خانه / دسته‌بندی نشده / معلم زبان کردی یا عضو تشکیلات مخفی دموکرات؟

معلم زبان کردی یا عضو تشکیلات مخفی دموکرات؟

معلم زبان کردی یا عضو تشکیلات مخفی دموکرات؟

|معلم زبان کردی یا عضو تشکیلات مخفی دموکرات؟ از اس پی سیتی|

رسانه های معاند در حالی اتهام زهرا محمدی را تدریس زبان کردی معرفی می کنند که بررسی ها نشان می دهد وی عضو تشکیلات مخفی گروه و حزب منحله دمکرات کردستان بوده است.

– از شایعه تا واقعیت: بعد از اعلام خبر محکومیت زهرا(زارا) محمدی به ۵ سال شمسي زندان در دادگاه تجدید نظر، رسانه ها و همچنين اکانت های معاند سعی کردند او را یک معلم ساده نشان دهند.

بر این اساس شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، زهرا محمدی را یک فعال مدنی، مدرس زبان و همچنين ادبیات کُردی و همچنين از اعضای انجمن شهروندان و مردم شهر نهاد نوژین معرفی کرده که جز تدریس فعالیت دیگری نداشته و همچنين با اتهام هاي دروغ بازداشت شده است .

ولي بايد توجه داشت بررسی ها نشان می دهد، زهرا محمدی، عضو تشکیلات مخفی گروه و حزب منحله دمکرات کردستان ایران بوده است.

حمایت صفحه رسمی گروه و حزب منحله دمکرات کردستان از زهرا محمدی   بر اساس اطلاعات بدست آمده، وی از فعالیت در انجمن نوژین و همچنين فعالیت های مدنی و همچنين تدریس زبان و همچنين ادبیات کُردی، به عنوان پوششی برای فعالیت های مخفی خود برای تروریست های دمکرات کردستان بهره بري و استفاده کرده است.

همچنین در تصویری که از زهرا محمدی موجود است وی با شال مخصوص دموکرات ها به نام جامانه در کنار دیگر هواداران گروه و حزب منحله دمکرات با یونیفرم پیشمرگان دمکرات دیده شده است.

منبع

معلم زبان کردی یا عضو تشکیلات مخفی دموکرات؟ در تاریخ ۱۶ February 2021 | 9:40 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو

تبلیغات کاذب درمان ترک اعتیاد سوژه شد/ بررسی درد زانو در رادیو |تبلیغات کاذب درمان …