خانه / دسته‌بندی نشده / رسانه های قزوین برای مقابله با هجمه دشمنان علیه محرم تلاش کنند

رسانه های قزوین برای مقابله با هجمه دشمنان علیه محرم تلاش کنند

رسانه های قزوین برای مقابله با هجمه دشمنان علیه محرم تلاش کنند

|رسانه های قزوین برای مقابله با هجمه دشمنان علیه محرم تلاش کنند از اس پی سیتی|

ایرنا – مسوول بسیج رسانه استان قزوین گفت: شبکه های ماهواره ای و همچنين معاند از ماه ها قبل با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی گرفته شده برای تحت الشعاع قرار دادن عزاداری امام و پيشوا حسین (ع) وارد عمل شده اند و همچنين رسانه های استان هم باید برای مقابله با آنها تلاش کنند.

– ” قزوین – ایرنا – مسوول بسیج رسانه استان قزوین گفت: شبکه های ماهواره ای و همچنين معاند از ماه ها قبل با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی گرفته شده برای تحت الشعاع قرار دادن عزاداری امام و پيشوا حسین (ع) وارد عمل شده اند و همچنين رسانه های استان هم باید برای مقابله با آنها تلاش کنند.

محمد کشاورز روز دوشنبه در گفت و همچنين گو با روزنامه نويس و خبرنگار ایرنا افزود: دشمنان با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی گرفته شده برای شبهه افکنی در برگزاری عزاداری سید و همچنين سالار شهیدان اقدام کرده اند و همچنين باید رسانه ها نیز مقابله با هجمه تبلیغاتی دشمن و همچنين شبهه زدایی در این زمینه را در دستور کار قرار دهند.

وی با بیان اینکه محرم فرصت خوبی برای مقابله با این هجمه است، افزود: هیچ تضادی میان مذهب و همچنين سلامت شهروندان و مردم شهر وجود ندارد و همچنين کسانی که به دنبال ایجاد این تضاد و همچنين فاصله خواهند بود به روش حتم همسو با خط دشمن حرکت می کنند.

کشاورز گفت: رسانه ها باید خبرهاي جديد رسمی را از مراجع متولی، دریافت و همچنين منتشر کنند و همچنين در کنار آگاهی بخشی، التهاب را در جامعه با هدف افزایش ضریب خود مراقبتی، مدیریت نمایند.

وی اضافه کرد: فعالان رسانه استان باید از هرگونه رفتار هیجانی و همچنين احساسی برای افزایش التهابات جامعه پرهیز کرده و همچنين نظارت بیشتر شهروندان و مردم شهر بر هیات های مذهبی و همچنين برگزاری مراسم عزای سیدالشهدا (ع) را برجسته نمایند.

این مسوول گفت: احتمالا دشمنان و همچنين بدخواهان به دنبال ایجاد تجمعات ساختگی و همچنين مضر و همچنين بد بهره بري و استفاده از فضای پرشور عزاداری خواهند بود و همچنين رسانه ها باید ضمن مراقبت از خط القایی آنان، از رفتار هیجانی و همچنين بازتاب تحرکات این چنینی پرهیز نمایند.

وی افزود: تهیه و همچنين نشر خبرهاي جديد مرتبط به ائمه جماعات، مداحان و همچنين سخنرانان شاخص استان در توصیه به رعایت دقیق و همچنين کامل دستورالعمل های بهداشتی در آیین های عزاداری می تواند موضوع خوبی برای رسانه ها در این مدت باشد.

رییس بسیج رسانه استان قزوین همچنین از رسانه ها درخواست کرد از نشر هرگونه خبر حاشیه ای، عکس و همچنين فیلم که جلوه های منفی شکوه عزاداری سیدالشهدا (ع) را برجسته سازد، خودداری کنند.

وی گفت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور، رسانه ها برای تقویت نهضت کمک مومنانه در ماه محرم توجه ویژه داشته باشند و همچنين ضمن کمک به دستگاه های متنوع و گوناگون و مختلف درگیر با این رزمایش ملی، نسبت به ترویج این حرکت و همچنين شرح اقدامات انجام شده در سراسر استان اقدام نمایند.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی – رسانه ها – شبکه های ماهواره – رسانه – مقابله – استان قزوین – عزاداری – استان – قزوین – بسیج رسانه – برنامه جذاب و جالب و خوب – امام و پيشوا حسین – ایرنا – ماهواره – قرار – تلاش – صورت – دشمنان – دشمن – سالار شهیدان – محمد کشاورز – معاند – مسوول – دستور کار – بسیج – شبکه – تبلیغاتی – حسین – امام و پيشوا

منبع

رسانه های قزوین برای مقابله با هجمه دشمنان علیه محرم تلاش کنند در تاریخ ۱۷ August 2020 | 11:30 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …