خانه / دسته‌بندی نشده / برنده این مناقشه شبکه های ماهواره ای خواهند بود!

برنده این مناقشه شبکه های ماهواره ای خواهند بود!

برنده این مناقشه شبکه های ماهواره ای خواهند بود!

|برنده این مناقشه شبکه های ماهواره ای خواهند بود! از اس پی سیتی|

نویسنده سریال «ساختمان پزشکان» و همچنين «هیولا» معتقد است: برنده ماجرای اختلاف وزارت ارشاد و همچنين صداوسیما در مدیریت شبکه خانگی، قطعا ماهواره است.

– ایسنا نوشت: نویسنده سریال ساختمان پزشکان و همچنين هیولا معتقد است: برنده ماجرای اختلاف وزارت ارشاد و همچنين صداوسیما در مدیریت شبکه خانگی، قطعا ماهواره است.

امیر برادران ـ نویسنده و همچنين طنزپرداز ـ در مورد بلاتکلیفی سریال های شبکه نمایش خانگی و همچنين اختلاف بر سر نظارت و همچنين مدیریت شبکه خانگی، گفت: بلاتکلیفی در هر حوزه ای موجب دلسردی و همچنين ناراحتی است.

صداوسیما در صورتي که قدرت و همچنين همت تولید دارد خودش باید قویتر کار کند.

صداوسیما در پخش، ابزار قوی تر و همچنين مخاطب بیشتری برای ارائه برنامه جذاب و جالب و خوب هایش دارد.

شبکه خانگی صنعت نوپایی است و همچنين باید اجازه دهند رشد کند.

او افزود: درست است که یکسری ممیزی ها وجود دارد که باید رعایت مي شود ولي بايد توجه داشت کارهای شبکه نمایش خانگی هم در همین کشور ساخته می مي شود و همچنين تفاوتهای ریشه ای و همچنين ساختاری با برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیون ندارد.

این مقدار تفاوتی که وجود دارد آنقدر پهناور و بزرگ نیست که بخواهند این رسانه را کاملا تحت پوشش گرفته و همچنين نظارتی اش کنند.

می قدرت تذکر داد.

در نهایت همه تحت نظارت یک سیستم مشغول کار هستیم.

در صورتي که در مواردی اختلاف سلیقه وجود دارد، می قدرت با تذکر حلش کرد.

اینکه شبکه خانگی تحت پوشش صدا و همچنين سیما قرار بگیرد مثل این می ماند که یک تیم فوتبال را ببریم تحت پوشش و همچنين نظارت تیم رقیبش و همچنين بگوییم با قوانین این تیم کار کن! در این صورت قطعا تیمی که اقتدار و قدرت را در دست دارد، تیم رقیب را نابود می کند! برادران با انتقاد از شرایط فعلی نویسندگان عنوان کرد: پروسه و همچنين چرخه ای که در صداوسیما برای تصویب فیلم نامه ها وجود دارد خودش گاهی باعث ناامیدی می مي شود.

من در یکی از شوراهای فیلم نامه در تلویزیون هم گفتم عده ای از همکاران ما دچار ناامیدی شده اند زیرا سرگردانند و همچنين پروسه ی بررسی فیلمنامه ها بسیار طولانی و همچنين پیچیده شده است.

چند روز قبل خبری خواندم که گفته بود در چند ماه اخیر نزدیک به چند هزار دقیقه سریال تکراری از تلویزیون پخش شده است.

وقتی خودشان تولید نمی کنند و همچنين سریال های تکراری پخش می کنند چرا باید قسمت و بخش رسانه را هم در اختیار بگیرند؟ این نویسنده که به تا حال چند فیلم نامه طنز برای تلویزیون نوشته است در پاسخ به این پرسش که آیا صداوسیما با شبکه نمایش خانگی احساس رقابت داشته و همچنين نگران این است که هنرمندان به سمت شبکه خانگی کشیده شوند؟ گفت: ماجرا از نگرانی قبل و همچنين در حال حاظر این اتفاق افتاده است و همچنين خیلی از هنرمندان به آن هم سمت کشیده شده اند؛ البته من هم کار کردن در تلویزیون و همچنين هم شبکه خانگی را دوست دارم.

