خانه / دسته‌بندی نشده / دشمن از طریق شبکه های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است

دشمن از طریق شبکه های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است

دشمن از طریق شبکه های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است

|دشمن از طریق شبکه های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است از اس پی سیتی|

دشمن با هدف مدیریت انظار و افکار عمومی جهان توسط شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی در تلاش برای تحریف راه شهیدان است.

– ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه ناحیه بناب گفت: دشمن با هدف مدیریت انظار و افکار عمومی جهان توسط شبکه های ماهواره ای و همچنين مجازی در تلاش برای تحریف راه شهیدان است.

سرهنگ پاسدار یحیی حیدری در مراسم سالروز شهادت شهید مهدی باکری که با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه و همچنين جمعی از هم رزمان شهید برگزار شد، گفت: در وضعیت کنونی کشور، دشمن سعی می کند تا آدرس غلط به انظار و افکار عمومی دهد و همچنين با بیان موضوعاتی زيرا و به درستي که مذاکره و همچنين سازش در تلاش برای دلسردی شهروندان و مردم شهر از آرمان ها و همچنين اهداف انقلابی اسلامی است.

به نقل از سایت قطره و همچنين به نقل ازایسنا، وی با اشاره به این که یکی از ویژگی های شاخص شهید سردار باکری روحیه ایثار و همچنين خستگی ناپذیری وی بوده است، گفت: او گاهی ساعت ها و همچنين روزها برای پیروزی و همچنين تحقق اهدافش نمی خوابید.

اکنون نیز ما انتظار داریم تا نیروهای انقلابی همیشه با روحیه جوون و همچنين انقلابی در صحنه باشند.

وی ادامه داد: از نیروهای باتجربه بازنشسته انقلابی انتظار داریم تا با نگاه دفاع مقدسی و همچنين خستگی ناپذیر از تجربیات خود برای تربیت نسل جوانان انقلابی تلاش مضاعف کنند و همچنين در تمامی صحنه ها در کنار جوانان راهنما و همچنين مرشد آنان باشند.

حیدری گفت: نگاه دفاع مقدسی به مسائل و همچنين شرایط کنونی کشور باعث حل معظلات و مسائل و مشکلات آن هم شده و همچنين در این راه خستگی ناپذیر خواهیم شد.

روایات همرزمان شهید باکری در ادامه این مراسم، دوستان و همچنين هم رزمان شهید سردار باکری به بیان خاطرات خود از زمان حضور خود در کنار سردار در دفاع مقدس پرداختند.

با خمپاره تانک نمی زنند یکی از هم رزمان شهید در این راستا گفت: قبل از عملیات خیبر که دیدبانی می دادم، چندین روز بود که یک تانک عراقی را زیر نظر داشتیم که بخاطر مزاحمت این تانک در منطقه به فکر کردن و انديشيدن کردن و انديشيدن انهدام آن هم بودم.

وی افزود: بعد از تلاش های زیاد، با خمپاره در حال منهدم کردن این تانک بودیم که آقا مهدی باکری رسید و همچنين وقتی ما را در تلاش بسیار برای انجام این عمل دید، بیسیم را از دست من گرفت و همچنين گفت که مومن خداوند تبارک و تعالي با خمپاره که تانک را نمی زنند، این خمپاره ها بیت المال است و همچنين با هزاران سختی به دست ما می رسد و همچنين بیخودی نباید حیف و همچنين میل مي شود.

سفیدی ته مانده هندوانه یکی دیگر از هم رزمان این شهید گرانقدر گفت: ساعت سه شب بود و همچنين بنده در سنگر خود مشغول انجام وظایف بودم که آقا مهدی وارد سنگر ما شد و همچنين به من گفت که غذا داری؟ گفتم که نه، مگر شام نخوردی؟ گفت که از صبح چیزی نخورده ام.

وی ادامه داد: من در سنگر چیزی نداشتم و همچنين تنها و فقط کمی نان خورده خشک و همچنين مقداری ته هندوانه ای که آن هم را با همسنگریان خورده و همچنين گذاشته بودیم کنار که چیزی از آن هم نمانده بود و همچنين تنها و فقط سفید ته هندوانه نمایان بود، گفتم نه هیچ غذایی ندارم و همچنين تنها و فقط نان خشک داریم.

وی گفت: که آن هم نان خشک را بیار کافی است.

گفتم بروم از انباری یک تن ماهی بیاورم که آقا مهدی اجازه نداد و همچنين گفت، یک قاشق بیاور که با آوردن قاشق شروع به خوردن سفیدی داخل هندوانه با نان خشک کرد و همچنين شکرگزار خداوند شد.

انتهای پیام
کلید واژه ها: شبکه های ماهواره ای – انظار و افکار عمومی – شبکه های ماهواره – شهید – نماینده ولی فقیه در سپاه – فرمانده سپاه ناحیه بناب – شهیدان – دشمن – نماینده ولی فقیه – عمومی – تحریف – انظار و افکار – مجازی – شهید مهدی باکری – ماهواره – شبکه های مجازی – شبکه – تلاش – مدیریت – سرهنگ پاسدار – فرمانده سپاه – سالروز شهادت – باکری – سپاه ناحیه – مهدی باکری – یحیی حیدری – توسط – سپاه – جهان – آدرس غلط

منبع

دشمن از طریق شبکه های مجازی به دنبال تحریف راه شهیدان است در تاریخ ۱۶ March 2021 | 6:20 pm منتشر شده است

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت

قطع برق یک مجتمع تجاری اعتراضاتی را در خیابان جمهوری به همراه داشت |قطع برق …