خانه / دسته‌بندی نشده / کشته های هجمه فرهنگی هیچ ارزشی ندارند

کشته های هجمه فرهنگی هیچ ارزشی ندارند

کشته های هجمه فرهنگی هیچ ارزشی ندارند

|کشته های هجمه فرهنگی هیچ ارزشی ندارند از اس پی سیتی|

دشمنان که از جنگ نظامی عاجزند به جنگ اقتصادی، سیاسی و همچنين فرهنگی رو آورده اند و همچنين نسل جوون را از طریق شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی بمباران می کنند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه” از بوشهر، حجت الاسلام سیدعلی حسینی، امروز در یادواره سردار شهید یوسف بردستانی و همچنين شهدای قسمت و بخش بردخون، اظهار داشت: شهیدان با خداوند تبارک و تعالي معامله و همچنين جان و همچنين مال خود را تقدیم معبود کردند و همچنين از همه چیز گذشتند و همچنين نیازی به مراسم و همچنين یادواره ندارند، ولي بايد توجه داشت ما نیاز داریم تا در خط شهیدان قرار بگیریم و همچنين از آنان الگو بپذیریم.

امام و پيشوا جمعه شهرستان دیّر با اشاره به ویژگی های شهدا، افزود: تواضع، اخلاص، معنویت، انس با قرآن، دعای کمیل، انجام عبادات و همچنين دعای توسل از اعمال همیشگی شهیدان بود که نیاز امروز جامعه است.

وی با بیان اینکه دشمنان جرأت حمله نظامی به کشور ما را ندارند، اضافه کرد: دشمنان که از جنگ نظامی عاجزند به جنگ اقتصادی، سیاسی و همچنين فرهنگی رو آورده اند و همچنين نسل جوون را از طریق شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی بمباران می کنند.

حجت الاسلام حسینی ادامه داد: هرکس در هجمه فرهنگی دشمن کشته مي شود هیچ ارزش و همچنين جایگاهی ندارد، زیرا در صورتي که ارزش های اسلامی را زیرپا بگذاریم مایه افتخار نیست، در قبل نیز رسانه های بیگانه به صورت شبانه روزی بذر تردید می پاشیدند.

وی، شبهه افکنی نسبت به شهدای روحانیت را ناپسند دانست و همچنين گفت: ۷۵ قسمت و بخش پیروزی ها و همچنين موفقیت های رزمندگان اسلام به دلیل روحیه بالای آنان بود که این روحیه نیز با حضور و همچنين فعالیت روحانیت حاصل می شد.

حجت الاسلام حسینی، بزرگداشت یاد شهدا و همچنين افتخارات دفاع مقدس را یادآور شد و همچنين افزود: عزت امروز جامعه ما به دلیل رشادت ها و همچنين ایثارگری شهیدان است که همه ایثارگران و همچنين پاسداران اسلام تا پای جان از دستاوردهای انقلاب اسلامی حفاظت و همچنين پاسداری کردند.

امام و پيشوا جمعه شهرستان دیّر با بیان اینکه همه دنیا از دشمن ما حمایت می کردند، ابراز داشت: منافع حیاتی آمریکا با پیروزی انقلاب اسلامی در منطقه به خطر افتاد و همچنين هیبت پوشالی آمریکا و همچنين استکبار شکسته شد و همچنين رزمندگان اسلام در صحنه دفاع مقدس به کشور عزت دادند که نباید این افتخارات را فراموش کنیم.

حجت الاسلام حسینی، غرب و همچنين آمریکا را پهناور و بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در دنیا برشمرد و همچنين گفت: سندهای زنده جنایات دشمنان تا هنوز وجود دارد و همچنين بسیاری از شهروندان و مردم شهر ما به دلیل این جنایات، همیشه رنج می برند ولي بايد توجه داشت امروز غرب مدافع حقوق بشر شده است.

