خانه / دسته‌بندی نشده / گاف جدید رادیو فردا که با حمله کاربران، برایش گران تمام شد

گاف جدید رادیو فردا که با حمله کاربران، برایش گران تمام شد

گاف جدید رادیو فردا که با حمله کاربران، برایش گران تمام شد

|گاف جدید رادیو فردا که با حمله کاربران، برایش گران تمام شد از اس پی سیتی|

درحالی که رسانه وابسته به آمریکا سعی داشت با تحریف، شرایط و همچنين امکانات بهداشتی ایران را زیر سوال ببرد، مخاطبان همین رسانه پاسخ مدیران رادیو فردا را دادند و همچنين از آن هم ها خواستند از سیاه نمایی علیه ایران دست بردارند.

– بیش از یک سال شمسي است که رسانه های ضدانقلاب شامل شبکه های ماهواره ای فارسی زبان تمام تلاش خود را برای سیاه نمایی و همچنين ناامید کردن شهروندان و مردم شهر در دوران کرونا و همچنين خوب جلوه دادن شرایط سایرکشورها در دستور کسب و کار خود قرار دادند.

این رسانه ها هر کمبود و همچنين نارسایی در هر نقطه از کشور را به یکی از خبرهاي جديد مهم تبدیل می کنند و همچنين در مقابل خبر خوب شروع واکسیناسیون سالمندان و همچنين جانبازان کشورمان را پوشش نمی دهند.

در آخرین نمونه، رادیو فردا با نشر فیلمی به نيت و اراده سیاه نمایی امکانات ایران مدعی شد که در اهواز بیماران کرونایی را با اتوبوس های شهری جابجا می کنند.

این سطح بی اطلاعی گردانندگان رادیو فردا درحالی است که سال شمسي ها است در کشورمان از اتوبوس آمبولانس ها بهره بري و استفاده می مي شود و همچنين این اتوبوس آمبولانسها بیشتر ویژه حوادث جاده ای و همچنين اورژانس ۱۱۵ بوده و همچنين دارای ۹ تا ۱۳ تخت برای رسیدگی و همچنين درمان حادثه دیدگان حوادث جاده ای و همچنين حوادثی زيرا و به درستي که زلزله و همچنين سیل می باشدکه بعضآ قابلیت افزایش به ۱۵تخت خواب را نیز دارد و همچنين هیچ ارتباطی به اتوبوس های شهری ندارد.

البته این گاف سوژه کاربران شد و همچنين مخاطبانشان زیر پست رادیو فردا با تمسخر مدیران رادیو فردا، شرایط بهره بري و استفاده از اتوبوس آمبولانس را برای آن هم ها تشریح کردند.

پیش از این نیز برخی کاربران با نشر تصاویری از آب گرفتگی در یکی از بیمارستان های عراق آن هم را به ایران نسبت داده بودند.

کلید واژه ها: رادیو فردا – سیاه نمایی – شبکه های ماهواره ای فارسی زبان – رادیو – رسانه – شبکه های ماهواره ای – رسانه های ضدانقلاب – ناامید کردن شهروندان و مردم شهر – ایران – رسانه ها – شبکه های ماهواره – بیماران کرونایی – امکانات – اتوبوس های شهری – کشور – سیاه – واکسیناسیون – دوران کرونا – شرایط – کرونا – دستور کار – خبرهاي جديد مهم – ضدانقلاب – جانبازان – سالمندان – کشورمان – کرونایی – بهداشتی – بیماران – مخاطبان

منبع

گاف جدید رادیو فردا که با حمله کاربران، برایش گران تمام شد در تاریخ ۲۶ February 2021 | 11:45 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …