خانه / دسته‌بندی نشده / تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س)

تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س)

تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س)

|تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س) از اس پی سیتی|

حوزه/ واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در بهار ۱۳۹۹ بیش از ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی را برای شبکه های ملی، استانی، ماهواره ای و همچنين سایر مراکر فرهنگی و همچنين رسانه ای تامین کرده است.

– حوزه/ واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در بهار ۱۳۹۹ بیش از ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی را برای شبکه های ملی، استانی، ماهواره ای و همچنين سایر مراکر فرهنگی و همچنين رسانه ای تامین کرده است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری حوزه”، واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در فصل بهار سال شمسي ۱۳۹۹ تعداد ۲۲۱ کلیپ صوتی و همچنين تصویری ضبط و همچنين تولید کرده است.

تولید فیلم کوتاه شوق دیدار، تولید ۷۰ برنامه جذاب و جالب و خوب کارشناسی با موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف در قالب برنامه جذاب و جالب و خوب منزل و خانه های فاطمی و همچنين پخش در شبکه قران و همچنين معارف سیما و همچنين پشتیبانی ضبط ۱۱۸ برنامه جذاب و جالب و خوب در شبکه های ماهواره ای از کلاس های آموزشی مرکز قرآن و همچنين حدیث حرم مطهر شامل فعالیت های واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها در فصل بهار ۹۹ بوده است.

همچنین تأمین بالغ بر ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی، استانی، ماهواره ای و همچنين دیگر مراکز فرهنگی و همچنين رسانه ای و همچنين خروجی بیش از ۵۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب از اتاق رژی از دیگر فعالیت های این مجموعه در این بازه زمانی بوده است.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است واحد تولیدات رسانه ای آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) در دهه کرامت ۱۰۵ کلیپ و همچنين پادکست تصویری را تولید و همچنين تدوین نموده و همچنين ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب سخنرانی برای پخش از شبکه سه سیما را تهیه کرده است.

کلید واژه ها: تولید – برنامه جذاب و جالب و خوب – حرم مطهر – رسانه – تولیدات – ماهواره – شبکه – تولیدی – شبکه های ماهواره ای – تامین – کریمه – ۳ هزار – شبکه های ماهواره – حضرت معصومه(س) – هزار – بهار – فرهنگی – واحد – بین المللی – تولید فیلم – فیلم کوتاه – سایر – کارشناسی – خبرگزاری – فصل بهار – آموزشی – فعالیت – تصویری – سال شمسي ۱۳۹۹ – نقل از

منبع

تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س) در تاریخ ۱۸ August 2020 | 8:30 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1415102.jpg

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد

سعید محمد به دلیل تخلف، از فرماندهی قرارگاه خاتم منفک شد |سعید محمد به دلیل …