خانه / دسته‌بندی نشده / شب های مافیا یا کی بهتر می تونه دروغ بگه؟

شب های مافیا یا کی بهتر می تونه دروغ بگه؟

شب های مافیا یا کی بهتر می تونه دروغ بگه؟

|شب های مافیا یا کی بهتر می تونه دروغ بگه؟ از اس پی سیتی|

شب های مافیا یا کی بهتر می تونه دروغ بگه؟ روزنامه همشهری یاور یگانه: چند سالی است که پای برنامه جذاب و جالب و خوب های موسوم به «تلویزیون واقع نما» (Realityserie) به تلویزیون ایران و همچنين شبکه نمایش خانگی باز شده و همچنين بینندگان ایرانی تا حدودی با ساختار این برنامه جذاب و جالب و خوب ها آشنا شده اند.

– البته، آشنایی ایرانیان با مجموعه های واقع نما را باید به حساب شبکه های ماهواره ای گذاشت که با دوبله و همچنين پخش برنامه جذاب و جالب و خوب هایی مثل منزل و خانه های رؤیایی با برادران اسکات (با عنوان اصلی برادران املاکی که در هر قسمت به ماجرای خرید و همچنين بازسازی منزل و خانه ای برای یک خانواده می پردازد) و همچنين جابه جایی های غول آسا (ترکیبی از مستند و همچنين تلویزیون واقع‎نما) یا تولید برنامه جذاب و جالب و خوب ای مثل بفرمایید شام که از آن هم نخستین قسمت هایش به محبوبیت رسید، بیننده ایرانی را با نوع جدیدی از برنامه جذاب و جالب و خوب سازی آشنا کردند.

  سابقه تلویزیون واقع نما در غرب به دهه های ۴۰ و همچنين ۵۰ میلادی بازمی گردد، ولي بايد توجه داشت آخر این نوع برنامه جذاب و جالب و خوب ها در قسمتهاي آخر دهه ۹۰ و همچنين اوایل سال شمسي ۲۰۰۰ میلادی بود که موفقیت برنامه جذاب و جالب و خوب هایی مثل برادر پهناور و بزرگ و همچنين بازمانده به بازار این ژانر رونق جهانی داد.

برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیون واقع نما عموما بدون فیلمنامه و همچنين دارای موقعیت هایی شبیه زندگی واقعی خواهند بود و همچنين معمولا افرادی جز بازیگران حرفه ای در آن هم ها حضور دارند و همچنين اتفاقا یکی از دلایل جذابیت این برنامه جذاب و جالب و خوب ها واکنش هایی است که شخصیت های عادی باید در موقعیت های متنوع و گوناگون و مختلف از خود نشان دهند.

کلید واژه ها: تلویزیون – برنامه جذاب و جالب و خوب – برنامه جذاب و جالب و خوب ها – ایران – ایرانی – شبکه های ماهواره ای – شبکه نمایش خانگی – شبکه های ماهواره – برادران – تلویزیون ایران – روزنامه همشهری – آشنا – بازسازی منزل و خانه – نمایش خانگی – برنامه جذاب و جالب و خوب سازی – مافیا – شبکه نمایش – جابه جایی – شبکه – سازی – تونه – ایرانیان – دروغ – منزل و خانه – محبوبیت – بازسازی – خانواده – روزنامه – ماهواره – غول آسا

منبع

شب های مافیا یا کی بهتر می تونه دروغ بگه؟ در تاریخ ۵ December 2020 | 10:00 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …