خانه / دسته‌بندی نشده / رافعی: قاچاق آثار سینمایی اکران آنلاین را زمین زد/نبود کپی رایت معضل پهناور و بزرگ روزهای کرونا

رافعی: قاچاق آثار سینمایی اکران آنلاین را زمین زد/نبود کپی رایت معضل پهناور و بزرگ روزهای کرونا

رافعی: قاچاق آثار سینمایی اکران آنلاین را زمین زد/نبود کپی رایت معضل پهناور و بزرگ روزهای کرونا

|رافعی: قاچاق آثار سینمایی اکران آنلاین را زمین زد/نبود کپی رایت معضل پهناور و بزرگ روزهای کرونا از اس پی سیتی|

به هیچ وجه از اکران آنلاین فیلم بهت راضی نیستم، این فیلم در آن هم روز اول اکران آنلاین به سرعت قاچاق شد و همچنين در آن هم شب از شبکه های ماهواره ای به پخش رسید.

– کارگردان فیلم بهت گفت: به هیچ وجه از اکران آنلاین فیلم بهت راضی نیستم، این فیلم در آن هم روز اول اکران آنلاین به سرعت قاچاق شد و همچنين در آن هم شب از شبکه های ماهواره ای به پخش رسید.

  عباس رافعی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون اکران آنلاین فیلم سینمایی بهت بیان کرد: به هیچ وجه از اکران آنلاین فیلم بهت راضی نیستم، این فیلم در آن هم روز اول اکران آنلاین به سرعت قاچاق شد و همچنين در آن هم شب از شبکه های ماهواره ای به پخش رسید.

وی در همین راستا ادامه داد: متاسفانه فیلم سینمایی بهت به دلیل نبود قانون کپی رایت و همچنين همچنین عدم نظارت صحیح برای جلوگیری از قاچاق فیلم حیف شد، این فیلم می توانسته بود اتفاقات بسیار بهتری را تجربه کند منتها با قاچاقش در آن هم لحظات اول ورشکست شد.

کارگردان فیلم فصل فراموشی فریبا نبود قانون کپی رایت را معضلی پهناور و بزرگ در سینما دانست و همچنين اظهار کرد: به دلیل نبود قانون کپی رایت شبکه های ماهواره ای به راحتی می توانند اثر را بدون هیچ ترسی پخش کنند و همچنين از سرانجام کار هم هیچ ترسی ندارند، این شبکه ها به راحتی فیلم قاچاق می کنند و همچنين هیچکس هم با آنها برخورد نمی کند.

منبع

رافعی: قاچاق آثار سینمایی اکران آنلاین را زمین زد/نبود کپی رایت معضل پهناور و بزرگ روزهای کرونا در تاریخ ۸ December 2020 | 8:10 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

13991122001280_Test_PhotoO.jpg

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف |واکنش ضدانقلاب …