خانه / دسته‌بندی نشده / تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س)

تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س)

تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س)

|تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س) از اس پی سیتی|

حوزه/ واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در بهار ۱۳۹۹ بیش از ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی را برای شبکه های ملی، استانی، ماهواره ای و همچنين سایر مراکر فرهنگی و همچنين رسانه ای تامین کرده است.

– حوزه/ واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در بهار ۱۳۹۹ بیش از ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی را برای شبکه های ملی، استانی، ماهواره ای و همچنين سایر مراکر فرهنگی و همچنين رسانه ای تامین کرده است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری حوزه”، واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) در فصل بهار سال شمسي ۱۳۹۹ تعداد ۲۲۱ کلیپ صوتی و همچنين تصویری ضبط و همچنين تولید کرده است.

تولید فیلم کوتاه شوق دیدار، تولید ۷۰ برنامه جذاب و جالب و خوب کارشناسی با موضوعات متنوع و گوناگون و مختلف در قالب برنامه جذاب و جالب و خوب منزل و خانه های فاطمی و همچنين پخش در شبکه قران و همچنين معارف سیما و همچنين پشتیبانی ضبط ۱۱۸ برنامه جذاب و جالب و خوب در شبکه های ماهواره ای از کلاس های آموزشی مرکز قرآن و همچنين حدیث حرم مطهر شامل فعالیت های واحد تولیدات رسانه ای حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها در فصل بهار ۹۹ بوده است.

همچنین تأمین بالغ بر ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی، استانی، ماهواره ای و همچنين دیگر مراکز فرهنگی و همچنين رسانه ای و همچنين خروجی بیش از ۵۰۰ برنامه جذاب و جالب و خوب از اتاق رژی از دیگر فعالیت های این مجموعه در این بازه زمانی بوده است.

مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري به ذکر است واحد تولیدات رسانه ای آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) در دهه کرامت ۱۰۵ کلیپ و همچنين پادکست تصویری را تولید و همچنين تدوین نموده و همچنين ۱۰ برنامه جذاب و جالب و خوب سخنرانی برای پخش از شبکه سه سیما را تهیه کرده است.

کلید واژه ها: تولید – برنامه جذاب و جالب و خوب – حرم مطهر – رسانه – تولیدات – ماهواره – شبکه – تولیدی – شبکه های ماهواره ای – تامین – کریمه – ۳ هزار – شبکه های ماهواره – حضرت معصومه(س) – هزار – بهار – فرهنگی – واحد – بین المللی – تولید فیلم – فیلم کوتاه – سایر – کارشناسی – خبرگزاری – فصل بهار – آموزشی – فعالیت – تصویری – سال شمسي ۱۳۹۹ – نقل از

منبع

تامین ۳ هزار برنامه جذاب و جالب و خوب تولیدی برای شبکه های ملی و همچنين بین المللی در حرم حضرت معصومه(س) در تاریخ ۱۸ August 2020 | 8:30 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا

هشدار دست يار دفتر تبلیغات اسلامی در خصوص ترویج عرفان صوفی گرانه در آفریقا |هشدار …