خانه / دسته‌بندی نشده / ارتباط سیگار های الکترونیک و همچنين سرطان سینه در زنان

ارتباط سیگار های الکترونیک و همچنين سرطان سینه در زنان

ارتباط سیگار های الکترونیک و همچنين سرطان سینه در زنان

|ارتباط سیگار های الکترونیک و همچنين سرطان سینه در زنان از اس پی سیتی|

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سیگار های الکترونیک به عنوان جایگزین و همچنين نمونه کم خطرتر از سیگار های معمولی سوژه تبلیغات شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی قرار گرفت، – تبلیغات زیادی برای بی خطر بودن سیگار های الکترونیک انجام شده است، ولي بايد توجه داشت هر روز ابعاد جديد و تو و تازه ای از زیان های این نوع سیگار کشف می مي شود.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سیگار های الکترونیک به عنوان جایگزین و همچنين نمونه کم خطرتر از سیگار های معمولی سوژه تبلیغات شبکه های ماهواره ای و همچنين فضای مجازی قرار گرفت، یکی از شعار های موجود در تبلیغات این نوع از سیگار ها بی خطر بودن آن هم ها نسبت به نمونه های قبلی بود.

ولي بايد توجه داشت هر بار ابعاد جديد و تو و تازه ای از خطرات این نوع سیگار توسط محققان کشف می مي شود.

جدیدترین یافته محققان در مورد عوارض سیگار های الکترونیک تأثیر این سیگار ها بر سرطان سینه است.

دانشمندان آمریکایی پی برده اند بخار تولید شده توسط سیگار های الکترونیک محیطی مستعد برای رشد تومور های سینه فراهم می کند.

البته این میزان بخار تولیدی می تواند منجر به رشد تومور در سایر نقاط بدن هم بشود.

تحقیقات انجام شده به منظور اثبات این گزاره است که سیگار های الکترونیک بی خطر خواهند بود که هیچ یافته علمی این موضوع را اثبات نمی کند.

بهره بري و استفاده از این سیگار ها در اروپا هم رواج پیدا کرده است و همچنين طبق آمار ۳ میلیون ۶۰۰ هزار انگلیسی در یک دهه اخیر از سیگار های الکترونیکی بهره بري و استفاده کرده اند و همچنين ۲ میلیارد و همچنين ۵۰۰ میلیون پوند صرف خرید این سگار ها شده است.

کلید واژه ها: سیگار – الکترونیک – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – تبلیغات – فضای مجازی – سرطان سینه – خبرگزاری – نمونه – جایگزین – اجتماعی – ماهواره – محققان – نقل از – مجازی – سرطان – قرار – شبکه – تيم – سینه – سوژه – آمریکایی – یکی از – تولید – خطرات – عوارض – مورد – توسط – قبلی – برده

منبع

ارتباط سیگار های الکترونیک و همچنين سرطان سینه در زنان در تاریخ ۱۶ September 2020 | 4:30 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …