خانه / دسته‌بندی نشده / فعالیت های هنری آیتک جاویدنژاد ؛ بازیگر هم گناه که به شبکه های ماهواره ای پیوست

فعالیت های هنری آیتک جاویدنژاد ؛ بازیگر هم گناه که به شبکه های ماهواره ای پیوست

فعالیت های هنری آیتک جاویدنژاد ؛ بازیگر هم گناه که به شبکه های ماهواره ای پیوست

|فعالیت های هنری آیتک جاویدنژاد ؛ بازیگر هم گناه که به شبکه های ماهواره ای پیوست از اس پی سیتی|

آیتک جاویدنژاد از بازیگران جوون و همچنين نوظهور سینما و همچنين تئاتر است که اخیرا در نقش الناز در سریال هم گناه بازی کرده است.

– فعالیت های هنری آیتک جاویدنژاد ؛ بازیگر هم گناه که به شبکه های ماهواره ای پیوست” آیتک جاویدنژاد از بازیگران جوون و همچنين نوظهور سینما و همچنين تئاتر است که اخیرا در نقش الناز در سریال هم گناه بازی کرده است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازهمشهری آنلاین، آیتک جاویدنژاد بازیگری را با فیلم یک دزدی عاشقانه به کارگردانی امیرشهاب رضویان در سال شمسي ۱۳۹۴ به روش حرفه ای شروع کرد.

آیتک متولد ۸ مهر ۱۳۷۲ در تهران مدرک کارشناسی ارشد در رشته طراحی لباس و همچنين پارچه دارد.

او فرزند معمار و همچنين طراح دکوراسیون معروف است.

خانواده پدری آیتک جاویدنژاد تقریباً همه معمار خواهند بود.

یکی از معماری های برجسته پدر آیتک طراحی مرکز خرید و همچنين سینمایی کوروش در تهران است.

با توجه به معمار بودن اکثر اعضای خانواده شرایط معمار شدن برای آیتک جاویدنژاد هم آماده بود ولی او مسیر دیگری را انتخاب کرد.

آیتک جاویدنژاد ابتدا آموزش های بازیگری را در یک دوره کلاس های آموزشی پرویز پرستویی” و همچنين هدیه تهرانی به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم های آیتک جاویدنژاد – سریال هم گناه (۱۳۹۸) – فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان (۱۳۹۷) – فیلم یک دزدی عاشقانه (۱۳۹۴) جاویدنژاد همچنين و علاوه بر بازیگری، فعالیت های مدلینگ و همچنين تبلیغاتی نیز انجام می دهد.

از دیگر فعالیت های او مدیریت یک آتلیه است.

آیتک جاویدنژاد در کنار پدر و همچنين مادرش این بازیگر همزمان با اتمام سریال هم گناه ویدئویی منتشر کرده است که نشان می دهد با پیوستن به یک شبکه فارسی زبان کشف حجاب کرده است.

تصاویر آیتک جاویدنژاد؛ بازیگر سریال هم گناه کشف حجاب کرد و همچنين به شبکه ماهواره ای پیوست
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – بازیگر – شبکه های ماهواره – بازی – سریال هم گناه – معمار – بازیگران – گناه – سینما – خانواده – ماهواره – کارشناسی ارشد – اعضای خانواده – طراح – فعالیت – تهران – طراحی – سریال – تئاتر – پیوست – طراحی لباس – دکوراسیون – کارگردانی – مرکز خرید – شبکه – هنری – جوون – کارشناسی – عاشقانه – سینمایی

منبع

فعالیت های هنری آیتک جاویدنژاد ؛ بازیگر هم گناه که به شبکه های ماهواره ای پیوست در تاریخ ۱۸ August 2020 | 3:00 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …