خانه / دسته‌بندی نشده / تلاش رسانه های معاند برای فریب انظار و افکار عمومی

تلاش رسانه های معاند برای فریب انظار و افکار عمومی

تلاش رسانه های معاند برای فریب انظار و افکار عمومی

|تلاش رسانه های معاند برای فریب انظار و افکار عمومی از اس پی سیتی|

کارشناس مسائل رسانه شبکه های ماهواره ای دشمن را به عنوان تریبونی با صدای بلند و همچنين در عین حال دارای ضعف های بسیار در مواجهه با کشورمان توصیف کرد.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، مهدی فضائلی کارشناس مسائل رسانه در برنامه جذاب و جالب و خوب گفتگوی سیاسی رادیو گفت و همچنين گو، در خصوص شگرد ضد ایرانی رسانه های معاند اظهار کرد: رسانه دشمنان ایران نسبت به شرایط داخلی کشورمان مطالعه کرده و همچنين متوجه شده اند که ما در حوزه اقتصاد ضعیف هستیم.

دست يار دفتر حفظ و همچنين نشر آثار رهبر معظم انقلاب ادامه داد: در همین چارچوب رسانه های خارجی و همچنين فارسی زبانِ معاند فشارهای خود را از طریق این حوزه خبری وارد می کنند.

  فضائلی با نظر بر اینکه معظلات و مسائل و مشکلات و همچنين ضعف های داخلی کشور زمینه را برای عملیات روانی دشمن در رسانه های غربی فراهم می کند، گفت: اشتباه در رسانه های داخلی باعث نتیجه قسمت و بخش بودن یک سری از اقدامات دشمنان می مي شود.

وی خاطرنشان کرد: از طرف دیگر باید بدانیم که دشمنان علی رغم سر و همچنين صدای بلندی که در رسانه های فضای مجازی و همچنين ماهواره ای دارند، بازهم دچار ضعف خواهند بود و همچنين ما می توانیم از طریق این ضعف به آنها ضربه بزنیم.

   فضائلی ادامه داد: مثلاً تو ماهواره می سازید، آن هم را به فضا پرتاب کنید ولی دشمنان در رسانه های خود تلاش می کنند با عملیات روانی  این موضوع را تبدیل به یک نقطه ضعف برای تو کنند.

  مدیرعامل اسبق خبرگزاری فارس با بیان اینکه در مقابله با جنگ تحریف، رسانه ها یک ضلع مهم ماجرا خواهند بود، افزود: رسانه ضلع اصلی ماجرا است ولی باید در مورد برخی از مسائل شامل حل معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی، افزایش تولید و همچنين رفع برخی از ناکارآمدی ها اقدامات عملی انجام دهیم.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: رسانه – رسانه های معاند – شبکه های ماهواره ای – دشمن – داخلی – معاند – رهبر معظم انقلاب – شبکه های ماهواره – کارشناس – رسانه های داخلی – کشورمان – رسانه های خارجی – کشور – دشمنان – دشمنان ایران – عملیات روانی – حوزه اقتصاد – مهدی فضائلی – انظار و افکار عمومی – مسائل – ایران – ضد ایرانی – حوزه – خبرگزاری – روزنامه نويس و خبرنگار – اقدامات – ماهواره – برنامه جذاب و جالب و خوب – معظلات و مسائل و مشکلات – اشتباه

منبع

تلاش رسانه های معاند برای فریب انظار و افکار عمومی در تاریخ ۱۰ August 2020 | 10:30 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …