خانه / دسته‌بندی نشده / عراق آماده برگزاری سالگرد شهادت حاج قاسم و همچنين ابومهدی

عراق آماده برگزاری سالگرد شهادت حاج قاسم و همچنين ابومهدی

عراق آماده برگزاری سالگرد شهادت حاج قاسم و همچنين ابومهدی

|عراق آماده برگزاری سالگرد شهادت حاج قاسم و همچنين ابومهدی از اس پی سیتی|

این مراسم به نام هفته فرماندهان پیروزی نامگذاری شده و همچنين قرار است با حضور سران سیاسی، نظامی و همچنين شهروندان عراقی در بغداد و همچنين همزمان با دیگر استان های عراق برگزار مي شود.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرگزاری آریا، اقدامات اولیه برای برگزاری مراسم نخستین سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنين ابو مهدی المهندس در عراق آغاز شد.

براساس اعلام بسیج مردمی عراق، این مراسم به نام هفته فرماندهان پیروزی نامگذاری شده و همچنين قرار است با حضور سران سیاسی، نظامی و همچنين شهروندان عراقی در بغداد و همچنين دیگر استان های عراق بطور همزمان برگزار مي شود.

مراسم نخستین سالروز شهادت حاج قاسم و همچنين المهندس همچنین قرار است از اکثر شبکه های محلی عراق و همچنين شبکه های ماهواره ای خارجی حامی محور مقاومت بطور زنده پخش مي شود.

از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب های این مراسم، تقدیم شکایت نامه رسمی در محافل بین المللی علیه تجاوز آشکار آمریکا به فرماندهان محور مقاومت ضد داعش خود خوانده است.

دوستداران محور مقاومت پیشاپیش خیلی از میدان ها و همچنين خیابان های اصلی بغداد را به تصاویر شهید سلیمانی و همچنين شهید المهندس مزین کردند.

منبع

عراق آماده برگزاری سالگرد شهادت حاج قاسم و همچنين ابومهدی در تاریخ ۱۱ December 2020 | 12:35 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

3543622.jpg

شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد

شهرستان بیله سوار باید مرکز منطقه آزاد تجاری اردبیل باشد |شهرستان بیله سوار باید مرکز …