در صورتي که واقعا بشود که برای صداوسیما فیلمنامه ای بنویسم تا مردمی که به اینترنت دسترسی ندارند یا قدرت خرید دی وی دی را ندارند، بتوانند ببینند و همچنين حتی برای لحظه ای بخندند واقعا از ته قلبم خوشحال خواهم شد.

بالاخره تلویزیون هنوز هم مخاطبان خودش را دارد.

ولي بايد توجه داشت از نظر شرایط مالی و همچنين روانی کار در شبکه خانگی راحت تر است.

او تاکید کرد: شبکه خانگی چیز عجیب غریبی نشان نمی دهد.

یعنی ماشین مدل بالا و همچنين منزل و خانه گران قیمت در کشور نیست که می گویند درست نیست نشان دهید؟ در سریال های تلویزیونی شخصی ثروتمند را هم در منزل و خانه ای نهایتا صد متری و همچنين دو خواب با شاسی بلند چینی نشان می دهند.

برادران با بیان اینکه برنده این مناقشه ۱۰۰ قسمت و بخش ماهواره است، عنوان کرد: تعارف که نداریم.

کسانی شبکه های ماهواره ای را می بینند که معمولا تمایل دیدن تلویزیون ندارند.

وقتی سلیقه یک فرد يا شخص تلویزیون نیست، در صورتي که ببیند رسانه خانگی هم سریالهایش تلویزیونی شده است، قطعا به سمت ماهواره می رود.

در تلویزیون مدت هاست تلاشی برای ارتقاء کیفی محصولات دیده نمی مي شود.

برنده این ماجرا قطعا شبکه های ماهواره ای خواهند بود.

زیرا صداو سیما در رقابت با شبکه خانگی به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن ارتقاء نیست و همچنين شبکه خانگی هم نابود می مي شود.

رسانه خانگی در جذب مخاطبی که پای ماهواره می نشست، موفق بوده است.

این نویسنده در پایان در مورد پیشنهادی مبنی بر تشکیل هیات نظارت بر شبکه خانگی متشکل از نمایندگان نهادهای متنوع و گوناگون و مختلف، گفت: این پیشنهاد قطعا از اینکه صرفا صدا و همچنين سیما نظارت داشته باشد پیشنهاد بهتری است.

در صورتي که آدم های متنوع و گوناگون و مختلف از نهادهای متنوع و گوناگون و مختلف نظر دهند می تواند کمک کند تا بحث ممیزی ها هم به حد معقولی رعایت مي شود که امیدوارم سختگیرانه نباشد.

ولي بايد توجه داشت اینکه صدا و همچنين سیما بخواهد برای رقیبش تصمیم گیری کند، به نظر منصفانه نمی آید! امیر برادران در سریال های تلویزیونی همچون ساختمان پزشکان ، در حاشیه و همچنين مسافران به عنوان نویسنده حضور داشته و همچنين نویسنده سریال نمایش خانگی هیولا به کارگردانی مهران مدیری نیز بوده است.

۲۴۱۲۴۱
کلید واژه ها: شبکه خانگی – صداوسیما – خانگی – شبکه نمایش خانگی – شبکه – ساختمان پزشکان – نمایش خانگی – وزارت ارشاد – نویسنده – ماهواره – شبکه نمایش – اختلاف – مدیریت – شبکه های ماهواره ای – ارائه برنامه جذاب و جالب و خوب هایش – سریال – شبکه های ماهواره – برنده – ساختمان – پزشکان – نمایش – ارشاد – هیولا – وزارت – طنزپرداز – برادران – ناراحتی – برنامه جذاب و جالب و خوب – تولید – نظارت

منبع

برنده این مناقشه شبکه های ماهواره ای خواهند بود! در تاریخ ۳ October 2020 | 8:35 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …