خانه / دسته‌بندی نشده / زمانی که داروهای لاغری مرگبار می شوند

زمانی که داروهای لاغری مرگبار می شوند

زمانی که داروهای لاغری مرگبار می شوند

|زمانی که داروهای لاغری مرگبار می شوند از اس پی سیتی|

– اشخاص زیادی مخصوصا خانم ها به دنبال کاهش وزن خواهند بود ولي بايد توجه داشت متاسفانه به جای رژیم مناسب و همچنين ورزش به سمت داروهای لاغری می روند که این داروها آثار بسیار مخربی دارد به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازبهداشت نیوز ، عضو هیات مدیره انجمن تغذیه ایران می گوید: تبلیغات گسترده و همچنين فریبنده سایت های تبلیغاتی و همچنين شبکه های ماهواره ای در حالی به مصرف چشمگیر انواع داروهای لاغری در کشور دامن زده که مهندسين و متخصصين با صراحت بر بی اثر بودن و همچنين عوارض خطرناک این داروها تاکید دارند و همچنين در سال شمسي های اخیر شاهد افزایش تعداد مصرف کنندگان هستیم.

در حالیکه بدون رژیم غذایی مناسب و همچنين ورزش، کم کمتر وزن اثرگذار نیست و همچنين اغلب داروهای لاغری که از سوی شهروندان و مردم شهر خودسرانه مصرف می شوند، کاهش آب بدن در کوتاه مدت را به دنبال دارند و همچنين از این رو مصرف کنندگان تصور می کنند که داروها اثر مطلوب به دنبال داشته بدون اینکه بدانند چگونه سلامتی خود را به بازی گرفته اند.

این متخصص تغذیه ادامه داد: اغلب اشخاص چاق یا کسانی که نگران اضافه وزن خواهند بود، بدون توجه به رعایت رژیم غذایی و همچنين ورزش مداوم به مصرف انواع مواد خوراکی و همچنين نوشیدنی ها می پردازند.

بعد هم به جست وجوی راه های میانبر و همچنين کوتاه مدت برای کاهش وزن می پردازند.

حال آن هم که علم پزشکی به روشنی ثابت کرده که اضافه وزن خزنده و همچنين آرام می آید و همچنين در صورت بی توجهی و همچنين سهل انگاری گزنده خارج می مي شود.

شهروندان و مردم شهر داروهای لاغری را از آرایشگاه ها، باشگاه های ورزشی، عطاری ها و همچنين سوپرمارکتها به خصوص سفارشات تلفنی و همچنين اینترنتی عرضه شده خریداری نکنند زیرا داروها تنها و فقط بنابر ضرورتی و همچنين با تشخیص متخصص از داروخانه ها باید تهیه و همچنين مصرف مي شود.

به گفته وی، در حال حاضر تعداد اندکی از قرص های لاغری موجود در بازار از سوی نهاد های معتبر تایید شده اند که مصرف آنها نیز برای مدت کوتاهی مجاز است، بیشتر داروهای مرتبط نیز قرص های ضداشتها خواهند بود که باید از سوی پزشکان و همچنين به مقدار مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري تجویز شوند.

کلید واژه ها: مصرف کنندگان – لاغری – شبکه های ماهواره ای – مصرف – شبکه های ماهواره – بدون رژیم غذایی – تبلیغات – تغذیه – مناسب – متخصص – هیات مدیره – رژیم غذایی – شوند – کاهش – ورزش – رژیم – تبلیغاتی – کاهش وزن – عضو هیات – مهندسين و متخصصين – ماهواره – مرگبار – گسترده – خطرناک – سلامتی – افزایش – بهداشت – مدیره – نقل از – عوارض

منبع

زمانی که داروهای لاغری مرگبار می شوند در تاریخ ۲۰ August 2020 | 8:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

14000620000865_Test_PhotoO.jpg

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان

آغاز دوره شهید تختی نژاد در در دانشگاه هرمزگان |آغاز دوره شهید تختی نژاد در …