خانه / دسته‌بندی نشده / از دید اینترنشنال و همچنين بی بی سی فارسی واکسیناسیون سالمندان مهم نیست!

از دید اینترنشنال و همچنين بی بی سی فارسی واکسیناسیون سالمندان مهم نیست!

از دید اینترنشنال و همچنين بی بی سی فارسی واکسیناسیون سالمندان مهم نیست!

|از دید اینترنشنال و همچنين بی بی سی فارسی واکسیناسیون سالمندان مهم نیست! از اس پی سیتی|

شبکه های ماهواره ای فارسی زبان، آغاز واکسیناسیون سالمندان و همچنين جانبازان و همچنين کارکنان آسایشگاه ها در ایران را پوشش ندادند.

– “، از روز پنج شنبه و همچنين در ادامه فاز اول واکسیناسیون علیه بیماری کوویو۱۹، واکسیناسیون سالمندان و همچنين جانبازان و همچنين کارکنان آسایشگاه ها عملا در آسایشگاه سالمندان کهریزک آغاز شد.

اتفاقی که به سرعت در صدر خبرهاي جديد رسانه های داخلی قرار گرفت و همچنين تصاویر آن هم در شبکه های اجتماعی نیز منتشر شد.

ولي بايد توجه داشت این اتفاق مهم هیچ بازتابی در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان نداشت.

نتایج بررسی اینستاگرام این شبکه های مدعی آزادی بیان نشان می دهد که هیچ کدام، این خبر خوب و همچنين مثبت ایران را پوشش ندادند و همچنين در عوض خبرهاي جديد منفی کرونایی از ایران را در هر نقطه ای از کشور که باشد در رسانه های شان برجسته کرده اند.

BBC فارسی این رسانه در روز پنج شنبه چهار پست اینستاگرامی در مورد کرونا منتشر کرد که ۳ پست آن هم با جهتگیری منفی در مورد کرونا در ایران بود و همچنين یک خبر مثبت در مورد کرونا در آمریکا.

BBC فارسی همچنین هیچ اشاره ای به شروع واکسیناسیون سالمندان در ایران نکرد.

ایران اینترنشنال دیگر رسانه لندنی که با پول سعودی ها اداره می مي شود، هیچ خبری در مورد آغاز واکسیناسیون سالمندان و همچنين جانبازان ایران منتشر نکرد و همچنين در ارتباط و رابطه با کرونا در ایران در روز پنج شنبه به نشر اظهارنظر کیانوش جهانپور اکتفا کرد.

منوتو منوتو نیز در روز پنج شنبه نزدیک به ۵۰ پست اینستاگرامی منتشر کرد که در هیچ کدام از آن هم ها خبر مهمی زيرا و به درستي که آغاز واکسیناسیون سالمندان و همچنين جانبازان ایران دیده نمی مي شود.

رادیو فردا رادیو فردا، رسانه وابسته به آمریکا نیز مثل صدای آمریکا هر دو، خبرهاي جديد شروع واکسیناسیون سالمندان در ایران را بایکوت کردند.

رادیو فردا در عین حال طبق روال هر روز خدا خود به نشر خبرهاي جديد منفی علیه ایران ادامه داد.

کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – واکسیناسیون – شبکه های ماهواره ای – سالمندان – شبکه های ماهواره – آسایشگاه – فارسی – اینستاگرام – شبکه – جانبازان – ایران – شبکه های اجتماعی – رسانه – رسانه های داخلی – کارکنان – ماهواره – بی بی سی فارسی – منتشر – اتفاق – خبرهاي جديد – اینترنشنال – کرونا – آزادی بیان – خبرهاي جديد منفی – پوشش – شنبه – آغاز – زبان – در ایران – کرونایی

منبع

از دید اینترنشنال و همچنين بی بی سی فارسی واکسیناسیون سالمندان مهم نیست! در تاریخ ۲۶ February 2021 | 10:10 am منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …