خانه / دسته‌بندی نشده / وهابیت سعودی آن هم وهابیت داعش خود خوانده است

وهابیت سعودی آن هم وهابیت داعش خود خوانده است

وهابیت سعودی آن هم وهابیت داعش خود خوانده است

|وهابیت سعودی آن هم وهابیت داعش خود خوانده است از اس پی سیتی|

از آن هم زمان، شیخ زکزاکی در زندان به سر می برد و همچنين حکومت نیجریه به تا حال از آزادی زکزاکی به بهانه های گوناگون جلوگیری کرده است.

– : برخی تلاش می کنند با گرفتن ژست کارشناس و همچنين تحلیلگر سیاسی بی طرف و همچنين واقع گرا بگویند که داعش خود خوانده یک تيم وهابی است نه یک تيم سعودی.

ما همیشه چنین اظهاراتی را در شبکه های ماهواره ای سعودی یا همسو با این رژیم می شنویم که به صورت خستگی ناپذیر تلاش می کنند وهابیت داعش خود خوانده را متمایز از وهابیت سعودی تعریف کنند.

چنین ادعاهایی در صورتی پذیرفته می شد که رژیم سعودی به تبلیغ ایدئولوژی وهابیت اقدام نمی کرد و همچنين از تيم های تروریستی پشتیبانی مالی و همچنين تسلیحاتی نمی کرد.

ولی واقعیت آن هم است که این رژیم حتی از سوی همپیمانان اروپایی اش، به ویژه آمریکا، متهم شده است که تمامی تيم های تروریستی در سرتاسر جهان حمایت مالی و همچنين تسلیحاتی می کند.

حتی طبق اسناد آمریکایی، تيم وهابی که در پشت حملات ۱۱ سپتامبر قرار داشت از حمایت مالی سفارت سعودی در واشنگتن و همچنين نیز از حمایت اعضای خاندان حاکم سعودی برخوردار بود.

وقتی رژیم سعودی از گروهک های وهابی در آمریکا حمایت می کند، پس هیچ ابهامی در مورد حمایت سعودی از گروهک های وهابی در عراق، سوریه، لبنان، یمن، سومالی، لیبی، افغانستان، پاکستان، چچن، مالی، نیجریه و همچنين دیگر کشورهای جهان وجود ندارد و همچنين نیازی به تایید آن هم با سند و همچنين مدرک نیست.

زمانی که ریاض ده ها هزار سعودی را به عراق می فرستد تا خودشان را منفجر کنند و همچنين برای این تروریست های انتحاری مراسم عزاداری در عربستان برگزار می کند و همچنين زمانی که نیروهای امنیتی عراق تجهیزات و همچنين تسلیحات و همچنين خودروهایی ساخت سعودی را که به داعشی ها قاچاق می شد را کشف و همچنين ضبط کردند، و همچنين هزاران موارد دیگر .

دلایل و همچنين شواهدی قاطع تر از اینها نیاز نداریم.

آیا صاحب وجدانی می تواند بگوید که وهابیت سعودی چیزی متغاير و متفاوت از وهابیت داعشی است؟! گزافه گویی نمی کنیم در صورتي که بگوییم می قدرت در مورد این جنایت های سعودی در دیگر کشورها صدها صفحه نوشت.

وهابیت خطرناک سعودی حتی پیروان اهل بیت (ع) در نیجریه و همچنين شخص “شیخ ابراهیم زکزاکی” رهبر جنبش اسلامی را هدف قرار داده است.

امروز “اسحاق آدم اسحاق” وکیل مدافع شیخ زکزاکی افشاگری خطرناکی در مورد این رژیم وهابی کرد.

او در گفت وگو با پایگاه خبری “اسلام تایمز” گفت که رژیم سعودی میلیون ها دلار برای سرکوب کردن جنبش اسلامی در نیجریه پرداخت کرده است.

وی افزود، “محمدو بوهاری” رییس جمهور نیجریه از سوی آمریکا، رژیم صهیونیستی و همچنين رژیم سعودی مامور به کشتن و قتل شیخ زکزاکی شده است.

باید گفت وهابیت سعودی مادر تمامی گروهک های تروریستی، از القاعده گرفته تا بوکو حرام و همچنين داعش خود خوانده است.

در مورد مظلومیت شیخ زکزاکی همین بس، که ۵ سال شمسي پیش ارتش و همچنين پلیس نیجریه با یورش به حسینیه بقیه الله(عج) در شهرستان “زاریا” و همچنين منزل این روحانی در ایالت “کادونا” در شمال نیجریه، او را به همراه شوهر يا همسر خود و همچنين یکی از پسرانش دستگیر کردند؛ در این یورش که به عملیات نظامی شبیه بود صدها فرد يا شخص از شیعیان نیجریه نیز به شهادت رسیدند.

از آن هم زمان، شیخ زکزاکی در زندان به سر می برد و همچنين حکومت نیجریه به تا حال از آزادی زکزاکی به بهانه های گوناگون جلوگیری کرده است و همچنين حتی به وی، که در وضعیت سلامتی وخیمی قرار دارد، امکان دسترسی به سرويس ها و خدمات درمانی را نمی دهد.

تیم دفاع از شیخ زکزاکی به سرپرستی اسحاق آدم تأکید دارند که مقام های نیجریه به رغم حکم دادگاه، با آزادی او موافقت نمی کنند چرا که وهابیت سعودی آنها را برای ریشه کن کردن جنبش اسلامی و همچنين سرکوب تمامی پیروان اهل بیت (ع) در نیجریه تحت فشار گذاشته اند؛ هدفی که وهابیت داعش خود خوانده در عراق، یمن، سوریه و همچنين دیگر کشورها نیز به خاطر آن هم آدم کشی می کند.

با نگاهی گذرا به مظلومیت شیخ زکزاکی می قدرت گفت که وهابیت سعودی آن هم وهابیت داعش خود خوانده و همچنين حتی خطرناک تر از آن هم است.

کلید واژه ها: وهابی – تيم های تروریستی – وهابیت – سعودی – تيم – شبکه های ماهواره ای – تروریستی – شبکه های ماهواره – حملات ۱۱ سپتامبر – تحلیلگر سیاسی – پشتیبانی مالی – رژیم – داعش خود خوانده – زکزاکی – شیخ زکزاکی – حمایت مالی – ایدئولوژی – ۱۱ سپتامبر – تلاش – مالی – صورت – کارشناس – تحلیلگر – سپتامبر – اروپایی – ماهواره – واقعیت – نیجریه – بی طرف – اسناد

منبع

وهابیت سعودی آن هم وهابیت داعش خود خوانده است در تاریخ ۱۷ December 2020 | 4:50 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …