خانه / دسته‌بندی نشده / عراق و همچنين بازگشت دایناسورها

عراق و همچنين بازگشت دایناسورها

عراق و همچنين بازگشت دایناسورها

|عراق و همچنين بازگشت دایناسورها از اس پی سیتی|

شبکه های ماهواره ای عربستان سعودی اخیرا با پخش مصاحبه های جهت دار و همچنين هدفمند از رغد صدام حسین دختر دیکتاتور معدوم عراق تلاش کرده اند تا از وی به عنوان یک شخصیت تاثیرگذار در عرصه های سیاسی و همچنين اجتماعی منطقه و همچنين عراق ترسیم کنند.

– رغد صدام حسین طی سالهای اخیر با هزینه عربستان حدود ۱۰ عملیات جراحی پلاستیک در بیمارستان فوق تخصصی ملک حسین در اردن انجام داده تا یک ظاهر مقبولی برای حضور در برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی داشته باشد.

رغد مدعی شده که بزودی به عراق باز خواهد گشت و همچنين با تشکیل یک گروه و حزب فراگیر در منطقه ها و مناطق شمال وغرب عراق، اقتدار و قدرت را در دست خواهد گرفت.

او مدعی شده که طومارهای زیادی از سوی عشایر عراق برای بازگشت به این کشور دریافت کرده و همچنين در فرصت مناسب به منطقه ها و مناطق الانبار موصل و همچنين صلاح الدین بازخواهد گشت و همچنين بر سازماندهی عشایر غرب عراق تمرکز مي کند.

همزمان با آن هم، نقل از های دریافت شده نشان می دهد شمار زیادی از عناصر فراری گروه و حزب بعث عراق از اردن، عربستان و همچنين امارات برای بازسازی گروه و حزب بعث ولي بايد توجه داشت با شاکله جدید، به منطقه صلاح الدین در غرب عراق عراق باز گشته اند.

از سوی دیگرصدها تن از عناصر داعش خود خوانده طی ماه های اخیر از سوریه به شمال و همچنين غرب عراق با هدف اشغال قسمت و بخش های غربی عراق با این کشور بازگشته و همچنين چندین عملیات تروریستی را سازماندهی کرده اند.

اگرچه اظهارات اخیر رغد صدام حسین دختر دیکتاتور معدوم عراق و همچنين مصاحبه های وی با شبکه های مطرح عربستان با تمسخر شهروندان و مردم شهر عراق مواجه شده ولي بايد توجه داشت این تحرکات با طرح جو بایدن برای تجزیه عراق بی ارتباط نیست.

جو بایدن رییس جمهوری آمریکا در سال شمسي ۲۰۰۴ میلادی و همچنين زمانی که رییس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا بود طرح تجزیه عراق به ۳ منطقه شیعه نشین، سنی نشین و همچنين کرد نشین را به جرج بوش رییس جمهوری وقت آمریکا ارائه داد.

وی بعد از پیروزی باراک اوباما در انتخابات سال شمسي ۲۰۰۸ ریاست جمهوری آمریکا به عنوان دست يار رییس جمهوری انتخاب شد و همچنين در آن هم زمان بارها تلاش کرده بود تا طرح خود ناظر بر تجزیه عراق را عملیاتی کند.

به نظر می رسد پرتاب راکت های مکرر به سفارت آمریکا در منطقه سبز بغداد، گسترش نا امنی ها در منطقه ها و مناطق غربی و همچنين افزایش خشونت ها در سراسر عراق پیش درامد اجرایی شدن طرح جو بایدن تلقی می مي شود.

عراق اکنون وارد مرحله خطرناکی شده زیرا نظر جو بایدن این است که تجزیه عراق می تواند به کاهش نفوذ ایران و همچنين تضعیف حاکمیت شیعیان در این کشور کمک کند.

از این رو حضور پیوسته دختر دیکتاتور سابق عراق در شبکه های ماهواره ای عربستان و همچنين اهانت آشکار وی به حاکمیت عراق خطر تجزیه این کشور را تشدید می کند.

شهروندان و مردم شهر عراق باید در این فرایند زمانی هوشیاری خود را حفظ کنند و همچنين از طرح موضوعات تفرقه افکنانه خودداری کنند زیرا عوامل سابق گروه و حزب بعث در حال بازسازی این گروه و حزب و همچنين بازگشت به عراق خواهند بود.

۳۱۰۳۱۱
کلید واژه ها: عراق – برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیونی – دیکتاتور معدوم عراق – شبکه های ماهواره ای – صدام حسین – رغد صدام – شبکه های ماهواره – عربستان – عربستان سعودی – جراحی پلاستیک – بازگشت – حسین – منطقه ها و مناطق – دایناسورها – عشایر – صلاح الدین – سازماندهی – بیمارستان – تاثیرگذار – دیکتاتور – صدام – اجتماعی – پلاستیک – الانبار – ماهواره – گروه و حزب بعث – برنامه جذاب و جالب و خوب – مصاحبه – عملیات – فراگیر

منبع

عراق و همچنين بازگشت دایناسورها در تاریخ ۲۴ February 2021 | 8:35 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

385381_999.jpg

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه است

برخی در بحث سند همکاری ایران و همچنين چین همواره چشمشان به رسانه های بیگانه …