف لوازم آرایشی و همچنين یا بهره بري و استفاده از مواد بی کیفیت است که موجب بروز عوارض بر روی پوست آن هم ها شده است.

سورگی ادامه داد: به عنوان مثال برخی از اشخاص لوازم آرایش با چربی بالا بهره بري و استفاده می کنند، غافل از اینکه پوست آن هم ها چرب بود و همچنين همین امر سبب ایجاد جوش و همچنين .

شده است.

وی تصریح کرد: برخی از اشخاص نیز به علت قیمت، از لوازم آرایشی بی کیفیت بهره بري و استفاده می کنند که آن هم نیز سبب ایجاد اگزما و همچنين .

بر روی آن هم ها شده است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با تاکید بر اینکه مواد آرایشی بهره بري و استفاده شده بر روی پوست باید بعد از گذشت سه تا چهار ساعت از روی پوست پاک مي شود، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از این اشخاص نسبت به این موضوع نیز آگاهی ندارند.

وی با اشاره به اینکه تعدادی از اشخاص اظهار می دارند که آرایش کردن نوعی رسیدگی به ظاهر است، گفت: در حقیقت مراقبت از پوست یکی از مهمترین فاکتورهایی است که می قدرت به ظاهر خود رسیدگی کرد.

سورگی تصریح کرد: در واقع لوازم آرایشی به عنوان پوشاننده عمل می کنند این در حالی است که پاک کننده ها، شوینده ها و همچنين کرم های ضدآفتاب نقش نگهداری و همچنين مراقبتی از پوست را دارند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: آرایش – شبکه های ماهواره ای – یکی از – دیگر – شبکه های ماهواره – خیابان – دختر – اعتماد به نفس – پیاده روی – الگو – شهروندان – دانشگاه – گفت و همچنين گو – ماهواره – اعتماد – دخترک هاي جوان و ازدواج نکرده – مصنوعی – مهمانی – دیگری – مشغول – زمانی – پیاده – عروسی – رفته – شبکه – مسیر – غربی – خرید

منبع

جبران اعتماد به نفس از دست رفته با آرایش در تاریخ ۱۷ May 2020 | 1:31 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …