خانه / دسته‌بندی نشده / آبان ماه۹۸، سوالات بی پاسخ و همچنين استخوان در زخمی دیگر!

آبان ماه۹۸، سوالات بی پاسخ و همچنين استخوان در زخمی دیگر!

آبان ماه۹۸، سوالات بی پاسخ و همچنين استخوان در زخمی دیگر!

|آبان ماه۹۸، سوالات بی پاسخ و همچنين استخوان در زخمی دیگر! از اس پی سیتی|

– با منطق تکراری کیهان و همچنين صدا و همچنين سیما و همچنين رسانه های همسو، کشورهای خارجی و همچنين ضد انقلاب متهم به تهییج و همچنين دخالت در اعتراضات شدند! آیا مدارکی ارائه شد؟ درقبال کشته و همچنين زخمی و همچنين زندانی شدن معترضان، آیا نظام سیاسی حداقل یک مقام سیاسی، امنیتی و همچنين انتظامی را توبیخ کرد؟!همیشه این شهروندان و مردم شهر خواهند بود که باید مقصر شناخته شده و همچنين عذر بخواهند، چرا؟ چرا یک مقام مسئول حتی به ظاهر نگفت ببخشید که خشن برخورد کردیم؟ نظام که به گزارشات رسانه ها و همچنين سازمانهای متنوع و گوناگون و مختلف آن هم سوی آب بسیار حساس است و همچنين کارش تنها و فقط تکذیب، چرا خود وارد ماجرا نشده و همچنين نقل از کاملی از قصور و همچنين تقصیرها ارائه نمی دهد؟ در صورتي که واقعیت گفته می شد انگیزه ای برای دریافت خبرهاي جديد و همچنين تحلیل از شبکه های ماهواره ای وجود داشت؟ فرض کنیم، اعتراضات قانونی نبود، ولي بايد توجه داشت آیا حق تیر تنها راه حل ختم نیمه کاره ماجرا بود؟ ۴۲ سال شمسي گذشت، و همچنين هنوز نیروهای امنیتی یاد گرفته اند با اعتراض چگونه برخورد کنند؟ این همه در آمریکا و همچنين اروپا تظاهرات و همچنين اعتراض و همچنين اعتصاب وجود دارد، در صورتي که نصر بالرعب، الگوی آنان بود، در هر ماه چند جنازه از خیابانهای آمریکا و همچنين اروپا به گورستان منتقل می شد؟ در ماجرای ۸۸ مرحوم آیت الله منتظری می گفت: مامورانی که شهروندان و مردم شهر را با باتوم کتک زده اند دیه بدهکارند.

و همچنين می گفت: در صورتي که دراندیشه حفظ خود و همچنين پست مقام و همچنين موقعیت خود هم هستید، این راهش نیست.

در یک کلام؛ جناب هفت تیر به کمر و همچنين جناب قاضی! جناب وزیر کشور و همچنين جناب روحانی! برای هر تیر مستقیمی که شلیک شد، و همچنين خونی که بر سنگفرش ریخت، زخمی که وارد شد و همچنين هر لحظه ای که از عمر یک انسان در بازداشت و همچنين زندان سپری شد، پاسخ مستدل نیاز است.

در اینجا، و همچنين این دار فانی قسر در رفتن راحت است ولي بايد توجه داشت از حساب کرام الکاتبین و همچنين دار عقبی در رفتن نشاید.

کلید واژه ها: اعتراض – شبکه های ماهواره ای – اعتراضات – رسانه ها – شبکه های ماهواره – اعتراضات قانونی – نیروهای امنیتی – امنیتی – نقل از – سیاسی – کشته و همچنين زخمی – ماجرا – رسانه – نظام سیاسی – مقام مسئول – صدا و همچنين سیما – ضد انقلاب – نیمه کاره – نظام – زخمی – مقام – استخوان – انتظامی – ماهواره – واقعیت – زندانی – قانونی – سوالات – تکراری – انقلاب

منبع

آبان ماه۹۸، سوالات بی پاسخ و همچنين استخوان در زخمی دیگر! در تاریخ ۱۸ November 2020 | 7:35 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

61919439.jpg

انحصار صداوسیما عامل افت کیفیت آثار تلویزیونی است

انحصار صداوسیما عامل افت کیفیت آثار تلویزیونی است |انحصار صداوسیما عامل افت کیفیت آثار تلویزیونی …