امام و پيشوا جمعه شهرستان دیّر با اشاره به اینکه دشمن به هیچ یک از اهدافش نرسید و همچنين در جنگی نابرابر حتی یک وجب از خاک کشور به دشمن ندادیم، ادامه داد: هدف دشمن نابودی نظام اسلامی بود و همچنين کار پهناور و بزرگ شهدا و همچنين ایثارگران این بود که در مقابل همه دشمنان پیروز شدند و همچنين امروز نظام اسلامی مقدرتر از همیشه در دنیا است و همچنين از هیچ قدرتی هراس ندارد.

وی افزود: اطلاعات و همچنين روایات صحیح از دوران دفاع مقدس به نسل جوون منتقل کنیم و همچنين با اقتدار در برابر دشمن بایستیم و همچنين فشارها و همچنين تحریم ها را تحمل کنیم زیرا بنیه دفاعی ما دشمن را هراسناک کرده و همچنين امروز به سنگر دشمنان رسیده ایم.

حجت الاسلام حسینی بیان داشت: در عرصه هایی که گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم، همواره می درخشیم و همچنين با زنده نگه داشتن دستاوردهای دفاع مقدس و همچنين با یاد و همچنين خاطره شهیدان روحیه شهادت طلبی را در جامعه زنده نگه داریم.

امام و پيشوا جمعه دیّر به دغدغه شهروندان و مردم شهر و همچنين امام و پيشوا جمعه بردخون اشاره کرد و همچنين گفت: تکریم خانواده های شهدا و همچنين ایثارگران وظیفه همگانی است و همچنين برای نصب تندیس سردار شهید یوسف بردستانی، هرجایی که خانواده شهید رضایت دهند تندیس نصب خواهد شد که تلاش می مي شود این موضوع در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیز مطرح و همچنين تصويب شده و مصوب قانون مي شود، البته شهردار و همچنين شورای اسلامی نیز قول همکاری دادند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) شهرستان دیّر نیز با اشاره به اینکه شهیدان همواره زنده و همچنين ناظر بر اعمال و همچنين رفتار ما خواهند بود، گفت: خاطرات شهیدان و همچنين رزمندگان اسلام که شامل رشادت ها، دلاوری ها و همچنين ایثار آنان است به نسل جوون منتقل مي شود.

سلیمانی با تقدیر از حضور و همچنين مشارکت اقشار شهروندان و مردم شهر در برنامه جذاب و جالب و خوب های گرامیداشت شهیدان، افزود: رویش های انقلاب اسلامی از دستاوردهای مقدس است که به تأسی از مکتب شهدا ادامه پیدا می کند.

در ادامه مختار جعفری از یادگاران دوران دفاع مقدس به ذکر خاطراتی از دفاع مقدس پرداخت و همچنين سیدعلی حسینی نیا جانشین سپاه سیدالشهدا شهرستان دیّر در رثای سالار شهیدان و همچنين شهدای عزیز مرثیه خوانی کرد.

یادواره شهیدای قسمت و بخش بردخون به همت حوزه مقاومت کربلا و همچنين پایگاه شهید بهشتی و همچنين با مشارکت ادارات و همچنين نهادهای قسمت و بخش در حوزه مقاومت کربلا برگزار شد.

انتهای پیام/
کلید واژه ها: شهیدان – فرهنگی – دشمنان – شبکه های ماهواره ای – شهید – نظامی – شبکه های ماهواره – یادواره – نیاز – حجت الاسلام – آورده – سیاسی – امروز – حمله نظامی – سردار شهید – امام و پيشوا جمعه – دعای توسل – خبرگزاری – نسل جوون – روزنامه نويس و خبرنگار – بمباران – ماهواره – معامله – سیدعلی – جامعه – سردار – نقل از – تقدیم – مراسم – شهدای

منبع

کشته های هجمه فرهنگی هیچ ارزشی ندارند در تاریخ ۳ October 2020 | 3:30 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …