خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به رونمایی از دستاورد ملی/ درد ضدانقلاب از تزریق واکسن ایرانی

واکنش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به رونمایی از دستاورد ملی/ درد ضدانقلاب از تزریق واکسن ایرانی

واکنش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به رونمایی از دستاورد ملی/ درد ضدانقلاب از تزریق واکسن ایرانی

|واکنش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به رونمایی از دستاورد ملی/ درد ضدانقلاب از تزریق واکسن ایرانی از اس پی سیتی|

واکنش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به رونمایی از دستاورد ملی/ درد ضدانقلاب از تزریق واکسن ایرانی به نقل از تيم وبگردی باشگاه خبرنگاران جوون، – به نقل از تيم وبگردی باشگاه خبرنگاران جوون”،روز قبل برگ جدید در تاریخ پزشکی کشورمان رقم خورد؛ ایران به همت دانشمندان، شکیبایی شهروندان و مردم شهر و همچنين حمایت مسئولان خود در شرایطی که تحت شدیدترین تحریم ها؛ حتی غذا و همچنين دارو قرار داشت، نخستین تست انسانی واکسن ایرانی کرونا را آغاز کرد.

شبکه چینی اعلام کرد: ایران با ساخت واکسن کرونا اهداف به ظاهر غیر ممکن را بررسي کننده و پروهشگر کرده و همچنين در پیشرفت های تحقیقاتی در خصوص کرونا، در کنار چین، آمریکا، روسیه و همچنين اروپا قرار گرفته است؛ این امری است که انسان را به شگفتی و همچنين تحسین وا می دارد.

آنچه موجب اقتدار و قدرت و همچنين پیشرفت ایران شده، روحیه عدم ظلم پذیری ایرانی هاست.

روزنامه نويس و خبرنگار الجزیره انگلیسی و همچنين ستون نویس پایگاه خبری المانیتور آمریکا هم با اشاره به آغاز آزمایش واکسن کرونای ایرانی گفت که دستاورد دانشمندان ایرانی با وجود تحریم ها و همچنين فشار ها سزاوار احترام است.

ولي بايد توجه داشت در این باره شبکه های ماهواره ای فارسی زبان هجمه هایی که از چند روز پیش آغاز کرده بودند را شدت بخشیدند.

آن هم ها در طی روز های قبل درحالی که ایران بار ها اعلام کرده به موازات تولید واکسن، در حال خرید و همچنين تهیه بهترین واکسن خارجی است، هجمه و همچنين دوگانه واکسن ایرانی-خارجی به راه انداختند.

ایران اینترنشنال بعد از این اتفاق تاریخی که کشور های منطقه حتی نمی توانند به این تکنولوژی نزدیک شوند، برای خوشامد صاحبان سعودی خود، بحث رعایت نشدن فاصله گذاری اجتماعی در مراسم تست واکسن کرونای ایرانی را تیتر کرد.

بیشتر بخوانید آمریکا برای کشتن و قتل عام ایرانی ها توسط کرونا کدام تجهیزات پزشکی را تحریم کرد؟” این رسانه حتی برای کم رنگ جلوه دادن این دستاورد پزشکی، رونمایی از این واکسن را شتاب زده خواند.

مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و پيشوا (ره) در اقدامی ستودنی و همچنين مسئولانه، دخترش را به عنوان اولین مورد برای آزمایش واکسن کروونای ایرانی انتخاب کرد (مخبر و همچنين شوهر يا همسر خود هردو به کرونا مبتلا بودند و همچنين نمی توانستند در این تست شرکت کنند)، موضوعی که در صورتي که در کشور دیگری اتفاق افتاده بود با تحسین همین رسانه ها روبرو می شد و همچنين آن هم را چماقی بر سر شهروندان و مردم شهر ایران می کردند.

ولي بايد توجه داشت رادیو فردا رسانه آمریکایی برای این اتفاق شجاعانه تیتر نخستین تست واکسن ایرانی کرونا روی یک زن آزمایش شد را انتخاب کرد تا به مخاطب القا کند که از یک زن بهره بري و استفاده ابزاری شده است.

BBC فارسی هم تنها چند خبر کوتاه به این دستاورد پهناور و بزرگ اختصاص داد.

این رسانه انگلیسی سعی کرد تا وانمود کند شهروندان و مردم شهر نسبت به واکسن ایرانی بی اعتمادند و همچنين همه خواهان دریافت واکسن آمریکایی خواهند بود.

شبه رسانه هایی مانند منوتو نیز برای این که موضوع آغاز تست واکسن کرونای ایرانی را به حاشیه ببرند، این دستاورد را تنها و فقط ادعای رسانه های حکومتی نامیدند.

البته رسانه های غیر رسمی و همچنين کاربران ضدانقلاب هم از این موفقیت دانشمندان ایرانی شوکه شدند و همچنين از روی دستپاچگی شایعاتی شامل واکسن زدن نمایشی و همچنين تزریق واکسن از روی چادر را به میان کشیدند.

کلید واژه ها: ایران – شبکه های ماهواره ای – واکسن ایرانی – باشگاه خبرنگاران – شبکه های ماهواره – ایرانی – روزنامه نويس و خبرنگار – تزریق واکسن – واکسن – خبرنگاران – واکسن ایرانی کرونا – ضدانقلاب – کرونا – دستاورد – رونمایی – ماهواره – حمایت مسئولان – پیشرفت – باشگاه – شبکه – تاریخ پزشکی – واکسن کرونا – تزریق – فارسی – واکنش – انسان – غذا و همچنين دارو – تحقیقاتی – قرار – زبان

منبع

واکنش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان به رونمایی از دستاورد ملی/ درد ضدانقلاب از تزریق واکسن ایرانی در تاریخ ۳۰ December 2020 | 8:15 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

5288137.jpg

عراق و همچنين بازگشت دایناسورها

عراق و همچنين بازگشت دایناسورها |عراق و همچنين بازگشت دایناسورها از اس پی سیتی| شبکه …