خانه / دسته‌بندی نشده / ضدانقلاب دوگانه می سازد؛ از زمین تا آسمان

ضدانقلاب دوگانه می سازد؛ از زمین تا آسمان

ضدانقلاب دوگانه می سازد؛ از زمین تا آسمان

|ضدانقلاب دوگانه می سازد؛ از زمین تا آسمان از اس پی سیتی|

شبکه های ماهواره ای فارسی زبان و همچنين رسانه های ضدانقلاب درحالی عدم موفقیت ایران در یک پروژه فضایی را شکست ایران جلوه می دهند که در مقابل عدم موفقیت کشورهای دیگر در این حوزه سکوت می کنند.

– مجله فارس پلاس: چند روز پیش نمونه اولیه راکت استارشیپ متعلق به شرکت اسپیس ایکس هنگام فرود در ایالت تگزاس آمریکا  منفجر شد.

برای به پرواز درآوردن راکت استارشیپ طی چندماه قبل است که در تمام این تست ها، این راکت نتوانسته با موفقیت بر روی زمین فرود آید و همچنين یا اینکه بر روی پرتابگر منفجر شده است.

البته این  شکست ها در پروژه های علمی، موضوع عجیبی نیست و همچنين حتی لازمه پیشرفت محسوب می مي شود ولي بايد توجه داشت آنچه غیرطبیعی است واکنش دوگانه رسانه های ضدانقلاب در قبال چنین اتفاقی است.

بعد از گذشت یک هفته از انفجار راکت ماهواره بر آمریکایی، شبکه های ماهواره ای فارسی زبان هیچ خبری از عدم موفقیت مهندسين و متخصصين آمریکایی منتشر نکرده اند ولي بايد توجه داشت کافی است عملکرد آن هم ها را با اتفاقی مشابه در ایران مقایسه کنیم.

دقیقاً یک سال شمسي پیش ماهواره ظفر با موفقیت به فضا پرتاب شد ولی در آخرین لحظات نتوانست با سرعت کافی در مدار تعیین شده قرار بگیرد و همچنين سقوط کرد.

 رسانه های ضدانقلاب در آن هم زمان، همچنين و علاوه بر پوشش صد در صدی این عدم موفقیت، در برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف خود سعی کردند تا این موضوع را شکست بزرگی برای تمام ایران جلوه دهند.

در آن هم زمان، برنامه جذاب و جالب و خوب های متعدد با عناوینی همچون علت شکست های پی در پی ایران سعی داشت تا این تجربه علمی و همچنين تکنولوژیک را یک اتفاق عجیب جلوه دهد، گویی همه پیشرفت های علمی جهان همواره با موفقیت کامل پیش می رود و همچنين تنها و فقط ایران بوده که در این مسیر شکست خورده است.

درواقع، ایجاد یاس و همچنين آن هم را
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – شبکه های ماهواره ای – رسانه های ضدانقلاب – شبکه های ماهواره – عدم موفقیت – موفقیت – ضدانقلاب – ماهواره – استارشیپ – راکت – آمریکایی – فارس – ایالت تگزاس – پروژه فضایی – پروژه – فارسی – ایران – رسانه – اسپیس ایکس – شکست – شبکه – فرود – زمین – زبان – مهندسين و متخصصين – پیشرفت – انفجار – منتشر – پرواز – موضوع

منبع

ضدانقلاب دوگانه می سازد؛ از زمین تا آسمان در تاریخ ۱۳ February 2021 | 9:40 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم

ویدئو/ پرستو صالحی: بیش از یک سال شمسي و همچنين نیم است دوست پسر ندارم …