خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف

|واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف از اس پی سیتی|

شبکه های ماهواره ای فارسی زبان واکنش های قابل انتظاری درقبال جشن ۲۲ بهمن از خودشان نشان دادند؛ اینترنشنال تا ساعت ها این جشن را بایکوت کرد، BBC و همچنين منوتو هم سیاست تحریف و همچنين سیاه نمایی را در پیش گرفتند.

– واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف ” شبکه های ماهواره ای فارسی زبان واکنش های قابل انتظاری درقبال جشن ۲۲ بهمن از خودشان نشان دادند؛ اینترنشنال تا ساعت ها این جشن را بایکوت کرد، BBC و همچنين منوتو هم سیاست تحریف و همچنين سیاه نمایی را در پیش گرفتند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازعلی رغم” همه کاستی ها و همچنين سوءمدیریت ها پای انقلابشان ایستادند و همچنين برهمان عهدی که با شهدا بسته اند پای بندند.

امسال به دلیل شیوع ویروس به صورت” موتوری، خودرویی و همچنين مجازی برگزار شد به طوری که خبرگزاری انگلیسی رویترز در بازتاب نقل از این مراسم نوشت که علیرغم آنکه شیوه برگزاری گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران متغاير و متفاوت از سالهای قبل بود ولي بايد توجه داشت حال و همچنين هوای این مراسم همچون همیشه بود.

در این میان واکنش رسانه ها و همچنين شبکه های ماهواره ای فارسی زبان که ادعای بازتاب صادقانه اتفاقات و همچنين خبرهاي جديد ایران را دارند از همه قابل تامل تر است.

ایران اینترنشنال و همچنين سکوت مرور پست های منتشر شده در تلگرام و همچنين صفحه اینستاگرام شبکه انگلیسی، ایران اینترنشنال نشان می دهد که این شبکه هیچ تصویری را بعد از گذشت هفت ساعت از آغار راهپیمایی ایران در رسانه خود منتشر نکرد.

البته بعد از هفت ساعت تنها به نشر یک یا دوپست اکتفا کرد و همچنين سعی کرد مانند سیاست نخ نما شده چهل سال شمسي قبل حضور شهروندان و مردم شهر در راهپیمایی ها را به گرفتن ساندیس تقلیل دهد.

مرور برنامه جذاب و جالب و خوب های این شبکه در شب و همچنين روز سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نشان دهنده دست خالی آن هم ها برای سیاه نمایی در این روز است به عنوان نمونه یک پست اینستاگرامی که فردی در آن هم ادعا می کند در ساعت ۹ کسی بانگ الله اکبر سر نمی دهد را بدون آن هم که مشخص باشد فیلم برای چه روز و همچنين چه ساعتی است منتشر کرد.

یا در فیلم دیگر زنی که در تاریکی شب فیلم فحاشی خود را به اینترنشنال فرستاده را منتشر می کند مدعی می مي شود گروهی از شهروندان و مردم شهر در حال انزجار از جمهوری اسلامی خواهند بود.

BBC فارسی و همچنين دروغ بی بی سی فارسی رسانه متعلق به دربار انگلیس نیز از صبح ۲۲ بهمن سعی کرد تا انعکاس خبرهاي جديد مرتبط به ایران را کاهش دهد.

این رسانه از ۱۵ پست اینستاگرامی اش تنها ۸ و همچنين از ۲۲ مطلب تلگرامی اش تنها ۱۱ مطلب را به ایران اختصاص داد درحالی که در روزهای قبل اکثر اخبارش مستقیما مربنوط به ایران بوده است.

از معدود خبرهاي جديد مرتبط به ایران در شبکه های اجتماعی BBCفارسی تنها ۳خبر مرتبط به راهپیمایی بود، یکی اظهارات حجت السلام طائب، دیگری خبر تصاویر موشک بالستیک در راهپیمایی.

تنها تصویر از حضور شهروندان و مردم شهر در راهپیمایی که BBCفارسی منتشر کرد هم خبر منفی و همچنين دروغین بود؛ بی بی سی فارسی همچنين و علاوه بر این که سعی کرد جمعیت حاضر را نیروهای نظامی جلوه دهد، مدعی شد که راهپیمایی امروز شهروندان و مردم شهر علي رغم دستور ستادملی کرونا” بوده است.

* من و همچنين تو سیاست تحریف شبکه من و همچنين تو نیز برای اینکه از قافله فارسی زبانان ضدانقلاب عقب نیافتد به سیاه نمایی علیه ایران ادامه داد.

این رسانه انگلیسی اولین پست های خبری خود در روز ۲۲ بهمن را از ساعت ۱۱ آغاز کرد.

همچنین این رسانه تنها مطلب خو از راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را هم با تحریف سخنرانی روحانی کلید زد.

این صحبت های رییس جمهور درحالی است که روحانی اشاره کرد امروز در برابر ملت ایران سرافرازیم که به وعده هایی که در ۴ سال شمسي ونیم اول به ملت دادیم به حکومت تدبیر و همچنين امید” را به سه قسمت و بخش تقسیم می کنم.

دوران ثبات و همچنين پیشرفت از ۹۲ تا ۹۶، دوران جنگ تحمیلی از ۹۷ تا ۹۹ و همچنين شش ماهه حکومت که دوران بازآفرینی است.

من و همچنين تو همچنین در این روز سعی کرد موضوعات مورد مناقشه را دوباره مطرح کند.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازفارس، آن هم چیزی که مشخص است این رسانه ها بار دیگر ثابت کردند که نمی توانند علي رغم سیاست هایی که حکومت های غربی و همچنين سعوی برایشان ترسیم کردند عمل کنند و همچنين واقعیات شهروندان و مردم شهر ایران را به معرض نمایش بگذارند.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – شبکه های ماهواره ای – شبکه های ماهواره – ۲۲ بهمن – واکنش – تحریف – اینترنشنال – سیاه نمایی – برگزار – راهپیمایی – ضدانقلاب – بهمن – برگزاری – ماهواره – متغاير و متفاوت – نقل از – فارسی – سیاست – منوتو – گرامیداشت – سوءمدیریت – شبکه – نشان – ساعت – سیاه – زبان – خبرگزاری – قابل – کاستی ها – انگلیسی

منبع

واکنش ضدانقلاب به راهپیمایی متغاير و متفاوت ۲۲ بهمن: از بایکوت تا تحریف در تاریخ ۱۱ February 2021 | 12:30 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …