خانه / دسته‌بندی نشده / خروجی شبکه های ماهواره ای تخریب اعتقادات دینی و همچنين اسلامی جوانان است

خروجی شبکه های ماهواره ای تخریب اعتقادات دینی و همچنين اسلامی جوانان است

خروجی شبکه های ماهواره ای تخریب اعتقادات دینی و همچنين اسلامی جوانان است

|خروجی شبکه های ماهواره ای تخریب اعتقادات دینی و همچنين اسلامی جوانان است از اس پی سیتی|

خروجی تولیدات ماهواره ای نه تنها هیچ جنبه مثبتی برای بیننده ندارد، بلکه به مرور زمان باعث تخریب بسیاری از اعتقادات دینی و همچنين اسلامی می گردد.

– ” کرمانشاه – آیت الله میریونسی گفته استخروجی تولیدات ماهواره ای نه تنها هیچ جنبه مثبتی برای بیننده ندارد، بلکه به مرور زمان باعث تخریب بسیاری از اعتقادات دینی و همچنين اسلامی می گردد.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازخبرنگار خبرگزاری رسا در کرمانشاه”، آیت الله سیدعباس میریونسی امروز در دیدار با مدیران فرهنگی شهرستان کنگاور که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد، اظهار داشت: اکنون کار فرهنگی مثل حضور در جبهه های جنگ است، زیرا جنگ اکنون ما جنگ فرهنگی است نه نظامی.

تولیت مدرسه علمیه شهرستان کنگاور گفت: لذا تو اکنون نقش فرماندهان جبهه فرهنگی کشور را دارید و همچنين باید بتوانید از یک سو با تاکتیک های دشمنان آشنا باشید و همچنين از سوی دیگر بر حوزه فرهنگ استیلا و همچنين مسلط بودن و تسلط داشتن کافی داشته باشید.

این عالم کرمانشاهی با اشاره به اینکه دشمن به دنبال تضعیف فرهنگی کشور است، بیان داشت: یکی از موارد و نکات قابل توجه این است که مخاطب بسیاری از شبکه های ماهواره ای کشورهای اسلامی به ویژه ایران اسلامی است تا جایی که بیش از یک چهارم از شبکه های ماهواره ای به صورت مجانی و همچنين آن هم هم به زبان فارسی برای شهروندان و مردم شهر ایران به ویژه جوانان مملکت برنامه جذاب و جالب و خوب می سازند و همچنين پخش می کنند.

آیت الله میریونسی تاکید کرد: بی شک این همه هزینه در بُعد فرهنگی از سوی دشمنان یک جبهه پهناور و بزرگ و همچنين وسیع فرهنگی می باشد که مطامع بسیاری پشت آن هم پنهان شده است.

تولیت مدرسه علمیه شهرستان کنگاور بهره بري و استفاده از شبکه های ماهواره ای را عامل از بین رفتن باورها و همچنين اعتقادات دینی و همچنين اخلاقی اشخاص دانست و همچنين گفت: بی شک خروجی تولیدات ماهواره ای نه تنها هیچ جنبه مثبتی برای بیننده ندارد، بلکه به مرور زمان باعث تخریب بسیاری از اعتقادات دینی و همچنين اسلامی می گردد.

آیت الله میریونسی با انتقاد از کم کاری نهادهای فرهنگی در تقابل با ناتوی فرهنگی دشمنان، عنوان داشت: باید اذعان کرد که در بحث رسانه ای، دشمن برتری های زیادی هم در بُعد کمی و همچنين کیفی نسبت به ما دارد این در حالی است که ظرفیت ها را ما داریم ولی به تا حال نتوانسته ایم از آنها آنگونه که شایسته است، بهره بري و استفاده نماییم.

این استاد حوزه علمیه بیان داشت: نباید اجازه دهیم که جوانمان زمان بيکاري و اوقات تفريح خود را به بطالت سر کند، باید فضایی را برای وی مهیا کنیم که در آن هم فضا هم از هجمه فرهنگی دشمنان در امان باشد و همچنين هم اینکه حرفه و همچنين شغلی برای تضمین آینده اش فرا بگیرد.

تولیت مدرسه علمیه شهرستان کنگاور در پایان سخنان خود گفت: از دست رفتن اعتقادات دینی، انقلابی و همچنين اسلامی جوانان و نوجوانان و همچنين جوانان این نظام بی شک در دستور کار براندازان این کشور است، لذا باید تمامی منافذ نفوذ دشمن را شناسایی کنیم و همچنين آنها را ببندیم زیرا تنها با این روشها می قدرت در مقابل دشمن قرار گرفت نه اینکه وضعیت منفعل به خود بگیریم.

/۱۴۰۰/پ۲۱۰/ب۱
کلید واژه ها: شهرستان کنگاور – رعایت کامل پروتکل های بهداشتی – فرهنگ – فرهنگی – ماهواره – اسلامی – شبکه های ماهواره ای – مرور زمان – پروتکل های بهداشتی – کرمانشاه – آیت الله – شبکه های ماهواره – تخریب – شهرستان – تولیدات – برگزار – دینی – کنگاور – مدرسه علمیه – حوزه فرهنگ – کار فرهنگی – فرماندهان – زمان – مرور – جبهه – جنبه – خبرگزاری – الله – سیدعباس – روزنامه نويس و خبرنگار

منبع

خروجی شبکه های ماهواره ای تخریب اعتقادات دینی و همچنين اسلامی جوانان است در تاریخ ۱۳ February 2021 | 4:55 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم)

کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) |کشف چاه شراب در خرم آباد (فیلم) از …