خانه / دسته‌بندی نشده / دست يار استاندار تهران: رسانه ها به افزایش امید در جامعه کمک کنند

دست يار استاندار تهران: رسانه ها به افزایش امید در جامعه کمک کنند

دست يار استاندار تهران: رسانه ها به افزایش امید در جامعه کمک کنند

|دست يار استاندار تهران: رسانه ها به افزایش امید در جامعه کمک کنند از اس پی سیتی|

دست يار سیاسی و همچنين اجتماعی استاندار تهران گفت: رسانه ها به افزایش امید و همچنين مقابله با پمپاژ یاس و همچنين ناامیدی در شبکه های ماهواره ای و همچنين اجتماعی کمک کنند.

– تهران- ایرنا- دست يار سیاسی و همچنين اجتماعی استاندار تهران گفت: رسانه ها به افزایش امید و همچنين مقابله با پمپاژ یاس و همچنين ناامیدی در شبکه های ماهواره ای و همچنين اجتماعی کمک کنند.

شکراله حسن بیگی روز دوشنبه در دیدار با سرپرست خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در استان تهران، افزود: اکنون حکومت با وجود سختی ها و همچنين فشارهای داخلی و همچنين خارجی بسیار، همه تلاش خود را برای خدمت رسانی در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف به شهروندان و مردم شهر به کار گرفته است.

وی یادآورشد: این اقدامات و همچنين تلاش باید با بهره بري و استفاده از ترفندهای رسانه ای به شهروندان و مردم شهر اطلاع رسانی و همچنين تبیین مي شود.

حسن بیگی با بیان اینکه حکومت تدبیر و همچنين امید نیازمند حمایت همه ارکان نظام به ویژه نمایندگان شهروندان و مردم شهر در مجلس شورای اسلامی است، اظهارداشت: در هیچ دوره ای مانند این روزها، حکومت مورد انتقاد تند نمایندگان نبوده است.

دست يار سیاسی و همچنين اجتماعی استاندار تهران گفت: اکنون جت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری تنها است و همچنين برای به سرانجام رساندن برنامه جذاب و جالب و خوب های خود و همچنين مدیریت کشور نیازمند حمایت همه تيم ها و همچنين اقشار است.

منبع

دست يار استاندار تهران: رسانه ها به افزایش امید در جامعه کمک کنند در تاریخ ۲۱ December 2020 | 3:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …