خانه / دسته‌بندی نشده / تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای آشنایی جامعه پزشکی با گیاهان دارویی

تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای آشنایی جامعه پزشکی با گیاهان دارویی

تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای آشنایی جامعه پزشکی با گیاهان دارویی

|تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای آشنایی جامعه پزشکی با گیاهان دارویی از اس پی سیتی|

دبیر ستاد توسعه علوم و همچنين فناوری گیاهان دارویی و همچنين طب سنتی معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری با اشاره به تخفیف تبلیعات شرکت های دانش بنیان در صدا و همچنين سیما گفت: – تبلیع داروهای گیاهی دارای مجوز در راستای توسعه بازار و همچنين ثمر قسمت و بخش است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، محمد عصاره در نشست شورای راهبردی ستاد توسعه علوم و همچنين فناوری گیاهان دارویی و همچنين طب سنتی با بیان اینکه تبلیغ داروهای گیاهی که بر اساس روش های علمی تهیه شده اند و همچنين از مجوزهای مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري برخوردار خواهند بود، بسیار ثمربخش و همچنين در راستای توسعه بازار این محصولات است، افزود: ولي بايد توجه داشت تبلیغات مضر و همچنين بد برخی اقلام مشکوک و همچنين منتسب به طب سنتی و همچنين صنعت داروهای گیاهی در شبکه های ماهواره ای معاند و همچنين حتی در داخل کشور، می تواند به این صنعت آسیب وارد کند و همچنين سطح اعتماد عمومی به محصولات تولید شده در زیست بوم نوآوری گیاهان دارویی را کاهش دهد.

عصاره با اشاره به تخفیف محصولات شرکت های دانش بنیان در صداوسیما، اظهار کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب ای مدون در حال تدوین است که جامعه پزشکی هر چه بیشتر با محصولات جدید تولید شده در صنعت گیاهان دارویی، آشنا شوند.

این آشنایی می تواند باعث مي شود که قسمت و بخش بهره بري و استفاده بیماران از این داروها آفزایش یابد و همچنين ورژن و نسخه های پزشکی بیشتری بر اساس داروهای گیاهی نوشته مي شود.

به گفته وی، تکمیل زنجیره تولید، یکی دیگر از محورهای مهم فعالیت در ستاد توسعه علوم و همچنين فناوری گیاهان دارویی و همچنين طب سنتی معاونت علمی و همچنين فناوری ریاست جمهوری است.

کارخانجات تولید گیاهان دارویی برای تولید محصول به مواد موثره موجود در گیاهان دارویی و همچنين گرانول و همچنين فراورده نیاز دارند و همچنين محصول خام گیاه دارویی را کمتر مورد بهره بري و استفاده قرار می دهند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، دبیر ستاد توسعه علوم و همچنين فناوری گیاهان دارویی خاطر نشان کرد: این مساله ضرورت تکمیل زنجیره تولید را در صنایع پایین دستی گوشزد می کند.

باید مراکز تولیدی در حد واسط مزارع تولید گیاهان دارویی و همچنين شرکت های پهناور و بزرگ صنعتی ایجاد مي شود تا وظیفه تولید مواد اولیه را بر عهده گیرند.

انتهای پیام
کلید واژه ها: گیاهان دارویی – داروهای گیاهی – دارویی – گیاهان – توسعه بازار – محصولات – توسعه – طب سنتی – فناوری – شرکت های دانش بنیان – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – گیاهی – زیست بوم نوآوری – شورای راهبردی – سنتی – اعتماد عمومی – ریاست جمهوری – معاونت علمی – جامعه پزشکی – تخفیف – بازار – دانش بنیان – صدا و همچنين سیما – دانش – شرکت – صنعت – مجوز – ستاد – علمی

منبع

تدوین برنامه جذاب و جالب و خوب ای برای آشنایی جامعه پزشکی با گیاهان دارویی در تاریخ ۹ September 2020 | 11:10 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …