خانه / دسته‌بندی نشده / پیامدهای مصرف قرص های لاغری

پیامدهای مصرف قرص های لاغری

پیامدهای مصرف قرص های لاغری

|پیامدهای مصرف قرص های لاغری از اس پی سیتی|

رسیدن به وزن ایده آل و همچنين داشتن بدن خوش فرم و همچنين سالم این روزها آرزوی بسیاری از افرادی شده که دچار اضافه وزن خواهند بود.

اشخاص چاق معمولا به دنبال سریع ترین روش برای کاهش وزن خود خواهند بود و همچنين در این بین ممکن است به هر روشی متوسل شوند تا سریع لاغر شوند.

– سلامت نیوز-*دکتر شهاب شهابی : رسیدن به وزن ایده آل و همچنين داشتن بدن خوش فرم و همچنين سالم این روزها آرزوی بسیاری از افرادی شده که دچار اضافه وزن خواهند بود.

اشخاص چاق معمولا به دنبال سریع ترین روش برای کاهش وزن خود خواهند بود و همچنين در این بین ممکن است به هر روشی متوسل شوند تا سریع لاغر شوند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازسلامت نیوز به نقل از روزنامه جام جم ،یکی از این روش ها قرص لاغری است.

آیا واقعا قرص های لاغری اثر مثبتی در کاهش وزن دارند؟ ده ها قرص لاغری وجود دارد که با تبلیغات گسترده و همچنين با معرفی گیاهی بودن محصول، معجزه آسابودن و همچنين ادعای بدون عارضه بودن به خصوص در شبکه های ماهواره ای که نظارت بر آن هم وجود ندارد به شهروندان و مردم شهر عرضه می مي شود.

ترکیبات این قرص ها از کافیین و همچنين چای سبز گرفته تا چربی های ترانس و همچنين فیبرهای مصنوعی متنوع است.

از مکانیسم این قرص ها کاهش جذب کربوهیدرات و همچنين افزایش دفع چربی، بالابردن متابولیسم بدن و همچنين دفع آب است.

شامل این قرص ها می قدرت به ارلیستات یا ونوستات، قرص های کافیین، لینولییک اسید، عصاره چای سبز، ال کارنتین، کربو اسلیم و همچنين غیره اشاره کرد.

بسیاری از این مکمل ها استانداردهای دارویی و همچنين تاییدیه نهاد غذا و همچنين دارو را ندارند.

از طرفی ممکن است با داروهای دیگری که مصرف می کنید تداخل داشته باشند.

نتایج نشان داده است که تاثیر این قرص ها (البته در صورتي که واقعا تاثیری داشته باشند!) کمک چندانی به کاهش وزن نمی کند و همچنين موقتی است.

به همچنين و علاوه مصرف طولانی مدت آنها نیز عوارض جبران ناپذیری نظیر ایجاد آسیب و همچنين التهاب کبدی، نشانه ها و علائم گوارشی نظیر اسهال و همچنين تهوع و همچنين استفراغ، حساسیت و همچنين بیماری های پوستی، عوارض قلبی، بی خوابی و همچنين اضطراب بر جا می گذارد.

یکی از معظلات و مسائل و مشکلات دیگر مصرف این قرص ها این است که به محض قطع مصرف، اضافه وزنی بیشتر از قبل را تجربه خواهید کرد.

در پایان باید متذکر شوم هیچ قرص جادویی وجود ندارد که باعث کاهش وزن سریع و همچنين ماندگار و همچنين بدون عارضه مي شود.

کم عارضه ترین روش، رعایت رژیم و همچنين ورزش است؛ حتی بعد از جراحی های لاغری هم بیماران باید سبک زندگی خود را تغییر دهند.

*فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
کلید واژه ها: قرص های لاغری – لاغر – کاهش وزن – لاغری – اشخاص – وزن ایده آل – سلامت نیوز – شبکه های ماهواره ای – قرص لاغری – اضافه وزن – سریع ترین – شوند – شبکه های ماهواره – روزنامه جام جم – ایده آل – کاهش – سلامت – سالم – ایده – دچار – نیوز – مصرف قرص – تبلیغات – روزنامه – ماهواره – گسترده – جام جم – معرفی – نقل از – نظارت

منبع

پیامدهای مصرف قرص های لاغری در تاریخ ۴ October 2020 | 11:10 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

IMAGE634485790882031250.jpg

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین و همچنين پخشِ شبکه های ماهواره ای تنها و فقط دو ساعت است

با فیلم های پراشتباهی در جریان فیلم های خاص طرف هستیم/ فاصله بین اکران آنلاین …