خانه / دسته‌بندی نشده / پیامدهای مصرف قرص های لاغری

پیامدهای مصرف قرص های لاغری

پیامدهای مصرف قرص های لاغری

|پیامدهای مصرف قرص های لاغری از اس پی سیتی|

– ” سلامت نیوز-*دکتر شهاب شهابی : رسیدن به وزن ایده آل و همچنين داشتن بدن خوش فرم و همچنين سالم این روزها آرزوی بسیاری از افرادی شده که دچار اضافه وزن خواهند بود.

اشخاص چاق معمولا به دنبال سریع ترین روش برای کاهش وزن خود خواهند بود و همچنين در این بین ممکن است به هر روشی متوسل شوند تا سریع لاغر شوند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازسلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ،یکی از این روش ها قرص لاغری است.

آیا واقعا قرص های لاغری اثر مثبتی در کاهش وزن دارند؟ ده ها قرص لاغری وجود دارد که با تبلیغات گسترده و همچنين با معرفی گیاهی بودن محصول، معجزه آسابودن و همچنين ادعای بدون عارضه بودن به خصوص در شبکه های ماهواره ای که نظارت بر آن هم وجود ندارد به شهروندان و مردم شهر عرضه می مي شود.

ترکیبات این قرص ها از کافیین و همچنين چای سبز گرفته تا چربی های ترانس و همچنين فیبرهای مصنوعی متنوع است.

از مکانیسم این قرص ها کاهش جذب کربوهیدرات و همچنين افزایش دفع چربی، بالابردن متابولیسم بدن و همچنين دفع آب است.

شامل این قرص ها می قدرت به ارلیستات یا ونوستات، قرص های کافیین، لینولییک اسید، عصاره چای سبز، ال کارنتین، کربو اسلیم و همچنين غیره اشاره کرد.

بسیاری از این مکمل ها استانداردهای دارویی و همچنين تاییدیه نهاد غذا و همچنين دارو را ندارند.

از طرفی ممکن است با داروهای دیگری که مصرف می کنید تداخل داشته باشند.

نتایج نشان داده است که تاثیر این قرص ها (البته در صورتي که واقعا تاثیری داشته باشند!) کمک چندانی به کاهش وزن نمی کند و همچنين موقتی است.

به همچنين و علاوه مصرف طولانی مدت آنها نیز عوارض جبران ناپذیری نظیر ایجاد آسیب و همچنين التهاب کبدی، نشانه ها و علائم گوارشی نظیر اسهال و همچنين تهوع و همچنين استفراغ، حساسیت و همچنين بیماری های پوستی، عوارض قلبی، بی خوابی و همچنين اضطراب بر جا می گذارد.

یکی از معظلات و مسائل و مشکلات دیگر مصرف این قرص ها این است که به محض قطع مصرف، اضافه وزنی بیشتر از قبل را تجربه خواهید کرد.

در پایان باید متذکر شوم هیچ قرص جادویی وجود ندارد که باعث کاهش وزن سریع و همچنين ماندگار و همچنين بدون عارضه مي شود.

کم عارضه ترین روش، رعایت رژیم و همچنين ورزش است؛ حتی بعد از جراحی های لاغری هم بیماران باید سبک زندگی خود را تغییر دهند.

*فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
کلید واژه ها: قرص های لاغری – لاغری – لاغر – سلامت نیوز – شبکه های ماهواره ای – قرص لاغری – کاهش وزن – شبکه های ماهواره – چربی های ترانس – روزنامه جام جم – متابولیسم بدن – کاهش – کربوهیدرات – سلامت – اشخاص – وزن ایده آل – متابولیسم – اضافه وزن – سریع ترین – چربی – شوند – نیوز – مصرف قرص – مکانیسم – تبلیغات – روزنامه – ماهواره – چای سبز – ایده آل – گسترده

منبع

پیامدهای مصرف قرص های لاغری در تاریخ ۴ October 2020 | 11:35 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …