خانه / دسته‌بندی نشده / شکایت تهیه کننده قورباغه از ۲ شبکه ماهواره ای/ عاملان در ایران خواهند بود

شکایت تهیه کننده قورباغه از ۲ شبکه ماهواره ای/ عاملان در ایران خواهند بود

شکایت تهیه کننده قورباغه از ۲ شبکه ماهواره ای/ عاملان در ایران خواهند بود

|شکایت تهیه کننده قورباغه از ۲ شبکه ماهواره ای/ عاملان در ایران خواهند بود از اس پی سیتی|

تهیه کننده مجموعه نمایش خانگی «قورباغه» از پیگیری حقوقی نمایش قاچاق این سریال در شبکه های ماهواره ای خبر داد.

– خبرگزاری آریا-تهیه کننده مجموعه نمایش خانگی قورباغه از پیگیری حقوقی نمایش قاچاق این سریال در شبکه های ماهواره ای خبر داد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازآریا، علی اسدزاده تهیه کننده سریال قورباغه ضمن اعلام شکایت از دو شبکه ماهواره ای، بیان کرد: متاسفانه بعد از تحقیق، متوجه شدیم که مالک و همچنين عاملان اصلی دو شبکه ماهواره ای TV 24 و همچنين TEHRAN TV که مدت هاست با پخش فیلم های اکران آنلاین و همچنين سریال های در حال پخش شبکه نمایش خانگی باعث ضرر هنگفتی به تهیه کنندگان و همچنين صاحبان فیلم ها و همچنين سریال ها شده اند، در ایران خواهند بود.

اسدزاده ادامه داد: ما ابتدا با مسئولان ماهواره یاهست، مکاتبه کردیم و همچنين به آن هم ها بابت این دزدی آشکار و همچنين سوءاستفاده شبکه های تحت پوشش ماهواره یاهست، اعلام جرم و جنايت کرده ایم.

تهیه کننده سریال قورباغه با اشاره به اینکه کاملا شگفت زده شده اند که صاحبان کانال های ماهواره ای غیرمجاز در ایران حضور دارند و همچنين آزادانه بدون هیچ دغدغه ای به بیزنس در ایران مشغول خواهند بود، بیان کرد: با تحقیق در این زمینه، توانستیم تمام مشخصات آن هم ها را جمع آوری کرده و همچنين با اسناد و همچنين مدارکی که طی این مدت از تخلفات آن هم ها ثبت کرده بودیم، پرونده شکایت از فرد اصلی این مجموعه و همچنين عوامل دیگر را در دادسرای فرهنگ و همچنين رسانه به جریان بیندازیم.

این تهیه کننده در پایان عنوان کرد: از طریق وکیل قانونی مان در کشور امارات در حال تهیه مقدمات شکایت از شرکت اپراتور ماهواره یاهست، شرکت نورث تلکام و همچنين مدیر ایرانی آن هم هستیم تا یک بار برای همیشه، به تخلفات بی شمار شبکه های ماهواره ای پاسخ درست داده مي شود.

کلید واژه ها: ماهواره – تهیه کننده – شبکه ماهواره ای – شبکه های ماهواره ای – شبکه ماهواره – نمایش خانگی – شبکه های ماهواره – قورباغه – شبکه – سریال – نمایش – خانگی – سریال ها – در ایران – شبکه نمایش خانگی – عاملان – پیگیری – اکران آنلاین – حقوقی – اعلام – شکایت – ایران – سوءاستفاده – قاچاق – شبکه نمایش – فیلم – خبرگزاری – مسئولان – آنلاین – نقل از

منبع

شکایت تهیه کننده قورباغه از ۲ شبکه ماهواره ای/ عاملان در ایران خواهند بود در تاریخ ۱۱ January 2021 | 12:05 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم)

راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط بیمارستان میلاد (فیلم) |راه اندازی بیمارستان صحرایی در حیاط …