خانه / دسته‌بندی نشده / اظهار نگرانی آیت الله نوری همدانی نسبت به وضعیت فضای مجازی

اظهار نگرانی آیت الله نوری همدانی نسبت به وضعیت فضای مجازی

اظهار نگرانی آیت الله نوری همدانی نسبت به وضعیت فضای مجازی

|اظهار نگرانی آیت الله نوری همدانی نسبت به وضعیت فضای مجازی از اس پی سیتی|

حضرت آیت الله نور همدانی با اظهار نگرانی شدید نسبت به وضعیت فضای مجازی، تأکید کرد: حملات دشمن در شبکه های ماهواره ای و همچنين سایت ها و همچنين فضای مجازی بسیار شدید است.

– ” حضرت آیت الله نور همدانی با اظهار نگرانی شدید نسبت به وضعیت فضای مجازی، تأکید کرد: حملات دشمن در شبکه های ماهواره ای و همچنين سایت ها و همچنين فضای مجازی بسیار شدید است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازسرویس سیاسی خبرگزاری رسا”، حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار رییس نهاد تبلیغات اسلامی موضوع تبلیغ را در شرایط موجود مهمترین وظیفه دانست و همچنين گفت: امروز تبلیغات در عرصه های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنين جنبه های متغاير و متفاوت با رقابت سنگین در دنیا انجام می مي شود و همچنين باید توجه داشت که این تبلیغات اثرگذار است.

این مرجع تقلید خواستار فراهم کردن بستر مناسبی برای هجرت طلاب به شهرها و روستاها و همچنين روستاها و همچنين استقرار در آنجا شد و همچنين اظهار داشت: وقتی بعضی از طلاب تا حدی که بتوانند احتیاجات شهروندان و مردم شهر را برطرف کنند و همچنين از حیث علمی و همچنين تهذیب و همچنين اخلاق به مراحلی دست پیدا کردن و همچنين بنای اجتهادهم ندارند باید برایشان موقعیتی فراهم کرد تا به شهرها و روستاها و همچنين روستاها بروند و همچنين احتیاجاتی که مرتبط به روحانیت است برطرف نمایند و همچنين سیره بزرگان ما را ادامه دهند و همچنين در کنار شهروندان و مردم شهر و همچنين بامردم باشند.

وی حملات دشمن در شبکه های ماهواره ای و همچنين سایت ها و همچنين فضای مجازی را شدید دانست و همچنين تأکید کرد: انواع شبهه و همچنين دروغ و همچنين تهمت را بیان می کنند و همچنين منتشر می کنند و همچنين زيرا و به درستي که نظارتی هم نیست به راحتی می توانند موفق شوند بر این اساس نهاد تبلیغات و همچنين دستگاهای فرهنگی باید هر چه سریع تر با بهره بري و استفاده از نخبگان و همچنين اشخاص متخصص شبهات را رصد و همچنين با استدلال پاسخ دهند.

حضرت آیت الله نوری همدانی نظارت بر هیأت ها را از وظاف دیگر این نهاد برشمرد و همچنين افزود: باید هیأت ها با شکل منسجم و همچنين بیان حقایق تاریخ و همچنين بهرمندی از مقاتل معتبر فعالیت کنند.

وی عملکرد نهاد تبلیغات را مثبت ارزیابی کرده و همچنين خواستار حل معظلات و مسائل و مشکلات تبلیغی و همچنين فرهنگی شدند.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین قمی گزارشی از روند فعالیت های نهاد تبلیغات اسلامی ارائه داد.

/۸۴۱/د۱۰۲/ب۱
کلید واژه ها: فضای مجازی – آیت الله نوری همدانی – شبکه های ماهواره ای – آیت الله – شبکه های ماهواره – مجازی – رییس نهاد تبلیغات اسلامی – همدانی – تبلیغات – نوری همدانی – نهاد تبلیغات اسلامی – تبلیغ – رییس نهاد تبلیغات – نگرانی – شدید – الله – وضعیت – ماهواره – تبلیغات اسلامی – نهاد تبلیغات – رییس نهاد – حملات – مرجع تقلید – سایت – شبکه – طلاب – نوری – دشمن – خبرگزاری – سنگین در

منبع

اظهار نگرانی آیت الله نوری همدانی نسبت به وضعیت فضای مجازی در تاریخ ۱۱ January 2021 | 1:10 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …