خانه / دسته‌بندی نشده / گلایه مدیر شبکه خبر از فشارهای بیرونی

گلایه مدیر شبکه خبر از فشارهای بیرونی

گلایه مدیر شبکه خبر از فشارهای بیرونی

|گلایه مدیر شبکه خبر از فشارهای بیرونی از اس پی سیتی|

گلایه مدیر شبکه خبر از فشارهای بیرونی کیهان: روز جمعه شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای هدف یک عملیات تروریستی قرار گرفت و همچنين به فیض شهادت رسید.

– کیهان: روز جمعه شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای هدف یک عملیات تروریستی قرار گرفت و همچنين به فیض شهادت رسید.

خبری که خیلی سریع در شبکه های اجتماعی و همچنين شبکه های ماهواره ای بازتاب پیدا کرد.

با این حال در ساعات اولیه ترور و همچنين حتی شهادت محسن فخری زاده ضعف صداوسیما در اطلاع رسانی و همچنين واکنش سریع به این اتفاق، به ویژه در قسمت و بخش های خبری و همچنين شبکه خبر، با انتقاداتی مواجه شد.

عبدالرضا بوالی مدیر شبکه خبر در حاشیه مراسم آغاز پخش اچ دی شبکه های سیما در قسمت و بخش کوتاهی از سخنانش به صورت تلویحی به این انتقادات واکنش نشان داد و همچنين آن هم را حاصل فشارهای بیرون از نهاد دانست.

بوالی در بخشی از صحبت های خود که در یک ارتباط ویدئویی و همچنين خطاب به عبدالعلی علی عسکری مطرح می شد، گفت: امیدواریم با تلاش بیشتر همکارانمان ارتقای محتوا و همچنين سرعت بخشی در اطلاع رسانی را داشته باشیم و همچنين البته در پرانتز بگویم (با) همکاری برخی مراکز تصمیم گیری در بیرون نهاد که روز جمعه تو شاهد بودید چقدر شبکه را دچار مشکل کردند، بتوانیم به تلاش ها بیفزاییم و همچنين وظایفمان را بهتر انجام دهیم.

کلید واژه ها: شبکه خبر – عملیات تروریستی – شبکه – دانشمند هسته ای – شبکه های ماهواره ای – عبدالعلی علی عسکری – انتقادات – تروریستی – بیرون – شهادت – شبکه های ماهواره – شبکه های اجتماعی – دانشمند – هسته ای – مدیر – زاده – ترور – محسن – عملیات – شبکه های سیما – اطلاع رسانی – واکنش – گلایه – علی عسکری – خبری – قرار – عبدالعلی – هسته – شهید – جمعه

منبع

گلایه مدیر شبکه خبر از فشارهای بیرونی در تاریخ ۳۰ November 2020 | 7:20 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …