خانه / دسته‌بندی نشده / ایجاد تنش در جهان اسلام هدف اصلی آمریکاست

ایجاد تنش در جهان اسلام هدف اصلی آمریکاست

ایجاد تنش در جهان اسلام هدف اصلی آمریکاست

|ایجاد تنش در جهان اسلام هدف اصلی آمریکاست از اس پی سیتی|

مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: مکر و همچنين کید آمریکایی ها تمام شدنی نیست و همچنين درگیری در جهان اسلام هدف اصلی امریکاست.

– به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایرنا، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی روز پنجشنبه در جمع روحانیون شهرستان هشترود اطهار داشت: هدف دشمنان جریان سازی از طریق شبکه های ماهواره ای است و همچنين در این زمینه چندین شبکه متنوع و گوناگون و مختلف راه اندازی و همچنين در حال تولید و همچنين پخش جریان و همچنين فکر کردن و انديشيدن لندنی و همچنين صهیونیستی خواهند بود.

وی خواستار هوشیاری و همچنين آگاهی روحانیون نسبت به این مسائل شد و همچنين گفت: دشمن به هیچ وجه با جامعه اسلامی و همچنين به ویژه ایران تعارف ندارد و همچنين در هر کجا که بتواند ضربه وارد مي کند.

وی وظیفه و همچنين رسالت مهم طلاب و همچنين روحانیون در مقابل فتنه گری های متنوع و گوناگون و مختلف را بسیار حساس و همچنين سنگین دانست و همچنين اضافه کرد: تشخیص راه درست در غبار فتنه ها و همچنين هدایت شهروندان و مردم شهر در مسیر درست نقشی است که بر عهده روحانیون ولایت مدار و همچنين آگاه به عنوان عمارهای جامعه است.

حجت الاسلام سرایی گفت: داشتن بینش و همچنين بصیرت در مسایل متنوع و گوناگون و مختلف توسط شهروندان و مردم شهر و همچنين روحانیون در مواجه با توطئه های فرهنگی دشمنان بسیار حیاتی است .

وی با قدردانی از تلاش های روحانیون در مبارزه با کرونا بیان کرد: در شرایط بحرانی کرونا نقش طلاب و همچنين روحانیون با روحیه جهادی پای کار بودند.

منبع

ایجاد تنش در جهان اسلام هدف اصلی آمریکاست در تاریخ ۴ February 2021 | 8:55 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

61503621.jpg

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم

حل مشکل قسمت و بخش مسابقات فوتبال در منطقه ها و مناطق محروم |حل مشکل …