خانه / دسته‌بندی نشده / خروش عراقی ها علیه آمریکا

خروش عراقی ها علیه آمریکا

خروش عراقی ها علیه آمریکا

|خروش عراقی ها علیه آمریکا از اس پی سیتی|

خیل عظیمی از شهروندان و مردم شهر عراق با سردادن شعارهای ضد آمریکایی بر ضرورت اخراج اشغالگران از کشورشان و همچنين اجرای مصوبه پارلمان در این خصوص تاکید کردند.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازگروه بین الملل یکتاپرس، راهپیمایی و همچنين تظاهرات گسترده مردمی در تکریم فرماندهان شهید مقاومت و همچنين تجدید پیمان با آرمانهای آنها لحظاتی پیش در میدان التحریر بغداد رسما آغاز شد.

میدان التحریر در پایتخت عراق از صبح امروز (یکشنبه – سوم ژانویه) برای برگزاری تظاهرات پهناور و بزرگ شهادت و همچنين حاکمیت در نخستین سالروز شهادت سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنين ابومهدی المهندس نائب رییس نهاد الحشد الشعبی عراق و همچنين سایر همرزمانشان آماده شده بود و همچنين شاهد وارد شدن اقشار متنوع و گوناگون و مختلف شهروندان و مردم شهر عراق از بغداد و همچنين سایر شهرستان ها بود.

شبکه های ماهواره ای و همچنين رسانه های متنوع و گوناگون و مختلف عراقی و همچنين خارجی در حال پوشش این تجمع پرشور شهروندان و مردم شهر عراق در تجدید پیمان با فرماندهان شهید خود خواهند بود.

تجمعی که تحت شعار شهادت و همچنين حاکمیت در حال برگزاری است.

برقراری تدابیر شدید امنیتی در بغداد برای تامین امنیت شرکت کنندگان در مراسم سالروز فرماندهی پلیس بغداد امروز طی بیانیه ای از آغاز تدابیر مورد بهره بري و استفاده و نياز ضروري مرتبط به تامین امنیت تجمع های پایتخت عراق در نخستین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی و همچنين ابومهدی المهندس خبر داد و همچنين اعلام کرد که تمامی یگان های فرماندهی

منبع

خروش عراقی ها علیه آمریکا در تاریخ ۳ January 2021 | 5:40 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …