خانه / دسته‌بندی نشده / رسانه های ضدانقلاب دوباره دست به فوتوشاپ شدند

رسانه های ضدانقلاب دوباره دست به فوتوشاپ شدند

رسانه های ضدانقلاب دوباره دست به فوتوشاپ شدند

|رسانه های ضدانقلاب دوباره دست به فوتوشاپ شدند از اس پی سیتی|

رسانه های ضدانقلاب برای اینکه طرفداران سیاست های خودشان را زیاد نشان دهند، دست به دامن فوتوشاپ شدند.

– از شایعه تا واقعیت؛ حمزه ناجیان: یکی از سوژه های مورد علاقه رسانه های معاند و همچنين ضدانقلاب موضوع زندانیان ایران و همچنين برخورد قضایی جمهوری اسلامی با مجرمان  است.

حتی چند روز پیش نیز یکی از عوامل همین شبکه ها  با خانواده امیرحسین مرادی تماس گرفته و همچنين خانواده نگران را نگران تر کرده و همچنين گفته فرزندتان در نوبت اعدام است، در صورتي که سکوت کنید باید بروید سر قبرش گریه کنید! این تماس سبب افزایش فشار روانی بر خانواده امیرحسین مرادی و همچنين حتی منجر به خودکشی پدر وی شد.

 موضوع قصاص نوید افکاری فردی که با چاقو یکی از کارمندان اداره دولتی را به کشتن و قتل رسانده بود، نیز پیش از این در دستور کار شبکه های ماهواره ای فارسی زبان قرار گرفته بود و همچنين حتی به خط خبری این رسانه ها تبدیل شد.

  رسانه هایی همچون من و همچنين تو و همچنين رادیو فردا در این راستا و همچنين برای مردمی نشان دادن حمایت ها از نوید افکاری تصاویری از دیوارنوشته هایی در مخالفت با قصاص وی را در فضای مجازی منتشر کردند.

  ولي بايد توجه داشت بررسی ها نشان می دهد که تصاویری که رسانه های فارسی زبان تحت عنوان حمایت های مردمی از نوید افکاری در قالب دیوارنوشته های متعدد منتشر کردند، جعلی است و همچنين آن هم ها برای داغ کردن این موضوع دست به دامن فوتوشاپ شدند! به عنوان نمونه یکی از تصاویری که در رسانه های بیگانه به صورت گسترده دست به دست شد، تصویر زیر بود؛ عکسی که سال شمسي ۲۰۱۸ توسط طراح آن هم در اینترنت قرار داده شد.

زاویه هردو عکس(عکس اصلی و همچنين عکس منتشر شده در رسانه های معاند) و همچنين حتی کاغذی که روی زمین افتاده نشان می دهد که هر دو تصویر یکی است.

در واقع رسانه های ضدانقلاب متن حمایتی خود برای نوید افکاری را با بهره بري و استفاده از فوتوشاب به تصویر اضافه کردند.

   دیگر دیوار نوشته های منتشر شده در این رسانه ها هم چنین وضعیتی دارد، دقت در تاریخ اولین نشر توسط مجری طرح، زاویه و همچنين جزییات عکس ها نشان می دهد که آن هم ها از چه ترفند غیرحرفه ای بهره بري و استفاده کردند.

  به نظر می رسد کمپین های خبری که ضدانقلاب در دستور کار قرار دارد، تنها با استقبال پیاده نظامش در فضای مجازی قرار می گیرد و همچنين انظار و افکار عمومی جامعه از این کمپین ها استقبال نمی کند، به همین منظور آن هم ها دیگر به سیم آخر زدند و همچنين برای تحقق هدف مابیشماریم دست به دامن فوتوشاپ می شوند، ترفندی که در اغتشاشات و همچنين ناآرامی های چند سال شمسي اخیر از آن هم بهره بردند.

  انتهای پیام/
کلید واژه ها: رسانه ها – رسانه های ضدانقلاب – رسانه – ضدانقلاب – خانواده – شبکه های ماهواره ای – یکی از – امیرحسین – شبکه های ماهواره – رسانه های معاند – برخورد قضایی – مرادی – موضوع – رادیو فردا – فشار روانی – دستور کار – شبکه – تماس – طرفداران – کارمندان – زندانیان – ماهواره – خودکشی – من و همچنين تو – افزایش – جمهوری – برخورد – قضایی – شایعه – روانی

منبع

رسانه های ضدانقلاب دوباره دست به فوتوشاپ شدند در تاریخ ۷ October 2020 | 12:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …