خانه / دسته‌بندی نشده / شهرستان قدس بار دیگر در کانون فضاسازی معاندان

شهرستان قدس بار دیگر در کانون فضاسازی معاندان

شهرستان قدس بار دیگر در کانون فضاسازی معاندان

|شهرستان قدس بار دیگر در کانون فضاسازی معاندان از اس پی سیتی|

ایرنا- معاندان طی هفته های اخیر در برخی از شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی تلاش کرده اند تا با سوءاستفاده از حوادث اخیر ایران به یک جنگ روانی علیه ما دست بزنند و همچنين اینبار هم شهرستان قدس در غرب استان تهران را دستمایه این استراتژی نافرجام قرار داده اند.

– تهران- ایرنا- معاندان طی هفته های اخیر در برخی از شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی تلاش کرده اند تا با سوءاستفاده از حوادث اخیر ایران به یک جنگ روانی علیه ما دست بزنند و همچنين اینبار هم شهرستان قدس در غرب استان تهران را دستمایه این استراتژی نافرجام قرار داده اند.

  حوادثی طی روزهای قبل رخ داده است که ارتباطی با یکدیگر ندارد و همچنين با این حال رسانه های وابسته به حکومت های متخاصم با سوار شدن بر موج شایعه تلاش کرده اند تا در ادامه سناریوهای ضدایرانی خود، کشور را ناامن جلوه دهند و همچنين قدرت رزمی و همچنين جاسوسی خود را برجسته کنند.

آنان بار دیگر تولید محتوا بر اساس سناریوهای ضدایرانی خود را از بامداد امروز، جمعه آغاز و همچنين از اکانت های فیک نهاد منافقین هم برای رسیدن به مقصد شوم خود بهره بري و استفاده کردند تا تصاویر بمباران شهروندان و مردم شهر غزه را به عنوان حمله جنگنده های اسراییل به شهرستان قدس جا بزنند و همچنين از این طریق سیاست تزریق ناامیدی و همچنين افزایش اضطراب بین ملت ایران را دنبال کنند.

  دروغ پراکنی آنان طی شب قبل و همچنين بامداد امروز به جایی رسید که به نقل از خبرگزاری رژیم غاصب اسراییل از بمباران هوایی غرب تهران توسط ۲ فروند F16  خبر دادند و همچنين تشویش انظار و افکار عمومی را درست در روزِ همراه با آرامش تهران دنبال کردند.

  یک سری منابع نیز مذبوحانه در مورد صداهای ساختگی مدعی شدند که سامانه دفاع موشکی سمت غرب تهران فعال شده است و همچنين برخی دیگر هم به دروغ ادعا کردند که یک پایگاه موشکی را در غرب تهران مورد تهاجم قرار داده اند.

برخی از کاربران فیک شبکه های اجتماعی هم به تصور خود از زبان ساکن تهران اینگونه نوشتند که آرامش نداریم جدا! و همچنين نشان دادند که تشویش انظار و افکار عمومی را تحت هر شرایطی دنبال می کنند حتی با نشر خبرهاي جديد جعلی؛ گویا در مورد آنان هدف وسیله را توجیه می کند آن هم هم هدفی واهی! یک کانال تلگرامی با عنوان سپاه قدس در ادامه با نشر محتوایی تاکید کرد که در هیچ یک از پادگان ها و همچنين پایگاه های نظامی در سرتاسر ایران طی شب قبل انفجاری رخ نداده است.

واکنش فرماندار قدس به شایعه انفجار فرماندار شهرستان قدس هم نسبت به شایعه انفجار و همچنين قطعی گسترده برق واکنش نشان داد و همچنين آب پاکی روی دست معاندان ریخت؛ لیلا واثقی گفت: خبر انفجار طی شب قبل در این شهرستان تایید نمی مي شود.

  وی افزود: حتی خبرهای مرتبط به قطعی گسترده برق هم صحت ندارد و همچنين قطعی برق به مدت چند دقیقه در ساعت ۲۲ دیشب مرتبط به بیمارستان ۱۲ بهمن شهرستان بوده است.

دلیل قطعی برقِ شب قبل شهرستان قدس مدیرکل دفتر پدافند غیرعامل و همچنين مدیریت بحران وزارت نیرو نیز قطعی برق شب قبل در برخی از منطقه ها و مناطق شهرستان قدس را مرتبط به یک مانور دانست و همچنين گفت: این مانورها هرچند وقت یک بار انجام می مي شود.

میثم جعفرزاده بیان کرد: قطعی برق ربطی به سایر موارد نداشته و همچنين در حال حاضر نیز شبکه در شرایط کاملا نرمال در حال بهره برداری است.

به نظر می رسد انتخاب شهرستان قدس با توجه به نام آن هم برای این مانور و همچنين فضاسازی رسانه ای معاندان هم بی دلیل نیست و همچنين این جریان سازی های رسانه ای در ادامه آن هم جنگ روانی رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی دنبال می مي شود.

  قدس یکی از شهرستان های استان تهران است و همچنين در غرب شهرستان تهران و همچنين همسایگی استان البرز قرار دارد؛ هیات وزیران در اردیبهشت ۱۳۸۸ و همچنين بنا به پیشنهاد وزارت کشور با ایجاد شهرستان قدس به مرکزیت شهرستان قدس موافقت کرد.

  مرکزیت شهرستان قدس در ابتدا روستایی با نام قلعه حسن خان از قسمت و بخش کن بود که در اوایل انقلاب با نام شهرک حسن خان به شهرستان شهریار سپرده شد؛ نام آن هم بعدها به شهرک قدس تغییر پیدا کرد و همچنين با اضافه شدن چند روستا و همچنين دهکده به شهرستان قدس تبدیل شد.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – شهرستان قدس – شبکه های ماهواره – غرب استان تهران – شهرستان – استان تهران – سوءاستفاده – فضای مجازی – جنگ روانی – استراتژی – تهران – ایران – حوادث – ماهواره – تلاش – دیگر – داده – روانی – استان – مجازی – قدرت رزمی – قرار – شبکه – هفته – علیه – فضاسازی – جاسوسی – تولید – ادامه – رسانه

منبع

شهرستان قدس بار دیگر در کانون فضاسازی معاندان در تاریخ ۱۰ July 2020 | 4:25 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1623469412_3791985.jpg

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود

آینده پژوهی در شبکه های ماهواره ای شیعی دنبال مي شود |آینده پژوهی در شبکه …